Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podhájska

V meste Podhájska (Slovensko) máme celkom 79 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podhájska

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podhájska

Apartmány Goral Podhájska

9,9

Apartmány Goral Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Goral Podhájska. Ubytovacie zariadenie Apartmány Goral Podhájska, ktoré sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartmány Goral Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka terasu. klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mery sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Mery má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Mery momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán Siesta s výhľadom na mesto sa nachádza v Podhájskej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán SIESTA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán SIESTA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán SIESTA momentálne evidujeme 39 recenzií.

Pulse2

9,8

Pulse2

Ubytovanie (Apartmán) Pulse2. Apartmán Pulse2 ponúka klimatizované ubytovanie s terasou v obci Podhájska. K dispozícii je aj balkón. Súčasťou apartmánu je 1 spálňa a kuchyňa. Ubytovanie Pulse2 sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pulse2 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Pulse2 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán PANORÁMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán PANORÁMA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú v obci Podhájska, 29 km od Nitry. Ubytovanie Apartmány Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Podhájska má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Podhájska momentálne evidujeme 56 recenzií.

Villa Gracia Podhájska

9,7

Villa Gracia Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Villa Gracia Podhájska. Villa Gracia sa nachádza v Podhájskej, 200 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Vo vile je hosťom bezplatne k dispozícii sauna a vírivka. Ubytovanie Villa Gracia Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Gracia Podhájska má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Villa Gracia Podhájska momentálne evidujeme 85 recenzií.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jople. Penzión Jople sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Hostia tu nájdu reštauráciu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Penzion Jople sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jople má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Jople momentálne evidujeme 64 recenzií.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú 250 m od termálneho kúpaliska a ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním a s balkónom. Ubytovanie Apartmany Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Podhajska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Podhajska momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartmán Libuše

9,6

Apartmán Libuše

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Libuše. Apartmán Libuše sa nachádza v Podhájskej, iba 300 metrov od vodného parku a termálneho bazéna a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmán Libuše sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Libuše má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Libuše momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev sa nachádza v obci Podhájska. Bol postavený v roku 2018 a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Kyjev sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Kyjev má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Kyjev momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v Podhájskej. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán Beta Podhájska

9,5

Apartmán Beta Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Beta Podhájska. Apartmán Beta sa nachádza v budove Slnečné apartmány LUX v Podhájskej. Ponúka terasu, výhľad do záhrady a bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovanie Apartmán Beta Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Beta Podhájska má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Beta Podhájska momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese sa nachádzajú v Podhájskej a ponúkajú ubytovanie s terasou. Ubytovanie Apartmany pri lese sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany pri lese má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany pri lese momentálne evidujeme 68 recenzií.

Bungalows Michalka - Podhájska

9,4

Bungalows Michalka - Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bungalows Michalka - Podhájska. Ubytovanie Bungalows Michalka – Podhájska sa nachádza v Podhájskej. Klimatizované ubytovacie jednotky s výhľadom na mesto majú parketové podlahy. Ubytovanie Bungalows Michalka - Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Bungalows Michalka - Podhájska má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Bungalows Michalka - Podhájska momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartman Monty

9,4

Apartman Monty

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Monty. Moderne zariadený apartmán Monty s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza len 200 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska. Ubytovanie Apartman Monty sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Monty má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Monty momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond sa nachádza v Podhájskej. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Apartman Diamond sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Diamond má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Diamond momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmán Jaspis

9,4

Apartmán Jaspis

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jaspis. Apartmán Jaspis sa nachádza len 200 metrov od termálnych kúpeľov Podhájska so 7 bazénmi. Ubytovanie Apartmán Jaspis sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Jaspis má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Jaspis momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzión Lux - Apartmán Katka

9,3

Penzión Lux - Apartmán Katka

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Lux - Apartmán Katka. Penzión Lux - Apartmán Katka sa nachádza v obci Podhájska. Bol postavený v roku 2013 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lux - Apartmán Katka sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Lux - Apartmán Katka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Penzión Lux - Apartmán Katka momentálne evidujeme 28 recenzií.

Rekreačný dom SISI

9,3

Rekreačný dom SISI

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom SISI. Rekreačný dom SISI sa nachádza v pokojnej časti obce Podhájska, 800 metrov od železničnej stanice a 25 minút chôdze od termálnych kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Rekreačný dom SISI sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom SISI má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Rekreačný dom SISI momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmán Meghan

9,3

Apartmán Meghan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Meghan. Apartmán Meghan sa nachádza v obci Podhájska a ponúka klimatizované izby s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad na mesto a hory. Ubytovanie Apartmán Meghan sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Meghan má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Meghan momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán Norika

9,3

Apartmán Norika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Norika. Apartmán Norika sa nachádza 100 metrov od termálnych kúpeľov a wellness strediska Podhájska. Ubytovanie Apartmán Norika sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Norika má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Norika momentálne evidujeme 54 recenzií.

Vila Václav

9,3

Vila Václav

Ubytovanie (Penzión) Vila Václav. Vila Václav sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka záhradu, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, gril, slnečnú terasu a výhľad do záhrady a... Ubytovanie Vila Václav sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Václav má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Václav momentálne evidujeme 34 recenzií.

Zrubová chata Zvonček

9,3

Zrubová chata Zvonček

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zrubová chata Zvonček. Zrubová chata Zvonček sa nachádza 300 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska, neďaleko lesa. Ubytovanie Zrubová chata Zvonček sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Zrubová chata Zvonček má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vidiecky dom Zrubová chata Zvonček momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzión Termál

9,3

Penzión Termál

Ubytovanie (Penzión) Penzión Termál. Penzión Termál sa nachádza v obci Podhájska a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzión Termál sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Termál má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Termál momentálne evidujeme 95 recenzií.

Apartman Paula

9,2

Apartman Paula

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Paula. Apartmán Paula sa nachádza v obci Podhájska, 30 km od Nitry. Kúpeľné mesto Dudince nájdete vo vzdialenosti 41 km. Ubytovanie Apartman Paula sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Paula má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Paula momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmány Prameň

9,2

Apartmány Prameň

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Prameň. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v Podhájskej, iba 200 metrov od termálneho bazéna. Môžete sa tešiť na altánok a terasu. Ubytovanie Apartmány Prameň sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Prameň má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmány Prameň momentálne evidujeme 123 recenzií.

Bungalovy Classic

9,2

Bungalovy Classic

Ubytovanie (Rezort) Bungalovy Classic. Bungalovy Classic sa nachádzajú v obci Podhájska a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a bezplatné parkovanie na mieste. Ubytovanie Bungalovy Classic sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Bungalovy Classic má celkové hodnotenie 9,2. Pre Rezort Bungalovy Classic momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzión MAX

9

Penzión MAX

Ubytovanie (Penzión) Penzión MAX. Penzión Max sa nachádza 600 metrov od termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovanie Penzión MAX sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión MAX má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión MAX momentálne evidujeme 850 recenzií.

Privat Arcadia

9

Privat Arcadia

Ubytovanie (Apartmány) Privat Arcadia. Ubytovanie Privat Arcadia sa nachádza v Podhájskej. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privat Arcadia sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Arcadia má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Privat Arcadia momentálne evidujeme 254 recenzií.

Podhájska - Holiday

9

Podhájska - Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Podhájska - Holiday. Ubytovanie Podhájska - Holiday sa nachádza v obci Podhájska a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Podhájska - Holiday sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Podhájska - Holiday má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Podhájska - Holiday momentálne evidujeme 8 recenzií.

DIAMOND apartmán Eliška

9

DIAMOND apartmán Eliška

Ubytovanie (Apartmán) DIAMOND apartmán Eliška. Ubytovacie zariadenie DIAMOND apartmán Eliška sa nachádza v obci Podhájska a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie DIAMOND apartmán Eliška sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány RELAX Podhájska

9

Apartmány RELAX Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány RELAX Podhájska. Apartmány RELAX Podhájska sa nachádzajú v obci Podhájska. Ponúkajú záhradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány RELAX Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány RELAX Podhájska má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmány RELAX Podhájska momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartman Aquamarin

9

Apartman Aquamarin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Aquamarin. Apartmán Aquamarin sa nachádza v obci Podhájska, 600 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska s wellness centrom. Ubytovanie Apartman Aquamarin sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Aquamarin má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartman Aquamarin momentálne evidujeme 36 recenzií.

Bungalovy pri mlyne

9

Bungalovy pri mlyne

Ubytovanie (Apartmán) Bungalovy pri mlyne. Bungalovy pri mlyne nájdete v Podhájskej. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi , záhradu, bar a gril. Ubytovanie Bungalovy pri mlyne sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Bungalovy pri mlyne má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Bungalovy pri mlyne momentálne evidujeme 53 recenzií.

Cottage Villa Emily

8,9

Cottage Villa Emily

Ubytovanie (Penzión) Cottage Villa Emily. Ubytovacie zariadenie Cottage Villa Emily sa nachádza uprostred elegantnej záhrady v pokojnom prostredí Podhájskej, 800 metrov od populárneho termálneho... Ubytovanie Cottage Villa Emily sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Cottage Villa Emily má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Cottage Villa Emily momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman

8,9

Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman. Ubytovanie Podhájska-Villa Emily-Apartmán sa nachádza v obci Podhájska a ponúka apartmán s vlastným stravovaním, terasou, priestrannou záhradou a... Ubytovanie Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Vilka Podhájčanka

8,9

Penzión Vilka Podhájčanka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vilka Podhájčanka. Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v Podhájskej a ponúka záhradu. Penzión ponúka bezplatné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podhájska 110

8,8

Podhájska 110

Ubytovanie (Apartmány) Podhájska 110. Ubytovacie zariadenie Podhájska 110 sa nachádza v obci Podhájska, 50 km od Komárna a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Podhájska 110 sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Podhájska 110 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Podhájska 110 momentálne evidujeme 31 recenzií.

Golden Sun

8,8

Golden Sun

Ubytovanie (Privát) Golden Sun. Privát Golden Sun sa nachádza v obci Podhájska, 50 km od Komárna. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Golden Sun sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Golden Sun má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Golden Sun momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Astra

8,8

Penzion Astra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Astra. Penzión Astra sa nachádza v obci Podhájska a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Astra sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Astra má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Astra momentálne evidujeme 85 recenzií.

Chata Hájik Podhajska

8,7

Chata Hájik Podhajska

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Hájik Podhajska. Chata Hájik Podhájska sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a bar. Hostia tu môžu využívať terasu a reštauráciu. Ubytovanie Chata Hájik Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Hájik Podhajska má celkové hodnotenie 8,7. Pre Chata v prírode Chata Hájik Podhajska momentálne evidujeme 10 recenzií.

Vilka Relax

8,7

Vilka Relax

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vilka Relax. Vilka Relax sa nachádza v centre malebnej obce Pozba, len 4 minúty chôdze od autobusovej a železničnej stanice. Ubytovanie Vilka Relax sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vilka Relax má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkové domy Vilka Relax momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmany-Anna

8,7

Apartmany-Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany-Anna. Ubytovacie zariadenie Apartmany-Anna sa nachádzajú v obci Podhájska, 49 km od mesta Komárom. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany-Anna sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany-Anna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmany-Anna momentálne evidujeme 46 recenzií.

Privát pri škole

8,7

Privát pri škole

Ubytovanie (Privát) Privát pri škole. Privát pri škole sa nachádza v obci Podhájska. V ubytovacej jednotke je k dispozícii TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a... Ubytovanie Privát pri škole sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát pri škole má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privát pri škole momentálne evidujeme 12 recenzií.

Vila Daiva

8,7

Vila Daiva

Ubytovanie (Penzión) Vila Daiva. Ubytovacie zariadenie Vila Daiva sa nachádza v obci Podhájska, len 500 metrov od termálnych kúpeľov, a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a chladničkou, ako... Ubytovanie Vila Daiva sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Daiva má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Vila Daiva momentálne evidujeme 72 recenzií.

Chata Sovička Podhájska

8,6

Chata Sovička Podhájska

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Sovička Podhájska. Tento malý penzión sa nachádza len 2,5 km od obce Podhájska a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a káblovou TV. Ubytovanie Chata Sovička Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Sovička Podhájska má celkové hodnotenie 8,6. Pre Vidiecky dom Chata Sovička Podhájska momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartmany Petra

8,5

Apartmany Petra

Ubytovanie (Privát) Apartmany Petra. Apartmány Petra so záhradou sa nachádzajú v obci Podhájska v Nitrianskom kraji. Ubytovacie zariadenie ponúka výhľad na hory a je vzdialené 40 km od Nitry. Ubytovanie Apartmany Petra sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmany Petra má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Apartmany Petra momentálne evidujeme 15 recenzií.

Koliba u Šidla

8,5

Koliba u Šidla

Ubytovanie (Penzión) Koliba u Šidla. Koliba u Šidla v obci Kalná nad Hronom ponúka výhľad na lesy a rieku Hron. Nájdete tu tradičnú reštauráciu s terasou, kde sa podávajú slovenské jedlá. Ubytovanie Koliba u Šidla sa nachádza v meste (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánová Chalupa Adela

8,5

Apartmánová Chalupa Adela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánová Chalupa Adela. Apartmánová Chalupa Adela sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Ubytovanie Apartmánová Chalupa Adela sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmánová Chalupa Adela má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Apartmánová Chalupa Adela momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzión Minerál

8,3

Penzión Minerál

Ubytovanie (Penzión) Penzión Minerál. Penzión Minerál ponúka ubytovanie v obci Podhájska. Každá izba je vybavená TV a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Penzión Minerál sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Minerál má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Minerál momentálne evidujeme 30 recenzií.

Ubytovanie v meste Podhájska

Mesto Podhájska sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 79 hotelov a ubytovanie v meste Podhájska.