Hľadať

Ubytovanie

Nitriansky kraj

V regióne Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkom 463 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Nitriansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Nitriansky kraj

Hausboat Life is Good

9,9

Hausboat Life is Good

Ubytovanie (Botel) Hausboat Life is Good. Ubytovacie zariadenie Hausboat Life is Good sa nachádza v Komárne, len 3,5 km od pevnosti Komárno. Ubytovanie Hausboat Life is Good sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hausboat Life is Good má celkové hodnotenie 9,9. Pre Botel Hausboat Life is Good momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka terasu. klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mery sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Mery má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Mery momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia sa nachádza v rodinnom dome v Komárne, 500 metrov od námestia Nádvorie Európy a 1 km od mestskej pevnosti. Ubytovanie Apartmán Silvia sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Silvia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Silvia momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán Siesta s výhľadom na mesto sa nachádza v Podhájskej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán SIESTA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán SIESTA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán SIESTA momentálne evidujeme 39 recenzií.

Pulse2

9,8

Pulse2

Ubytovanie (Apartmán) Pulse2. Apartmán Pulse2 ponúka klimatizované ubytovanie s terasou v obci Podhájska. K dispozícii je aj balkón. Súčasťou apartmánu je 1 spálňa a kuchyňa. Ubytovanie Pulse2 sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pulse2 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Pulse2 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea s výhľadom na záhradu sa nachádza približne 300 metrov od Nádvoria Európy a ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom. Ubytovanie Apartmán Rea sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Rea má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Rea momentálne evidujeme 13 recenzií.

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytovanie (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Dvojizbový byt, Levice s balkónom sa nachádza v Leviciach v nitrianskom kraji. Banská Štiavnica je vzdialená 43 km. Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálne evidujeme 11 recenzií.

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie K-plus penzión má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión K-plus penzión momentálne evidujeme 11 recenzií.

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kimy home. Kimy home ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Mojmírovce, len 14 km od historického mesta Nitra. Ubytovanie Kimy home sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kimy home má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Kimy home momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 33. Apartmán 33 sa nachádza v Komárne a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Nádvoria Európy. Ubytovanie Apartment 33 sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 33 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment 33 momentálne evidujeme 28 recenzií.

Spacious Apartment in Town Centre

9,7

Spacious Apartment in Town Centre

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Town Centre. Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v meste Nové Zámky. Ubytovanie je vzdialené 28 km od letoviska Baška. Ubytovanie Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Spacious Apartment in Town Centre má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Spacious Apartment in Town Centre momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán PANORÁMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán PANORÁMA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú v obci Podhájska, 29 km od Nitry. Ubytovanie Apartmány Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Podhájska má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Podhájska momentálne evidujeme 56 recenzií.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytovanie (Apartmán) Prestige apartment. Ubytovacie zariadenie Prestige apartment vám ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi v Komárne. Ubytovanie Prestige apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prestige apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Prestige apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.

Villa Gracia Podhájska

9,7

Villa Gracia Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Villa Gracia Podhájska. Villa Gracia sa nachádza v Podhájskej, 200 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Vo vile je hosťom bezplatne k dispozícii sauna a vírivka. Ubytovanie Villa Gracia Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Gracia Podhájska má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Villa Gracia Podhájska momentálne evidujeme 85 recenzií.

Apartmanovy dom Grand

9,7

Apartmanovy dom Grand

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy dom Grand. Apartmánový dom Grand sa nachádza v meste Štúrovo. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmanovy dom Grand má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmanovy dom Grand momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartman Chloe

9,7

Apartman Chloe

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chloe. Apartmán Chloe sa nachádza 9 km od termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovanie Apartman Chloe sa nachádza v meste Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Chloe má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Chloe momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytovanie (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás sa nachádzajú v Leviciach a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartmány pre Vás sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány pre Vás má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmány pre Vás momentálne evidujeme 185 recenzií.

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor sa nachádza v Nitre, 3,1 km od Agrokomplexu Nitra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu a záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Zobor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Zobor momentálne evidujeme 118 recenzií.

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytovanie (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Apartmán Avantgarde Zobor sa nachádza v Nitre, 3,7 km od Agrokomplexu a ponúka ubytovanie s balkónom, záhradou, barom a a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v obci Patince, 6 km od termálneho kúpaliska Patince, a hosťom ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bokros má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Bokros momentálne evidujeme 79 recenzií.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jople. Penzión Jople sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Hostia tu nájdu reštauráciu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Penzion Jople sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jople má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Jople momentálne evidujeme 64 recenzií.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie SUNNY Apartman má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Mika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Mika momentálne evidujeme 218 recenzií.

Vila Theodora

9,6

Vila Theodora

Ubytovanie (Penzión) Vila Theodora. Vila Theodora sa nachádza v meste Paňa a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Vo všetkých izbách je balkón. Ubytovanie Vila Theodora sa nachádza v meste Paňa (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Theodora má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Theodora momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú 250 m od termálneho kúpaliska a ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním a s balkónom. Ubytovanie Apartmany Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Podhajska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Podhajska momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartmán Libuše

9,6

Apartmán Libuše

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Libuše. Apartmán Libuše sa nachádza v Podhájskej, iba 300 metrov od vodného parku a termálneho bazéna a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmán Libuše sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Libuše má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Libuše momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev sa nachádza v obci Podhájska. Bol postavený v roku 2018 a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Kyjev sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Kyjev má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Kyjev momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Dimitra má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Dimitra momentálne evidujeme 33 recenzií.

Amnesia Pension

9,5

Amnesia Pension

Ubytovanie (Penzión) Amnesia Pension. Penzión Amnesia sa nachádza v obci Okoličná na Ostrove a ponúka ubytovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Ubytovanie Amnesia Pension sa nachádza v meste Okoličná na Ostrove (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Amnesia Pension má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Amnesia Pension momentálne evidujeme 108 recenzií.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v Podhájskej. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálne evidujeme 9 recenzií.

Hotel Zlatý Kľúčik

9,5

Hotel Zlatý Kľúčik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Kľúčik. Hotel Zlatý Kľúčik sa nachádza v Nitre, na vrchu Zobor so sviežou zeleňou. Patrí medzi najlepšie hotely na Slovensku. Ubytovanie Hotel Zlatý Kľúčik sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zlatý Kľúčik má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Zlatý Kľúčik momentálne evidujeme 255 recenzií.

Apartmán Beta Podhájska

9,5

Apartmán Beta Podhájska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Beta Podhájska. Apartmán Beta sa nachádza v budove Slnečné apartmány LUX v Podhájskej. Ponúka terasu, výhľad do záhrady a bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovanie Apartmán Beta Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Beta Podhájska má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Beta Podhájska momentálne evidujeme 35 recenzií.

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Penzión Afrodita sa nachádza v Štúrove, necelý 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Afrodita má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Afrodita momentálne evidujeme 29 recenzií.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytovanie (Penzión) Las Palmas. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Las Palmas sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Las Palmas má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Las Palmas momentálne evidujeme 348 recenzií.

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese sa nachádzajú v Podhájskej a ponúkajú ubytovanie s terasou. Ubytovanie Apartmany pri lese sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany pri lese má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany pri lese momentálne evidujeme 68 recenzií.

Ubytovanie u Blanky

9,4

Ubytovanie u Blanky

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie u Blanky. Ubytovanie u Blanky sa nachádza v obci Čechy a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom a výhľadom na bazén. Ubytovanie Ubytovanie u Blanky sa nachádza v meste Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Blanky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Ubytovanie u Blanky momentálne evidujeme 34 recenzií.

Bungalows Michalka - Podhájska

9,4

Bungalows Michalka - Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bungalows Michalka - Podhájska. Ubytovanie Bungalows Michalka – Podhájska sa nachádza v Podhájskej. Klimatizované ubytovacie jednotky s výhľadom na mesto majú parketové podlahy. Ubytovanie Bungalows Michalka - Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Bungalows Michalka - Podhájska má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Bungalows Michalka - Podhájska momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartman Monty

9,4

Apartman Monty

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Monty. Moderne zariadený apartmán Monty s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza len 200 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska. Ubytovanie Apartman Monty sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Monty má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Monty momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond sa nachádza v Podhájskej. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Apartman Diamond sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Diamond má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Diamond momentálne evidujeme 18 recenzií.

Villa Apartment

9,4

Villa Apartment

Ubytovanie (Privát) Villa Apartment. Ubytovanie Villa Apartment ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Podháji, necelých 24 km od obce Podhájska a 48 km od Nitry. Ubytovanie Villa Apartment sa nachádza v meste Rúbaň (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Apartment má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Villa Apartment momentálne evidujeme 48 recenzií.

Walnut apartment with sauna and pond

9,4

Walnut apartment with sauna and pond

Ubytovanie (Penzión) Walnut apartment with sauna and pond. Apartmán Walnut with sauna and pond ponúka gril a záhradu s vonkajšou saunou a prírodným jazierkom. Ubytovanie Walnut apartment with sauna and pond sa nachádza v meste Tovarniky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Walnut apartment with sauna and pond má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Walnut apartment with sauna and pond momentálne evidujeme 35 recenzií.

ARD Plus Nitra

9,4

ARD Plus Nitra

Ubytovanie (Penzión) ARD Plus Nitra. Ubytovanie ARD Plus Nitra sa nachádza v Nitre, 1,2 km od centra mesta. Ubytovanie ARD Plus Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie ARD Plus Nitra má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión ARD Plus Nitra momentálne evidujeme 164 recenzií.

Apartmány Alenka

9,4

Apartmány Alenka

Ubytovanie (Privát) Apartmány Alenka. Apartmány Alenka sa nachádzajú v Štúrove, v Nitrianskom kraji, 500 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Rezort. Ubytovanie Apartmány Alenka sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Alenka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Apartmány Alenka momentálne evidujeme 41 recenzií.

Apartmán Jaspis

9,4

Apartmán Jaspis

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jaspis. Apartmán Jaspis sa nachádza len 200 metrov od termálnych kúpeľov Podhájska so 7 bazénmi. Ubytovanie Apartmán Jaspis sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Jaspis má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Jaspis momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Tofi

9,4

Penzion Tofi

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Tofi. Rodinný Penzión Tofi sa nachádza 300 metrov od mestského parku v Nitre. Ubytovanie Penzion Tofi sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tofi má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Penzion Tofi momentálne evidujeme 249 recenzií.

Divá Kačica Restaurant & Pension

9,4

Divá Kačica Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Divá Kačica Restaurant & Pension. Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension sa nachádza v Komárne, 7 km od pevnosti Komárno. Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Divá Kačica Restaurant & Pension momentálne evidujeme 543 recenzií.

Holiday Home Mia

9,4

Holiday Home Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mia. Dovolenkový dom Mia sa nachádza v Belej, len 400 metrov od Belianskeho zámku a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Mia sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Home Mia má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Mia momentálne evidujeme 24 recenzií.

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytovanie (Penzión) CENTRO. Ubytovacie zariadenie CENTRO sa nachádza v Štúrove a ponúka terasu. Ubytovanie CENTRO sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CENTRO má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión CENTRO momentálne evidujeme 6 recenzií.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove, v blízkosti termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie La Familia sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Familia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány La Familia momentálne evidujeme 36 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Nitriansky kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Nitriansky kraj

Ubytovanie v regióne Nitriansky kraj

Region Nitriansky kraj sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 463 hotelov a ubytovanie v regióne Nitriansky kraj.