Hľadať

Ubytovanie

Juhomoravský kraj

V regióne Juhomoravský kraj (Česká republika) máme celkom 1642 hotelov a ubytovanie.

Pre región Juhomoravský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Brno (435), Mikulov (107), Znojmo (97), Lednice (57), Valtice (48), Pavlov (31), Hustopeče (25), Velké Bílovice (24), Mutěnice (22), Břeclav (21). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Juhomoravský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Juhomoravský kraj

Ubytování U Špačků Comfort

10

Ubytování U Špačků Comfort

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování U Špačků Comfort. Ubytování U Špačků is set in Novosedly. Guests have access to free WiFi. Brno is 40 km from the apartment. Brno–Turany Airport is 38 km away. Ubytovanie Ubytování U Špačků Comfort sa nachádza v meste Novosedly (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Astrid 3

10

Apartmán Astrid 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Astrid 3. Apartmán Astrid 3 sa nachádza v Mikulove a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Astrid 3 sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny provides a terrace, as well as accommodation with a kitchen in Dolní Dunajovice. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Apartmány U studny sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Office Apartments

10

Office Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Office Apartments. Located in Nový Lískovec, Office Apartments offers accommodation with a balcony and kitchenette. Brno is 3. Ubytovanie Office Apartments sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Na Skalce

10

Na Skalce

Ubytovanie (Apartmány) Na Skalce. Situated in Vranov nad Dyjí, just 1.5 km from Vranov nad Dyjí Chateau, Na Skalce features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Na Skalce sa nachádza v meste Vranov nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj).

Modrý sklep 77

10

Modrý sklep 77

Ubytovanie (Apartmány) Modrý sklep 77. Located in Velké Pavlovice, Modrý sklep 77 provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Modrý sklep 77 sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování v soukromí u Jarušky na Moravě

10

Ubytování v soukromí u Jarušky na Moravě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování v soukromí u Jarušky na Moravě. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Ubytování v soukromí u Jarušky na Moravě offers accommodation in Tvrdonice with free WiFi... Ubytovanie Ubytování v soukromí u Jarušky na Moravě sa nachádza v meste Tvrdonice (Česko - Juhomoravský kraj).

Rodinný dům Veleba - Mikulov

10

Rodinný dům Veleba - Mikulov

Ubytovanie (Vily) Rodinný dům Veleba - Mikulov. Rodinný dům Veleba - Mikulov is set in Mikulov and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Rodinný dům Veleba - Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán vinařství U Krčků

10

Apartmán vinařství U Krčků

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán vinařství U Krčků. Featuring a bar and barbecue facilities, Apartmán vinařství U Krčků offers accommodation in Zaječí with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán vinařství U Krčků sa nachádza v meste Zaječí (Česko - Juhomoravský kraj).

Byt 2+kk s výhledem

10

Byt 2+kk s výhledem

Ubytovanie (Apartmány) Byt 2+kk s výhledem. Byt 2+kk s výhledem is located in Juliánov. The apartment has city views and is 46 km from Lednice. Ubytovanie Byt 2+kk s výhledem sa nachádza v meste Juliánov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Koněvova

10

Apartmány Koněvova

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Koněvova. Apartmány Koněvova sa nachádzajú v meste Mikulov a poskytujú ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Koněvova sa nachádza v meste Mikulov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Koněvova má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Koněvova momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány Málek

10

Apartmány Málek

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Málek. Apartmány Málek sa nachádzajú vo Valticiach, 800 metrov od zámku Valtice, 2 km od Kolonády na Reistně a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmány Málek sa nachádza v meste Valtice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Málek má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Málek momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmány Habánská, celý dům

10

Apartmány Habánská, celý dům

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Habánská, celý dům. Situated in Pouzdřany in the South Moravian region, Apartmány Habánská, celý dům has a terrace. Ubytovanie Apartmány Habánská, celý dům sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj).

U Přehrady Znojmo

10

U Přehrady Znojmo

Ubytovanie (Privát) U Přehrady Znojmo. With river views, U Přehrady Znojmo is set in Znojmo and has free WiFi. Ubytovanie U Přehrady Znojmo sa nachádza v meste Znojmo (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Andel Šatov

10

Penzion Andel Šatov

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Andel Šatov. Penzion Andel Šatov is situated in Šatov. The units provide views of the garden and come with a seating area, a washing machine, a fully equipped kitchen... Ubytovanie Penzion Andel Šatov sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Koňsky ap

10

Koňsky ap

Ubytovanie (Penzión) Koňsky ap. Set in Pouzdřany, Koňsky ap has a bar and a garden. Rooms are equipped with a terrace. Ubytovanie Koňsky ap sa nachádza v meste Pouzdřany (Česko - Juhomoravský kraj).

Mikulov Apartments - Apartmán Radka

10

Mikulov Apartments - Apartmán Radka

Ubytovanie (Apartmány) Mikulov Apartments - Apartmán Radka. Mikulov Apartments - Apartmán Radka is situated in Mikulov. The property is 43 km from Brno, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Mikulov Apartments - Apartmán Radka sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Chalupa a apartmány Morajda

10

Chalupa a apartmány Morajda

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa a apartmány Morajda. Situated in Moravská Nová Ves, 28 km from Mikulov, Chalupa a apartmány Morajda features a garden and free WiFi. Ubytovanie Chalupa a apartmány Morajda sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Lavander

10

Apartmán Lavander

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lavander. Apartmán Lavander sa nachádza v meste Klentnice v juhomoravskom regióne a má záhradu. Toto ubytovanie s výhľadom na bazén ponúka terasu a bazén. Ubytovanie Apartmán Lavander sa nachádza v meste Klentnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Lavander má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán Lavander momentálne evidujeme 11 recenzií.

BB Apartman

10

BB Apartman

Ubytovanie (Apartmán) BB Apartman. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, BB Apartman provides accommodation in Dolní Bojanovice with free WiFi and city views. Ubytovanie BB Apartman sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie BB Apartman má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán BB Apartman momentálne evidujeme 8 recenzií.

RELAX u lesa

10

RELAX u lesa

Ubytovanie (Apartmán) RELAX u lesa. Ubytovanie RELAX u lesa sa nachádza v obci Ratíškovice a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RELAX u lesa sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie RELAX u lesa má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán RELAX u lesa momentálne evidujeme 13 recenzií.

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

10

Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home. Set in Strážnice, Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 49 km from Valtice. Ubytovanie Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home sa nachádza v meste Strážnice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Spacious Relaxing Suite in Lavender Farm Home momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chalupa Na Dědině

10

Chalupa Na Dědině

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Na Dědině. Chalupa Na Dědině is located in Dolní Dunajovice. Free WiFi is offered. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Chalupa Na Dědině sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Hostel Zahrada Mikulov

10

Hostel Zahrada Mikulov

Ubytovanie (Hostel) Hostel Zahrada Mikulov. Ubytovacie zariadenie Hostel Zahrada Mikulov sa nachádza v Mikulove a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Hostel Zahrada Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

In Apartments

10

In Apartments

Ubytovanie (Apartmán) In Apartments. In Apartments is set in Brno, 5 km from Trade Fairs Brno, 6 km from Špilberk Castle, and 6 km from St. Peter and Paul Cathedral. Ubytovanie In Apartments sa nachádza v meste Brno (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie In Apartments má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán In Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion Archivní sklepy - Valtice

10

Penzion Archivní sklepy - Valtice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Archivní sklepy - Valtice. Penzión Archivní sklepy - Valtice sa nachádza v obci Valtice, v blízkosti mnohých zaujímavostí. Ubytovanie Penzion Archivní sklepy - Valtice sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování nad sklepem

10

Ubytování nad sklepem

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování nad sklepem. Ubytování nad sklepem is located in Moravská Nová Ves and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytování nad sklepem sa nachádza v meste Moravská Nová Ves (Česko - Juhomoravský kraj).

VILA ARCA, tenisový kurt a bazén

10

VILA ARCA, tenisový kurt a bazén

Ubytovanie (Vily) VILA ARCA, tenisový kurt a bazén. Boasting a garden, private pool and river views, VILA ARCA, tenisový kurt a bazén is set in Břeclav. Ubytovanie VILA ARCA, tenisový kurt a bazén sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Vila Witke

10

Vila Witke

Ubytovanie (Vily) Vila Witke. Vila Witke is set in Dolní Dunajovice. Offering free WiFi, the property also has a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Vila Witke sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Pražská Apartments

10

Pražská Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pražská Apartments. Pražská Apartments is situated in Znojmo. The property is 14 km from Retz, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Pražská Apartments sa nachádza v meste Znojmo (Česko - Juhomoravský kraj).

Chalupa V Meruňkovém Sadu

10

Chalupa V Meruňkovém Sadu

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa V Meruňkovém Sadu. Featuring a garden, private pool and garden views, Chalupa V Meruňkovém Sadu is set in Šakvice. The accommodation is 11 km from Mikulov. Ubytovanie Chalupa V Meruňkovém Sadu sa nachádza v meste Šakvice (Česko - Juhomoravský kraj).

Bona Terra

10

Bona Terra

Ubytovanie (Apartmány) Bona Terra. Ubytovanie Bona Terra sa nachádza v obci Horní Věstonice, 31 km od rakúskej obce Laa an der Thaya, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bona Terra sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česko - Juhomoravský kraj).

Amazing Apartments Mini

10

Amazing Apartments Mini

Ubytovanie (Apartmán) Amazing Apartments Mini. Apartmány Amazing Mini sa nachádzajú v Brne, 5 km od výstaviska Veletrhy Brno a 6 km od hradu Špilberk. Ponúkajú záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Amazing Apartments Mini sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Bezkov 108

10

Apartmán Bezkov 108

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bezkov 108. Situated in Bezkov in the South Moravian region, Apartmán Bezkov features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán Bezkov 108 sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Arrow

10

Penzion Arrow

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion Arrow. Situated in Lesná in the Pilsen region, Penzion Arrow features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion Arrow sa nachádza v meste Lesná (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Renesance

10

Penzion Renesance

Ubytovanie (Penzión) Penzion Renesance. Situated in Drnovice, Penzion Renesance has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Renesance sa nachádza v meste Drnovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytovanie (Penzión) Rodinný penzion Kohoutek. Located in Hovorany, Rodinný penzion Kohoutek features free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie Rodinný penzion Kohoutek sa nachádza v meste Hovorany (Česko - Juhomoravský kraj).

Grey & Pink Apartment Selská

10

Grey & Pink Apartment Selská

Ubytovanie (Apartmán) Grey & Pink Apartment Selská. Grey & Pink Apartment Selská is located in Brno, 8 km from Trade Fairs Brno, 3.5 km from Villa Tugendhat, as well as 5 km from Brno Christmas Market. Ubytovanie Grey & Pink Apartment Selská sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartments 4 in the historic part of Znojmo

10

Apartments 4 in the historic part of Znojmo

Ubytovanie (Apartmán) Apartments 4 in the historic part of Znojmo. Apartments 4 in the historic part of Znojmo is located in Znojmo. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments 4 in the historic part of Znojmo sa nachádza v meste Znojmo (Česko - Juhomoravský kraj).

Business Apartments

10

Business Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Business Apartments. Featuring a terrace and room service, Business Apartments is situated conveniently in Brno, 1.3 km from Trade Fairs Brno and 2.8 km from Špilberk Castle. Ubytovanie Business Apartments sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmá na Špičce

10

Apartmá na Špičce

Ubytovanie (Privát) Apartmá na Špičce. Apartmá na Špičce offers accommodation in Valtice, 600 metres from Chateau Valtice and 600 metres from Colonnade na Reistně. Ubytovanie Apartmá na Špičce sa nachádza v meste Valtice (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Pemag Mikulov

10

Apartmány Pemag Mikulov

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Pemag Mikulov. Apartmány Pemag Mikulov sa nachádzajú v Mikulove a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmány Pemag Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Studio Vlněna

10

Studio Vlněna

Ubytovanie (Apartmán) Studio Vlněna. Offering a garden and garden view, Studio Vlněna is situated in Brno, 1.8 km from Špilberk Castle and 3.9 km from Trade Fairs Brno. Ubytovanie Studio Vlněna sa nachádza v meste Brno (Česko - Juhomoravský kraj).

Sklípek u Svobodů

10

Sklípek u Svobodů

Ubytovanie (Vidiecky dom) Sklípek u Svobodů. Situated in Velké Bílovice, 13 km from Lednice, Sklípek u Svobodů features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Sklípek u Svobodů sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Sklípek u Svobodů má celkové hodnotenie 10. Pre Vidiecky dom Sklípek u Svobodů momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány Pod Novou

10

Apartmány Pod Novou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pod Novou. Set in Mikulov in the South Moravian region, Apartmány Pod Novou offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a hot... Ubytovanie Apartmány Pod Novou sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Vinný sklipek u Sidonie

9,9

Vinný sklipek u Sidonie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklipek u Sidonie. Vinný sklípek u Sidonie ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi vo Vlkove. Ubytovanie Vinný sklipek u Sidonie sa nachádza v meste Vlkoš (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný sklipek u Sidonie má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Vinný sklipek u Sidonie momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartmány ROSE Mikulov

9,9

Apartmány ROSE Mikulov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ROSE Mikulov. Apartmány ROSE Mikulov sa nachádzajú v Mikulove, 12 km od Valtíc a ponúkajú vám terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány ROSE Mikulov sa nachádza v meste Mikulov (Česko - Juhomoravský kraj).

Za kapličků

9,9

Za kapličků

Ubytovanie (Vidiecky dom) Za kapličků. Ubytovanie Za Kapličků so záhradou sa nachádza v Hovoranoch. Brno je vzdialené 38 km. Ubytovanie Za kapličků sa nachádza v meste Hovorany (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v mestách regiónu Juhomoravský kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Juhomoravský kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Juhomoravský kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1642 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Juhomoravský kraj.

Pre región Juhomoravský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Brno (435), Mikulov (107), Znojmo (97), Lednice (57), Valtice (48), Pavlov (31), Hustopeče (25), Velké Bílovice (24), Mutěnice (22), Břeclav (21). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Juhomoravský kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Lednicko-valtický apartmán (10*), Apartmán Astrid 3 (10*), Apartmány Koněvova (10*), Apartmány Málek (10*), Penzion Andel Šatov (10*), U Přehrady Znojmo (10*), Apartmány Habánská, celý dům (10*), RD Dobre Pole (10*), Apartmán Lavander (10*), BB Apartman (10*).

Región Juhomoravský kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.