Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Afritz

V meste Afritz (Rakúsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Afritz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Afritz

Gasthof - Pension Linder

8,7

Gasthof - Pension Linder

Ubytovanie (Penzión) Gasthof - Pension Linder. Gasthof-Pension Linder is a located 2 km from Lake Afritz, and 12 km from the Gerlitzen Ski Area. Ubytovanie Gasthof - Pension Linder sa nachádza v meste Afritz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Schönblick

8,3

Villa Schönblick

Ubytovanie (Apartmán) Villa Schönblick. Vila Schönblick s výhľadom na okolité hory sa nachádza v meste Afritz, ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Villa Schönblick sa nachádza v meste Schwarzseeweg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fischerhof Glinzner

8,1

Fischerhof Glinzner

Ubytovanie (Hostinec) Fischerhof Glinzner. Fischerhof Glinzner features a restaurant, bar, a garden and private beach area in Afritz. Ubytovanie Fischerhof Glinzner sa nachádza v meste Afritz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lärchenhof

Lärchenhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lärchenhof. Lärchenhof, located 1 km from Afritz’s centre, is a modern and spacious holiday home with amenities like a large garden featuring a pool and a balcony. Ubytovanie Lärchenhof sa nachádza v meste Verditzer Strasse 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 405 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Verditz 3a

Verditz 3a

Ubytovanie (Apartmán) Verditz 3a. Set in Afritz, Verditz 3a offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 42 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Verditz 3a sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Lärchenweg

Chalet Lärchenweg

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lärchenweg. Situated in Afritz, Chalet Lärchenweg features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Chalet Lärchenweg sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Birkenhof

Ferienhaus Birkenhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Birkenhof. Set in Afritz, this holiday home features views of the mountain and is situated 10 km from the Gerlitze Ski Area. Ubytovanie Ferienhaus Birkenhof sa nachádza v meste Verditzerstr. 13 (Rakúsko - Korutánsko).

Verditz 1

Verditz 1

Ubytovanie (Apartmán) Verditz 1. Set in Afritz, Verditz 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 42 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Verditz 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Edeltraud Traar

Ferienwohnung Edeltraud Traar

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Edeltraud Traar. Ferienwohnung Edeltraud Traar is situated in Afritz and offers a garden and a terrace. The accommodation is 37 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Ferienwohnung Edeltraud Traar sa nachádza v meste Afritz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Verditz 2

Verditz 2

Ubytovanie (Apartmán) Verditz 2. Situated in Afritz, Verditz 2 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 42 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Verditz 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Verditz 3b

Verditz 3b

Ubytovanie (Apartmán) Verditz 3b. Located in Afritz, Verditz 3b provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 42 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Verditz 3b sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Walter und Edeltraud Traar

Ferienwohnung Walter und Edeltraud Traar

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Walter und Edeltraud Traar. Ferienwohnung Walter und Edeltraud Traar is set in Afritz and offers a garden and a terrace. The accommodation is 37 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Ferienwohnung Walter und Edeltraud Traar sa nachádza v meste Afritz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Afritz

Mesto Afritz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Afritz.