Hľadať

Ubytovanie

Terezia Vidiecky dom

106, 951 96 Jedľové Kostoľany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Terezia. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania Terezia

Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a s bezplatnými toaletnými potrebami, ako aj kuchyňu s chladničkou, rúrou a mikrovlnnou rúrou. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 52 km. Súčasťou vidieckeho domu je aj terasa. Počas pobytu môžu hostia oddychovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Nitra i Bojnice sú od ubytovania Terezia vzdialené 35 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách

Iná ubytovanie v meste Jedľové Kostoľany

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany. Offering free WiFi and mountain views, Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany is an accommodation situated in Jedľové Kostoľany. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax

Relax

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax. Ubytovacie zariadenie Relax s výhľadom na mesto sa nachádza v obci Jedľové Kostoľany a ponúka spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).