Hľadať

Ubytovanie

Vidiecka chalupa Verona Dovolenkový dom

Závadka, 053 33 Závadka, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vidiecka chalupa Verona. Vidiecka chalupa Verona sa nachádza v obci Závadka a ponúka reštauráciu, záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 49 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Vidiecka chalupa Verona sa nachádza v meste Závadka nad Hronom (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania Vidiecka chalupa Verona

Košice sú od dovolenkového domu vzdialené 50 km a maďarská obec Aggtelek je vzdialená 45 km. Vidiecka chalupa Verona sa nachádza v obci Závadka a ponúka reštauráciu, záhradu a terasu. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od Vidieckej chalupy Verona vzdialené 36 km. Ubytovanie je vzdialené 49 km od Štrbského Plesa. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Tento dovolenkový dom má 2 spálne, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Iná ubytovanie v meste Závadka nad Hronom

Privat JAKUB

Privat JAKUB

Ubytovanie (Apartmán) Privat JAKUB. Privat JAKUB má záhradu, terasu a spoločný salónik a ponúka ubytovanie v Závadke nad Hronom s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Privat JAKUB sa nachádza v meste Závadka nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Privat JAKUB nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Horský Hotel Vršky

Horský Hotel Vršky

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Vršky. Horský Hotel Vršky is offering accommodation in Závadka nad Hronom. Among the various facilities of this property are a restaurant and a terrace. Ubytovanie Horský Hotel Vršky sa nachádza v meste Závadka nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).