Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jedľové Kostoľany

V meste Jedľové Kostoľany (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jedľové Kostoľany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jedľové Kostoľany

Terezia

10

Terezia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Terezia. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany. Offering free WiFi and mountain views, Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany is an accommodation situated in Jedľové Kostoľany. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax

Relax

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax. Ubytovacie zariadenie Relax s výhľadom na mesto sa nachádza v obci Jedľové Kostoľany a ponúka spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Jedľové Kostoľany

Mesto Jedľové Kostoľany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Jedľové Kostoľany.