Hľadať

Ubytovanie

Apartments NP Apartmány

Ljubački stanovi ulica 2 br. 26, 23248 Ljubač, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments NP. Apartments NP features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ljubač, less than 1 km from Ljubac Public Beach. Ubytovanie Apartments NP sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments NP

Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. Ljubac Beach is 1. There is also a fridge, stovetop and a coffee machine. Apartments NP features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ljubač, less than 1 km from Ljubac Public Beach. The nearest airport is Zadar Airport, 23 km from the accommodation. The units have parquet floors and include a seating area with satellite TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom. 3 km away. 5 km from Apartments NP, while Dzika Beach is 2.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments NP

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Ljubač

PORAT 2

10

PORAT 2

Ubytovanie (Apartmán) PORAT 2. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, PORAT 2 is set in Ljubač. Ubytovanie PORAT 2 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 6244

9,9

Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 6244

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 6244. Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 6244 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ljubač, 150 metres from Ljubac Public... Ubytovanie Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 6244 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustic Apartment Mariva

9,9

Rustic Apartment Mariva

Ubytovanie (Apartmány) Rustic Apartment Mariva. Situated 1.8 km from Ljubac Public Beach, Rustic Apartment Mariva offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with... Ubytovanie Rustic Apartment Mariva sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Sunset

9,9

Holiday House Sunset

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Sunset. Set in Ljubač, just 100 metres from Ljubac Public Beach, Holiday House Sunset offers beachfront accommodation with free bikes, a garden, a private beach... Ubytovanie Holiday House Sunset sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maria

9,6

Apartment Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maria. Apartmán Maria sa nachádza v meste Ljubač a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Maria sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rustica

9,5

Apartments Rustica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rustica. Apartmány Rustica sa nachádzajú v meste Ljubač a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Rustica sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Side Adriatic

9,4

Apartments Side Adriatic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Side Adriatic. Situated in Ljubač in the Zadar County region and Ljubac Public Beach reachable within 100 metres, Apartments Side Adriatic features accommodation with... Ubytovanie Apartments Side Adriatic sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirana

9,4

Apartments Mirana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirana. Ubytovacie zariadenie Apartments Mirana sa nachádza v letovisku Ljubač, iba 30 metrov od pláže s plytkou morskou vodou a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartments Mirana sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amalija Ivanac

9,4

Villa Amalija Ivanac

Ubytovanie (Apartmány) Villa Amalija Ivanac. Vila Amalija Ivanac sa nachádza v obci Ljubač a má záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené TV. Ubytovanie Villa Amalija Ivanac sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danica

9,3

Apartment Danica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Danica. Situated in Ljubač, 200 metres from Ljubac Public Beach and 350 metres from Ljubac Beach, Apartment Danica offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Danica sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Batimat Apartments

9,2

Batimat Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Batimat Apartments. Apartmány Batimat sa nachádzajú v obci Ljubač v Zadarskej župe a ponúkajú sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné... Ubytovanie Batimat Apartments sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Feliks

8,8

Apartmani Feliks

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Feliks. Ubytovanie Apartmani Feliks sa nachádza v letovisku Ljubač. Ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístup do záhrady s grilom. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Feliks sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smilja

8,6

Apartments Smilja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smilja. Apartmány Smilja sa nachádzajú v meste Ljubač a hosťom ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Smilja sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Biserka

8,5

Vila Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Biserka. Ubytovacie zariadenie Vila Biserka sa nachádza 200 metrov od verejnej pláže Ljubac a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou a recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Vila Biserka sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront

8,5

Seafront

Ubytovanie (Apartmán) Seafront. Ubytovanie Seafront sa môže pochváliť záhradou a grilom. Nachádza sa v letovisku Ljubač a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Seafront sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Manuela

8,3

Apartment Manuela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Manuela. Ubytovanie Apartment Manuela sa nachádza v meste Ljubač, 29 km od mesta Vir. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Manuela sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marina

8

Apartments Marina

Ubytovanie (Penzión) Apartments Marina. Apartmány Marina sa nachádzajú v blízkosti pláže v obci Ljubač. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Marina sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A1

7,5

A1

Ubytovanie (Apartmány) A1. Set in Ljubač, 1 km from Ljubac Public Beach, and Ljubac Beach reachable within 1.9 km, A1 offers a shared lounge, a garden and free WiFi. Ubytovanie A1 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 5947

7,1

Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 5947

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 5947. Set in Ljubač in the Zadar County region, with Ljubac Beach and Dzika Beach nearby, Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 5947 offers accommodation with... Ubytovanie Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 5947 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gordana

Apartmani Gordana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gordana. Ubytovanie Apartmani Gordana sa nachádza v letovisku Ljubač v Zadarskej župe, necelých 200 metrov od verejnej pláže Ljubac. Ubytovanie Apartmani Gordana sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gažić

Apartmani Gažić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Gažić. Situated in Ljubač, Apartmani Gažić provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 17 km from Zadar. Ubytovanie Apartmani Gažić sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanac - close to the beach

Apartments Ivanac - close to the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivanac - close to the beach. Apartments Ivanac - close to the beach has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ljubač, 350 metres from Ljubac Beach. Ubytovanie Apartments Ivanac - close to the beach sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Casa Ezio

Apartment Casa Ezio

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Casa Ezio. Featuring free WiFi, Apartment Casa Ezio is situated on the beachfront in Ljubač. The air-conditioned accommodation is 37 km from Pag. Ubytovanie Apartment Casa Ezio sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ljubacki Stanovi - 3

Apartment Ljubacki Stanovi - 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubacki Stanovi - 3. Boasting an outdoor pool and garden views, Apartment Ljubacki Stanovi - 3 is set in Ljubač. Ubytovanie Apartment Ljubacki Stanovi - 3 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubacki Stanovi - 2

Apartment Ljubacki Stanovi - 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubacki Stanovi - 2. Set in Ljubač and only 600 metres from Ljubac Public Beach, Apartment Ljubacki Stanovi - 2 offers accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartment Ljubacki Stanovi - 2 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubac 4

Apartment Ljubac 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubac 4. Apartment Ljubac 4 is located in Ljubač, 150 metres from Ljubac Public Beach, 700 metres from Ljubac Beach, and 1.6 km from Dzika Beach. Ubytovanie Apartment Ljubac 4 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marcella 2

Apartment Marcella 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marcella 2. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Marcella 2 is located in Ljubač, within just 50 metres of Ljubac Beach. Ubytovanie Apartment Marcella 2 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar).

Apt.Branka with Pool in Natur

Apt.Branka with Pool in Natur

Ubytovanie (Apartmány) Apt.Branka with Pool in Natur. Set 50 metres from Ljubac Beach, Apt.Branka with Pool in Natur offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apt.Branka with Pool in Natur sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house in Ljubač with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4851-1)

Holiday house in Ljubač with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4851-1)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house in Ljubač with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4851-1). Located in Ljubač, 200 metres from Ljubac Public Beach and 450 metres from Ljubac Beach, Holiday house in Ljubač with sea view, terrace, air conditioning,... Ubytovanie Holiday house in Ljubač with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4851-1) sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Ljubac, Zadar - 16964

Holiday house with a parking space Ljubac, Zadar - 16964

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Ljubac, Zadar - 16964. Holiday house with a parking space Ljubac, Zadar - 16964 has a terrace and is situated in Ljubač, within just 350 metres of Ljubac Beach and 1. Ubytovanie Holiday house with a parking space Ljubac, Zadar - 16964 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Apartment in Ljubac with Garden

Modern Apartment in Ljubac with Garden

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartment in Ljubac with Garden. Within 700 metres of Ljubac Public Beach and 1.6 km of Ljubac Beach, Modern Apartment in Ljubac with Garden offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Modern Apartment in Ljubac with Garden sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lubey

Villa Lubey

Ubytovanie (Vila) Villa Lubey. Located just 1.1 km from Ljubac Public Beach, Villa Lubey provides accommodation in Ljubač with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytovanie Villa Lubey sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 361 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuca za odmor JEANINE

kuca za odmor JEANINE

Ubytovanie (Apartmán) kuca za odmor JEANINE. Boasting a patio with garden views, a restaurant and a garden, kuca za odmor JEANINE can be found in Ljubač, close to Ljubac Public Beach and 700 metres... Ubytovanie kuca za odmor JEANINE sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tatjana

Villa Tatjana

Ubytovanie (Apartmán) Villa Tatjana. Located in Ljubač, 100 metres from Ljubac Public Beach and 500 metres from Ljubac Beach, Villa Tatjana offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Tatjana sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I

Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I. Located 50 metres from Ljubac Beach, 500 metres from Ljubac Public Beach and less than 1 km from Dzika Beach, Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I... Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Apartment in Ljubac Terrace

Spacious Apartment in Ljubac Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Ljubac Terrace. Spacious Apartment in Ljubac Terrace, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is situated in Ljubač, 600 metres from Ljubac Public... Ubytovanie Spacious Apartment in Ljubac Terrace sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sandy beach apartments

Sandy beach apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sandy beach apartments. Ubytovacie zariadenie Sandy beach apartments s terasou a kuchyňou sa nachádza v obci Ljubač. Ubytovanie Sandy beach apartments sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment 4 Persons - direct by the sea

Apartment 4 Persons - direct by the sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 4 Persons - direct by the sea. Set in Ljubač, Apartment 4 Persons - direct by the sea provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment 4 Persons - direct by the sea sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment 2 (+1)

Apartment 2 (+1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 2 (+1). Apartment 2 (+1), a property with a terrace, is set in Ljubač, less than 1 km from Dzika Beach. Ubytovanie Apartment 2 (+1) sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar).

Lovely apartment with swimming pool , terrace and sea view

Lovely apartment with swimming pool , terrace and sea view

Ubytovanie (Apartmán) Lovely apartment with swimming pool , terrace and sea view. Situated in Ljubač, 600 metres from Ljubac Public Beach and 1. Ubytovanie Lovely apartment with swimming pool , terrace and sea view sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380. Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380 is set in Ljubač, 150 metres from Ljubac Public Beach, 700 metres from Ljubac Beach, as well as 1. Ubytovanie Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Ljubac I

One-Bedroom Apartment in Ljubac I

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ljubac I. Situated 50 metres from Ljubac Beach, 500 metres from Ljubac Public Beach and less than 1 km from Dzika Beach, One-Bedroom Apartment in Ljubac I features... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Ljubac I sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivo

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Situated in Ljubač in the Zadar County region, with Ljubac Public Beach and Ljubac Beach nearby, Apartments Ivo features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubac 2

Apartment Ljubac 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubac 2. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Ljubac 2 is situated in Krneša, just less than 1 km from Ljubac Public Beach. Ubytovanie Apartment Ljubac 2 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonio Palma 2

Antonio Palma 2

Ubytovanie (Apartmán) Antonio Palma 2. Featuring garden views, Antonio Palma 2 provides accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Ljubac Beach. Ubytovanie Antonio Palma 2 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN GAŽIĆ

APARTMAN GAŽIĆ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN GAŽIĆ. Boasting sea views, APARTMAN GAŽIĆ features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Ljubac Beach. Ubytovanie APARTMAN GAŽIĆ sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zorzo

Apartmani Zorzo

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Zorzo. Set in Ljubač, within 200 metres of Ljubac Public Beach and 300 metres of Ljubac Beach, Apartmani Zorzo offers accommodation with barbecue facilities and... Ubytovanie Apartmani Zorzo sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonio sunny 1

Antonio sunny 1

Ubytovanie (Apartmán) Antonio sunny 1. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Antonio sunny 1 can be found in Ljubač, close to Ljubac Public Beach and 1 km from... Ubytovanie Antonio sunny 1 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ante Noa

Ante Noa

Ubytovanie (Apartmán) Ante Noa. Set in Ljubač, less than 1 km from Ljubac Public Beach and 1. Ubytovanie Ante Noa sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubac 5

Apartment Ljubac 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubac 5. Set 150 metres from Ljubac Public Beach, 700 metres from Ljubac Beach and 1. Ubytovanie Apartment Ljubac 5 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljubac 3

Apartment Ljubac 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljubac 3. Apartment Ljubac 3 is located in Ljubač, 150 metres from Ljubac Public Beach, 700 metres from Ljubac Beach, as well as 1.6 km from Dzika Beach. Ubytovanie Apartment Ljubac 3 sa nachádza v meste Ljubač (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)