Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podhájska

V meste Podhájska (Slovensko) máme celkom 79 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podhájska

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podhájska

GABION GARDEN

10

GABION GARDEN

Ubytovanie (Kemping) GABION GARDEN. Featuring city views, GABION GARDEN in Podhájska features accommodation and a terrace. Private parking is available on site. Ubytovanie GABION GARDEN sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Goral Podhájska

9,9

Apartmány Goral Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Goral Podhájska. Ubytovacie zariadenie Apartmány Goral Podhájska, ktoré sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartmány Goral Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka terasu. klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mery sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Mery má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Mery momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán PANORÁMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán PANORÁMA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jople. Penzión Jople sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Hostia tu nájdu reštauráciu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Penzion Jople sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Jople má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Jople momentálne evidujeme 64 recenzií.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú 250 m od termálneho kúpaliska a ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním a s balkónom. Ubytovanie Apartmany Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmany Podhajska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Podhajska momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev sa nachádza v obci Podhájska. Bol postavený v roku 2018 a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Kyjev sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Kyjev má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Kyjev momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v Podhájskej. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány EMMA

9,5

Apartmány EMMA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány EMMA. Apartmány EMMA sa nachádzajú v obci Podhájska a ponúkajú ubytovanie s výhľadom na jazero, reštauráciou, spoločenskou miestnosťou, záhradou, grilom a... Ubytovanie Apartmány EMMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese sa nachádzajú v Podhájskej a ponúkajú ubytovanie s terasou. Ubytovanie Apartmany pri lese sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmany pri lese má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany pri lese momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond sa nachádza v Podhájskej. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Apartman Diamond sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Diamond má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Diamond momentálne evidujeme 18 recenzií.

Rekreačný dom SISI

9,3

Rekreačný dom SISI

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom SISI. Rekreačný dom SISI sa nachádza v pokojnej časti obce Podhájska, 800 metrov od železničnej stanice a 25 minút chôdze od termálnych kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Rekreačný dom SISI sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Rekreačný dom SISI má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Rekreačný dom SISI momentálne evidujeme 206 recenzií.

Vila Václav

9,3

Vila Václav

Ubytovanie (Penzión) Vila Václav. Vila Václav sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka záhradu, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, gril, slnečnú terasu a výhľad do záhrady a... Ubytovanie Vila Václav sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Vila Václav má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Václav momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzión Termál

9,3

Penzión Termál

Ubytovanie (Penzión) Penzión Termál. Penzión Termál sa nachádza v obci Podhájska a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzión Termál sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Termál má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Termál momentálne evidujeme 95 recenzií.

Apartmán SIESTA 2

9,2

Apartmán SIESTA 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán SIESTA 2. Apartmán SIESTA 2 sa nachádza v obci Podhájska v Nitrianskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Nitra je od ubytovania vzdialená 30 km. Ubytovanie Apartmán SIESTA 2 sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartman Paula

9,2

Apartman Paula

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Paula. Apartmán Paula sa nachádza v obci Podhájska, 30 km od Nitry. Kúpeľné mesto Dudince nájdete vo vzdialenosti 41 km. Ubytovanie Apartman Paula sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Paula má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Paula momentálne evidujeme 22 recenzií.

Rezidencia Podhájska

9,2

Rezidencia Podhájska

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rezidencia Podhájska. Rezidencia Podhájska s výhľadom do záhrady sa nachádza v Podhájskej. Bezplatne môžete využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Rezidencia Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Podhájska - GABIONKA

9,1

Podhájska - GABIONKA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podhájska - GABIONKA. Podhájska - GABIONKA sa nachádza v obci Podhájska a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie Podhájska - GABIONKA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

DIAMOND apartmán Eliška

9

DIAMOND apartmán Eliška

Ubytovanie (Apartmán) DIAMOND apartmán Eliška. Ubytovacie zariadenie DIAMOND apartmán Eliška sa nachádza v obci Podhájska a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie DIAMOND apartmán Eliška sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Privat Arcadia

9

Privat Arcadia

Ubytovanie (Apartmány) Privat Arcadia. Ubytovanie Privat Arcadia sa nachádza v Podhájskej. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privat Arcadia sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Privat Arcadia má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Privat Arcadia momentálne evidujeme 254 recenzií.

Podhájska - Holiday

9

Podhájska - Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Podhájska - Holiday. Ubytovanie Podhájska - Holiday sa nachádza v obci Podhájska a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Podhájska - Holiday sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Podhájska - Holiday má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Podhájska - Holiday momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzión MAX

9

Penzión MAX

Ubytovanie (Penzión) Penzión MAX. Penzión Max sa nachádza 600 metrov od termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovanie Penzión MAX sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión MAX má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión MAX momentálne evidujeme 850 recenzií.

Apartmány RELAX Podhájska

9

Apartmány RELAX Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány RELAX Podhájska. Apartmány RELAX Podhájska sa nachádzajú v obci Podhájska. Ponúkajú záhradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány RELAX Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány RELAX Podhájska má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmány RELAX Podhájska momentálne evidujeme 54 recenzií.

Chata Zuzana apartmány

9

Chata Zuzana apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Chata Zuzana apartmány. Ubytovacie zariadenie Chata Zuzana apartmány sa nachádza v obci Podhájska v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Zuzana apartmány sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Vila Daja

9

Vila Daja

Ubytovanie (Penzión) Vila Daja. Ubytovanie Vila Daja sa nachádza v obci Podhájska a ponúka záhradu a terasu. Z ubytovania je výhľad na mesto. Ubytovanie Vila Daja sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Zlatá rybka

9

Apartmán Zlatá rybka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Zlatá rybka. Set in Podhájska in the Nitriansky kraj region, Apartmán Zlatá rybka features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmán Zlatá rybka sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark

8,9

Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark

Ubytovanie (Penzión) Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark. Situated in Martovce, Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Vilka Podhájčanka

8,9

Penzión Vilka Podhájčanka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vilka Podhájčanka. Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v Podhájskej a ponúka záhradu. Penzión ponúka bezplatné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Podhájska 110

8,8

Podhájska 110

Ubytovanie (Apartmány) Podhájska 110. Ubytovacie zariadenie Podhájska 110 sa nachádza v obci Podhájska, 50 km od Komárna a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Podhájska 110 sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Podhájska 110 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Podhájska 110 momentálne evidujeme 31 recenzií.

Golden Sun

8,8

Golden Sun

Ubytovanie (Privát) Golden Sun. Privát Golden Sun sa nachádza v obci Podhájska, 50 km od Komárna. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Golden Sun sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Golden Sun má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Golden Sun momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Astra

8,8

Penzion Astra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Astra. Penzión Astra sa nachádza v obci Podhájska a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Astra sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Astra má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Astra momentálne evidujeme 85 recenzií.

Chata Hájik Podhajska

8,7

Chata Hájik Podhajska

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Hájik Podhajska. Chata Hájik Podhájska sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a bar. Hostia tu môžu využívať terasu a reštauráciu. Ubytovanie Chata Hájik Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Chata Hájik Podhajska má celkové hodnotenie 8,7. Pre Chata v prírode Chata Hájik Podhajska momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytovanie v meste Podhájska

Mesto Podhájska sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 79 hotelov a ubytovanie v meste Podhájska.