Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kobylí

V meste Kobylí (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kobylí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kobylí

Apartmán Kobylí

9,6

Apartmán Kobylí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kobylí. Apartmán Kobylí offers accommodation in Kobylí. Apartmán Kobylí boasts views of the pool and is 45 km from Brno. Ubytovanie Apartmán Kobylí sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Kobylí má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Kobylí momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion U Křížku

9,4

Penzion U Křížku

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Křížku. Featuring free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and bar, Penzion U Křížku is situated in Kobylí. Ubytovanie Penzion U Křížku sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Křížku má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Křížku momentálne evidujeme 71 recenzií.

Penzion a Restaurace Na Záložně

9,2

Penzion a Restaurace Na Záložně

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Na Záložně. Penzión a reštaurácia Na Záložně sa nachádza v meste Kobylí. K dispozícii máte detský klub a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Záložně sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Záložně má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion a Restaurace Na Záložně momentálne evidujeme 129 recenzií.

Apartmány v Kobylí

8,7

Apartmány v Kobylí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány v Kobylí. Set in Kobylí in the South Moravian Region region, Apartmán v Kobylí features a garden. The accommodation is 44 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Apartmány v Kobylí sa nachádza v meste Kobylí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovani na Arealu

7,5

Ubytovani na Arealu

Ubytovanie (Penzión) Ubytovani na Arealu. Ubytování na Areálu sa nachádza v obci Kobylí v juhomoravskom kraji, 35 km od Brna. Tešiť sa tu môžete na vonkajší bazén, gril a bar. Ubytovanie Ubytovani na Arealu sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytovani na Arealu má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Ubytovani na Arealu momentálne evidujeme 46 recenzií.

Penzion Patria Kobyli

7,3

Penzion Patria Kobyli

Ubytovanie (Penzión) Penzion Patria Kobyli. Penzión Patria Kobyli sa nachádza v obci Kobylí v Juhomoravskom kraji a ponúka vám terasu a saunu. Ubytovanie Penzion Patria Kobyli sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Patria Kobyli má celkové hodnotenie 7,3. Pre Penzión Penzion Patria Kobyli momentálne evidujeme 72 recenzií.

U parku

U parku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U parku. U parku is located in Kobylí. The accommodation is 22 km from Lednice. Brno is 49 km from the holiday home, while Mikulov is 30 km away. Ubytovanie U parku sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom U parku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán U Sudu

Apartmán U Sudu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Sudu. Located in Kobylí in the South Moravian region, Apartmán U Sudu features a terrace. The accommodation is 22 km from Lednice. Ubytovanie Apartmán U Sudu sa nachádza v meste Kobylí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán U Sudu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rezidence Pod rozhlednou

Rezidence Pod rozhlednou

Ubytovanie (Vila) Rezidence Pod rozhlednou. Set in Kobylí in the South Moravian region, Rezidence Pod rozhlednou has a garden. The accommodation is 36 km from Brno. The villa offers a terrace. Ubytovanie Rezidence Pod rozhlednou sa nachádza v meste Kobylí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kobylí

Mesto Kobylí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Kobylí.