Hľadať

Ubytovanie

Slovensko

Slovensko je nádhernou hornatou krajinou plnou krásnej prírody, historických pamiatok, termálnych prameňov, kúpeľov či rekreačných stredísk, aktívny odpočinok na vode, v horách či lesoch.

Ubytovanie v regiónoch krajiny Slovensko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Slovensko

Žilinský kraj

V regióne Žilinský kraj (Slovensko) máme celkom 1860 hotelov a ubytovanie.

Pre región Žilinský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (120), Demanovska Dolina (112), Terchová (106), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Prešovský kraj

V regióne Prešovský kraj (Slovensko) máme celkom 1680 hotelov a ubytovanie.

Pre región Prešovský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (150), Poprad (127), Veľká Lomnica (105), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Bratislavský kraj

V regióne Bratislavský kraj (Slovensko) máme celkom 955 hotelov a ubytovanie.

Pre región Bratislavský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Bratislava (809), Senec (35), Pezinok (16), Modra (15), Malacky (10), Stupava (8), Chorvátský Grob (5), Nivy (4), Trnávka (4), Bernolákovo (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Košický kraj

V regióne Košický kraj (Slovensko) máme celkom 843 hotelov a ubytovanie.

Pre región Košický kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Košice (518), Hrabušice (59), Smižany (32), Rožňava (20), Kaluža (19), Mlynky (13), Spišská Nová Ves (12), Spišské Tomášovce (10), Dedinky (10), Michalovce (9). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Banskobystrický kraj

V regióne Banskobystrický kraj (Slovensko) máme celkom 811 hotelov a ubytovanie.

Pre región Banskobystrický kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Donovaly (195), Banská Štiavnica (102), Banská Bystrica (66), Tale (52), Brezno (26), Kremnica (23), Mýto pod Ďumbierom (22), Telgárt (22), Bystrá (19), Zvolen (18). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Nitriansky kraj

V regióne Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkom 463 hotelov a ubytovanie.

Pre región Nitriansky kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Podhájska (79), Štúrovo (69), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Radava (6), Trávnica (6). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Trnavský kraj

V regióne Trnavský kraj (Slovensko) máme celkom 345 hotelov a ubytovanie.

Pre región Trnavský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (40), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Gabčíkovo (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Trenčiansky kraj

V regióne Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkom 291 hotelov a ubytovanie.

Pre región Trenčiansky kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Trenčín (60), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Nitrianske Rudno (5), Lazy pod Makytou (5), Púchov (5). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Vratná

V regióne Vratná (Slovensko) máme celkom 112 hotelov a ubytovanie.

Kysuce

V regióne Kysuce (Slovensko) máme celkom 98 hotelov a ubytovanie.

Veľká Rača

V regióne Veľká Rača (Slovensko) máme celkom 70 hotelov a ubytovanie.

Šírava

V regióne Šírava (Slovensko) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Pezinská Baba

V regióne Pezinská Baba (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Čertovica

V regióne Čertovica (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Lopušná dolina

V regióne Lopušná dolina (Slovensko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Plejsy

V regióne Plejsy (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Drienica - Lysá

V regióne Drienica - Lysá (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Domaša

V regióne Domaša (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Tokaj

V regióne Tokaj (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Dunaj

V regióne Dunaj (Slovensko) máme celkom 3270 hotelov a ubytovanie.

Nízke Tatry

V regióne Nízke Tatry (Slovensko) máme celkom 1501 hotelov a ubytovanie.

Vysoké Tatry - Slovensko

V regióne Vysoké Tatry - Slovensko (Slovensko) máme celkom 1279 hotelov a ubytovanie.

Liptov

V regióne Liptov (Slovensko) máme celkom 1132 hotelov a ubytovanie.

Jasná

V regióne Jasná (Slovensko) máme celkom 461 hotelov a ubytovanie.

Orava

V regióne Orava (Slovensko) máme celkom 392 hotelov a ubytovanie.

Severovýchodné Slovensko

V regióne Severovýchodné Slovensko (Slovensko) máme celkom 357 hotelov a ubytovanie.

Spiš

V regióne Spiš (Slovensko) máme celkom 263 hotelov a ubytovanie.

Donovaly

V regióne Donovaly (Slovensko) máme celkom 214 hotelov a ubytovanie.

Mala Fatra

V regióne Mala Fatra (Slovensko) máme celkom 186 hotelov a ubytovanie.

Ski Bachledová

V regióne Ski Bachledová (Slovensko) máme celkom 175 hotelov a ubytovanie.

Gemer County

V regióne Gemer County (Slovensko) máme celkom 168 hotelov a ubytovanie.

Roháče

V regióne Roháče (Slovensko) máme celkom 151 hotelov a ubytovanie.

Chopok - Juh

V regióne Chopok - Juh (Slovensko) máme celkom 140 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Slovensko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Slovensko

Chalupa Žofia

10

Chalupa Žofia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Žofia. Chalupa Žofia sa nachádza v Banskej Štiavnici, 400 metrov od Kostola sv. Kataríny a 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Chalupa Žofia sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Stylish apartments in the city centre

10

Stylish apartments in the city centre

Ubytovanie (Apartmány) Stylish apartments in the city centre. Ubytovanie Stylish apartments in the city centre sa nachádza v Bratislave, v blízkosti Dómu sv. Ubytovanie Stylish apartments in the city centre sa nachádza v meste Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj).

DOMČEK V ZÁHRADE

10

DOMČEK V ZÁHRADE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOMČEK V ZÁHRADE. DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v Banskej Štiavnici, v blízkosti Kostola sv. Kataríny a Nového zámku. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Town hall square loft apartment

10

Town hall square loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town hall square loft apartment. Ubytovacie zariadenie Town hall square loft apartment sa nachádza v Banskej Štiavnici, len pár krokov od Starého a Nového zámku, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Town hall square loft apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy Guests apartment. Apartmán Happy Guests sa nachádza v Poprade, 1,3 km od zimného štadióna. Ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma, spoločnú kuchyňu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Happy Guests apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytovanie (Apartmán) Byt Pod Lesom. Ubytovacie zariadenie Byt Pod Lesom sa nachádza vo Vysokých Tatrách a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Byt Pod Lesom sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Chalupa Margareta sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pod Kyčerou

10

Chata pod Kyčerou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod Kyčerou. Ubytovanie Chata pod Kyčerou sa nachádza v Terchovej 6 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. Ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod Kyčerou sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom sa nachádzajú v Betliari a ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj barom a... Ubytovanie Apartmány Nad Kostolom sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Trenčan

10

Apartmán Trenčan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmán Trenčan sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

K2 ZUBEREC

10

K2 ZUBEREC

Ubytovanie (Apartmán) K2 ZUBEREC. K2 ZUBEREC is situated in Zuberec and offers a bar and a terrace. The property has mountain views and is 36 km from Štrbské Pleso. Ubytovanie K2 ZUBEREC sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček 22

10

Domček 22

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Vladimír

10

Apartmán Vladimír

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír is located in Liptovská Sielnica. The property is 50 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmán Vladimír sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytovanie (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI in Banská Štiavnica provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from The Church of St. Catherine, 2.4 km from New Chateau Banska Stiavnica and 2. Ubytovanie ŠANTI sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

10

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Ubytovanie (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. Ubytovacie zariadenie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v obci Demänovská Dolina v Žilinskom kraji neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrub Kukučka

10

Zrub Kukučka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrub Kukučka. Ubytovacie zariadenie Zrub Kukučka sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Zrub Kukučka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, barom, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Patris 40

10

Apartmán Patris 40

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Patris 40. Apartmán Patris 40 sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 17 km od mesta Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmán Patris 40 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.35. Ubytovacie zariadenie Apartment No.35 sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu, a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartment No.35 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytovanie (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna sa nachádza v lyžiarskom stredisku Príslop a ponúka ubytovanie so záhradou a s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie VRÁTNA Apartmány Stoh B1 sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Palčovka Huty

10

Palčovka Huty

Ubytovanie (Apartmán) Palčovka Huty. Palčovka Huty is located in Huty. The property is 34 km from Liptovský Mikuláš and free private parking is featured. Ubytovanie Palčovka Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytovanie (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Ubytovacie zariadenie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasou a kompletne vybavenou... Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálne evidujeme 10 recenzií.

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálne evidujeme 10 recenzií.

Huge Loft in CENTER of Košice

10

Huge Loft in CENTER of Košice

Ubytovanie (Apartmán) Huge Loft in CENTER of Košice. Apartmán Huge Loft in CENTER of Košice ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Košiciach, len 400 metrov od Dómu sv. Alžbety a 1,6 km od Steel Arény. Ubytovanie Huge Loft in CENTER of Košice sa nachádza v meste Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Huge Loft in CENTER of Košice má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Huge Loft in CENTER of Košice momentálne evidujeme 14 recenzií.

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytovanie (Penzión) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytovanie G88 RESIDENCE sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie G88 RESIDENCE má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión G88 RESIDENCE momentálne evidujeme 6 recenzií.

Mlynica Apartmant

10

Mlynica Apartmant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Drevenica pri kaplnke

10

Drevenica pri kaplnke

Ubytovanie (Horské chaty) Drevenica pri kaplnke. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček pod orechom

10

Domček pod orechom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček pod orechom. Domček pod orechom is set in Krásnohorské Podhradie. Ubytovanie Domček pod orechom sa nachádza v meste Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj).

Domček strýka Ivana

10

Domček strýka Ivana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček strýka Ivana. Ubytovacie zariadenie Domček strýka Ivana sa nachádza v Malachove. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 5 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Domček strýka Ivana sa nachádza v meste Malachov (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Downtown apartment Darinka

10

Downtown apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmány) Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Ubytovanie Downtown apartment Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Home Apartments Liptov

10

Home Apartments Liptov

Ubytovanie (Apartmány) Home Apartments Liptov. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka terasu. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

10

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou. Ubytovanie na Zigmund šachte, Apartmán s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tatranský Zrub

10

Tatranský Zrub

Ubytovanie (Horská chata) Tatranský Zrub. Ubytovacie zariadenie Tatranský Zrub sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 26 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Tatranský Zrub sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Kamila

10

Privát Kamila

Ubytovanie (Privát) Privát Kamila. Situated in Nová Lesná, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Privát Kamila features a garden and free WiFi. Ubytovanie Privát Kamila sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

10

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice s barom ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány ANJA

10

Apartmány ANJA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ANJA. Boasting garden views, Apartmány ANJA features accommodation with a balcony and a kettle, around 16 km from Gerlach peak. Ubytovanie Apartmány ANJA sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Wellness Vrakuna

10

Apartman Wellness Vrakuna

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Wellness Vrakuna. Apartmán Wellness Vrakuňa sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa a ponúka bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Apartman Wellness Vrakuna sa nachádza v meste (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

10

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Kapitána Nálepku Anna. Apartmán Kapitána Nálepku Anna, boasting a terrace, is situated in Liptovský Mikuláš, 5 km from Aquapark Tatralandia and 8 km from Liptovska Mara. Ubytovanie Apartmán Kapitána Nálepku Anna sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

10

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

Ubytovanie (Apartmány) Apartman La Boheme, Rezidencia Opera. Located in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 800 metres from The Church of... Ubytovanie Apartman La Boheme, Rezidencia Opera sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pod Rogową Apartamenty

10

Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Zdiarka 4M

10

Chata Zdiarka 4M

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Zdiarka 4M. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v obi Ždiar v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Zlatý Hýľ

10

Apartmány Zlatý Hýľ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Zlatý Hýľ. Apartmány Zlatý Hýľ sa nachádzajú v Hýľove a ponúkajú bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Apartmány Zlatý Hýľ sa nachádza v meste (Slovensko).

Apartmany St. Vivien

10

Apartmany St. Vivien

Ubytovanie (Penzión) Apartmany St. Vivien. Located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, Apartmany St. Vivien provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartmany St. Vivien sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Brand NEW Design & High Standard Apt from 16th Century in Old Town

10

Brand NEW Design & High Standard Apt from 16th Century in Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Brand NEW Design & High Standard Apt from 16th Century in Old Town. Brand NEW Design & High Standard Apt from 16th Century in Old Town in Bratislava offers accommodation with free WiFi, a few steps from St. Ubytovanie Brand NEW Design & High Standard Apt from 16th Century in Old Town sa nachádza v meste Bratislava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

10

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment 55 Tatry

10

Apartment 55 Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie Apartment 55 Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

City-center Apartment with Garden&BBQ

10

City-center Apartment with Garden&BBQ

Ubytovanie (Apartmán) City-center Apartment with Garden&BBQ. City center Apartment with garden&BBQ is situated in Martin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie City-center Apartment with Garden&BBQ sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kaprík

10

Chata Kaprík

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kaprík. Offering barbecue facilities and mountain view, Chata Kaprík is set in Liptovský Mikuláš, 2.5 km from Liptovska Mara and 2.7 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Chata Kaprík sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Snowhouse

10

Snowhouse

Ubytovanie (Apartmány) Snowhouse. Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 5 km od aquaparku Tatralandia a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Najobľúbenejšie mesta v krajine Slovensko

Vyberte si ubytovanie v najnavštevovanejších a najobľúbenejších mestách v krajine Slovensko


Lyžovačka na Slovensku, Silvester 2019 a jarné prázdniny?

Každoročne sa stretávame s otázkou, ktoré lyžiarske strediská navštíviť, ktoré ubytovanie na Slovensku nám vyhovuje najviac, vybrať si silvestrovské pobyty, víkendový pobyt alebo wellness pobyt spojený s lyžovačkou, relaxačný pobyt, prípadne romantický pobyt pre dvoch. Na všetky tieto otázky vieme veľmi ľahko odpovedať a je iba na Vás čo si vyberiete.

Tí čo majú radi lyžovanie na Slovensku, určite by si nemali nechať újsť lyžovanie na Jasná Chopok, kde môžu zažiť nezabudnuteľné chvíle a vychutnať tak pobyt v Tatrách. Práve preto je nutné si vybrať správne lyžiarske stredisko. Medzi najznámejšie patria Jasná Chopok, Čičmany lyžiarske stredisko, Spálená lyžiarske stredisko, Kubínska hoľa lyžiarske stredisko, menej známe, ale tiež kvalitné lyžiarské strediská Vernár, Kavečany, Skalka, Tále, či Bezovec. Tak ako lyžovačka v Rakúsku (najmä Alpy) tak aj lyžovačka na Slovensku je plná zážitkov, prekvapení, lyžiarske strediská sú plné kvalitných svahov pre náročných lyžiarov, ale aj pre deti. Keď sú snehové podmienky zlé a počasie nie je priaznivé, väčšina svahov sú umelo zasnežované.

Našli sme si lyžiarske stredisko na Slovensku a čo ďalej? Zvolíme si tento krát pobyt v Tatrách? Alebo pobyt na Orave? Alebo pobyt na Liptove? Alebo si vyberieme wellness pobyt v inej lokalite? Všetko je ovplyvňované kvalitou služieb hotelov, chát, chalúp, dreveníc, ale aj gastronómie, či okolím. Čo nám odporúčajú zákazníci? Jednou sú chaty na Silvestra, kedy sú chaty, chalupy, ale aj hotely, penzióny a apartmány plné v každom kúte Slovenska.

Jedno je však jasné, lyžovanie nemôže chýbať v našom kalendári ani tento rok! Či už to je pobyt na Silvestra, na Vianoce, na Valentína, pobyt na jarné prázdniny alebo kedykoľvek inokedy počas snehových podmienok. Výberom správneho termínu a miesta si prinášate nové spomienky, získavate nových priateľov a nové kontakty.

Najkrajšie lokality, obce a miesta na Slovensku

Medzi najobľúbenejšie lokality pre ubytovanie na Slovensku patria Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Orava, Liptov, Kysuce, Donovaly, Ždiar, Slovenský Raj, ale aj juh Slovenska.
V zimnom období prevláda ubytovanie Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách. Na Orave Dolný Kubín s Kubínskou hoľou, Terchová a Zuberec. Na Kysuciach si veľmi dobre zalyžujete v Oščadnici, v blízkosti mesta Čadca. Odpočinok nájdete v mestečku Bešeňová s aquaparkom a termálnym kúpaliskom. Srdcom Liptova je Liptovský Mikuláša Liptovský Ján, kde nájdete kvalitné ubytovanie. Krásne jaskyne nájdete v Nízkych Tatrách, pod Chopkom, v Demänovskej Doline. Iba kúsok od lyžiarskeho strediska Jasná. Obľúbeným strediskom lyžiarov sú Martinské hole, Malinô Brdo, Krahule, Makov, Valčianska dolina, Tatranská Lomnica, Vrátna, či Ždiar.

V letnom období sú navštevované Slnečné jazerá, mesto Senec a ubytovanie v hoteloch priamo pri vode, na juhu Slovenska Štúrovo, Veľký Meder, Podhájska. Nájdete tu množstvo tobogánov, aquparkov a letného oddychu pri jazerách. Osviežiť svoje telo môžete v priehrade Liptovská Mara pri Liptovskom Mikuláši. Na východe Slovenska sú významné letné strediská Zemplínska Šírava a Domaša.

Ak hľadáte pamiatky vo forme hradov tak si nenechajte uniknúť Trenčiansky hrad v meste Trenčín, Nitrianský hrad v meste Nitra, na SpišiSpišský hrad a v hlavnom meste Bratislavy- Bratislavský hrad.
Najkrajšie miesta sú Bardejov (Svetové dedičstvo UNESCO), Banská Štiavnica (Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO), Komárno, Hrad Modrý Kameň, Terchová, Vlkolínec (Svetové dedičstvo UNESCO), Liptovská Mara, Vysoké Tatry, Zemplínska Šírava a Žitný ostrov (najväčší riečny ostrov v Európe).

Niečo o Slovensku

Slovenská republika je vnútrozemská krajina s rozlohou 19036 km2 a s počtom obyvateľov okolo 5,5 milióna. Susedí s 5 krajinami, konkrétne s Českom, Rakúskom, Poľskom, Maďarskom, s ktorou má najdlhšiu hranicu (654,8 km) a Ukrajinou, s ktorou má najkratšiu hranicu (97,8 km).

Hlavným a zároveň najväčším, najľudnatejším mestom je Bratislava, ktorú navštevuje počas celého roka veľké množstvo turistov z celého sveta. Regióny Slovenska sú spojené s väčšími mestami, okrem Bratislavy sú od roku 1996 ďalšími regionálnymi mestami Trnava, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Najjužnejším mestom Slovenska sú Patincev blízkosti Komárna, ktoré je hraničným mestom s Maďarskom.

Pohoria a vrchy... Najvyšší vrch je Gerlachovský štít vo výške 2655 m n.m., druhým je Lomnický štít vo výške 2634 m n.m. a tretím Ľadový štít vo výške 2627 m n.m. Všetky tieto vrchy nájdete v pohorí Vysoké Tatry, ktoré sú najväčším pohorím na Slovensku. Nasledujú Nízke Tatry s vrchom Ďumbier a Chopok, potom Malá Fatra, Chočské vrchy a Veľká Fatra.

Voda... Najdlhšou riekou je Váh (403 km), druhá najdlhšia a aj najväčšia rieke je Hron (298 km), treťou je Ipeľ a štvrtá je Dunaj. Dunaj je najhrubšia a najvodnatejšia rieka, ktorá tvorí až 2850 km a cez Slovensko preteká v dĺžke 172 km. Medzi najznámejšie priehrady určite patrí Oravská priehrada pri Oravskom zámku, Zemplínska Šírava na východe Slovenska. Najväčšie a najhlbšie jazero je Veľké Hincovo pleso s rozlohou 20 hektárov a hĺbkou až 53 metrov. Najvyššie položené jazero je Modré pleso vo Vysokých Tatrách a najznámejšie je jazero na Štrbskom plese, v blízkostí sú aj Popradské pleso, Skalnaté pleso, Zbojnícke pleso, Velické pleso. Najväčšie rybníku sú Senné a Hrhovské rybníky. V riečnych usadeninách Dunaja v blízkosti mesta Dunajská Streda a oblasti Žitného ostrova sa nachádzajú najväčšie zásoby pozemných vôd (krasová voda, minerálna voda, termálna voda) na Slovensku. Salvator, Rajec, Santovka, Budiš, Slatina, Kláštorna, či Mitická sú prírodné stolové vody z minerálnych prameňov. Liečivé minerálny vody tohto druhu sú Fatra, Korytnica, Cígeľka a iné. Minerálne a termálne vody sú rôznych kúpeľoch, najznámejšie sú Piešťany, Bojnice, Smrdáky, Dudince, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice, Kováčová, Korytnica, Bardejov a pod.

Ľudia... Na Slovensku je dosť národností, okrem Slovákov aj Maďari, Česi, Rómovia, Rusíni, či Ukrajinci, Nemci, Poliaci. Úradným jazykom je slovenčina, v niektorých obciach a mestách sa dohovoríte maďarsky (juh Slovenska), poľsky a samozrejmosťou je čeština, ktorá je veľmi podobným jazykom ako slovenčina.