Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štúrovo

V meste Štúrovo (Slovensko) máme celkom 69 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štúrovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štúrovo

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie K-plus penzión má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión K-plus penzión momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmanovy dom Grand

9,7

Apartmanovy dom Grand

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy dom Grand. Apartmánový dom Grand sa nachádza v meste Štúrovo. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmanovy dom Grand sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmanovy dom Grand má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmanovy dom Grand momentálne evidujeme 74 recenzií.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie SUNNY Apartman má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Mika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Mika momentálne evidujeme 218 recenzií.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Dimitra má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Dimitra momentálne evidujeme 33 recenzií.

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Penzión Afrodita sa nachádza v Štúrove, necelý 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Afrodita má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Afrodita momentálne evidujeme 29 recenzií.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytovanie (Penzión) Las Palmas. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Las Palmas sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Las Palmas má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Las Palmas momentálne evidujeme 348 recenzií.

Apartmány Alenka

9,4

Apartmány Alenka

Ubytovanie (Privát) Apartmány Alenka. Apartmány Alenka sa nachádzajú v Štúrove, v Nitrianskom kraji, 500 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Rezort. Ubytovanie Apartmány Alenka sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Alenka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Apartmány Alenka momentálne evidujeme 41 recenzií.

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytovanie (Penzión) CENTRO. Ubytovacie zariadenie CENTRO sa nachádza v Štúrove a ponúka terasu. Ubytovanie CENTRO sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CENTRO má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión CENTRO momentálne evidujeme 6 recenzií.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove, v blízkosti termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie La Familia sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Familia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány La Familia momentálne evidujeme 36 recenzií.

Flower Bike

9,3

Flower Bike

Ubytovanie (Penzión) Flower Bike. Penzión Flower Bike sa nachádza v Štúrove (Nitriansky kraj), necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Štúrovo. Ubytovanie Flower Bike sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Flower Bike má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Flower Bike momentálne evidujeme 23 recenzií.

apartman Panorama

9,3

apartman Panorama

Ubytovanie (Apartmán) apartman Panorama. Apartmán Panorama sa nachádza v Štúrove. Ponúka bezplatné bicykle, fitnescentrum, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, výhľad na mesto, balkón a terasu. Ubytovanie apartman Panorama sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie apartman Panorama má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán apartman Panorama momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Hindi

9,3

Apartmán Hindi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi sa nachádza v Štúrove, len 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmán Hindi sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hindi má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Hindi momentálne evidujeme 6 recenzií.

Adria penzión

9,3

Adria penzión

Ubytovanie (Penzión) Adria penzión. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Ubytovanie Adria penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Adria penzión má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Adria penzión momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sídli na pešej zóne v Štúrove, len 250 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Korzo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Korzo momentálne evidujeme 340 recenzií.

Elite Pension

9,2

Elite Pension

Ubytovanie (Apartmány) Elite Pension. Penzión Elite sa nachádza v centre Štúrova v blízkosti všetkých nákupných stredísk, barov, reštaurácií, obchodov, trhov i moderného 3D kina v centre mesta. Ubytovanie Elite Pension sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silver

9,2

Villa Silver

Ubytovanie (Vila) Villa Silver. Vila Silver sa nachádza v Štúrove, 1 km od centra mesta a termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Silver má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vila Villa Silver momentálne evidujeme 24 recenzií.

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Hotel Artemis Resort Wellness sa nachádza v Štúrove, neďaleko Dunaja. Ponúka moderné wellness centrum s časťami v interiéri aj v exteriéri. Ubytovanie Artemis Resort Wellness Hotel sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Artemis Resort Wellness Hotel má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Artemis Resort Wellness Hotel momentálne evidujeme 171 recenzií.

Danieli Holiday Home

9,2

Danieli Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Danieli Holiday Home. Dovolenkový dom Danieli sa nachádza v Štúrove, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Danieli Holiday Home sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Danieli Holiday Home má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Danieli Holiday Home momentálne evidujeme 11 recenzií.

Karavan Sturovo

9,2

Karavan Sturovo

Ubytovanie (Kemping) Karavan Sturovo. Karaván Štúrovo sa nachádza v Štúrove a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi len 250 metrov od centra mesta a 500 metrov od aquaparku Vadas... Ubytovanie Karavan Sturovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Karavan Sturovo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Kemping Karavan Sturovo momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion Rose

9,1

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Penzión Rose sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a spoločenskú... Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rose má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Rose momentálne evidujeme 44 recenzií.

Abturist penzion

9,1

Abturist penzion

Ubytovanie (Penzión) Abturist penzion. Penzión Abturist sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Abturist penzion sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Abturist penzion má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Abturist penzion momentálne evidujeme 128 recenzií.

Studio Florida

9,1

Studio Florida

Ubytovanie (Penzión) Studio Florida. Štúdio Florida sa nachádza 100 metrov od centra mesta Štúrovo a iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Studio Florida sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Studio Florida má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Studio Florida momentálne evidujeme 67 recenzií.

Villa El Camino

9

Villa El Camino

Ubytovanie (Vily) Villa El Camino. Hotel El Camino sa nachádza hneď vedľa Mosta Márie Valérie, 500 metrov od centra Štúrova a Ostrihomu. Ponúka reštauráciu s barom a pivnú záhradu. Ubytovanie Villa El Camino sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa El Camino má celkové hodnotenie 9. Pre Vily Villa El Camino momentálne evidujeme 255 recenzií.

Balassi apartment

9

Balassi apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Balassi apartment sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Balassi apartment má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Balassi apartment momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo má celkové hodnotenie 8,9. Pre Bed and breakfast Hotel Eliot Štúrovo momentálne evidujeme 309 recenzií.

Ubytovanie Némethová

8,9

Ubytovanie Némethová

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Némethová. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Štúrove, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Hostia môžu využiť terasu s grilom. Ubytovanie Ubytovanie Némethová sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Némethová má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Némethová momentálne evidujeme 12 recenzií.

Everlast

8,8

Everlast

Ubytovanie (Penzión) Everlast. Ubytovanie Everlast sa nachádza v centre mesta Štúrovo a len 250 metrov od pešej zóny s malým parkom. Ubytovanie Everlast sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Everlast má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Everlast momentálne evidujeme 136 recenzií.

Apartment Larion

8,8

Apartment Larion

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Larion. Ubytovacie zariadenie Apartment Larion sa nachádza v meste Štúrovo a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartment Larion sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Larion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartment Larion momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión KORMOŠ

8,7

Penzión KORMOŠ

Ubytovanie (Penzión) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka gril, terasu a bar. Ubytovanie Penzión KORMOŠ sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión KORMOŠ má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión KORMOŠ momentálne evidujeme 82 recenzií.

Apartmány Solaris

8,6

Apartmány Solaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris sa nachádzajú v Štúrove, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Solaris sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starý orech

8,5

Starý orech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Starý orech. Starý orech ponúka ubytovanie v Štúrove, 3,1 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Štúrovo. K dispozícii je balkón a detské ihrisko. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 11 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Starý orech má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkový dom Starý orech momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel Thermal

8,5

Hotel Thermal

Ubytovanie (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal sa nachádza v Štúrove a v lete ponúka bezplatný vstup do termálneho komplexu Vadaš s bazénmi. Ubytovanie Hotel Thermal sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Pepo

8,5

Ubytovanie Pepo

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pepo. Ubytovanie Pepo sa nachádza 200 metrov od centra mesta Štúrova a 400 metrov (približne 9 minút chôdze) od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Pepo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Pepo má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie Pepo momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita sa nachádza v Štúrove, 500 metrov od termálneho parku Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Bonita sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Bonita má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Ubytovanie Bonita momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo sa nachádza v centre Štúrova, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel St.Florian Sturovo momentálne evidujeme 283 recenzií.

Penzión Fortuna

8,5

Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna ponúka ubytovanie v Štúrove. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Penzión Fortuna poskytuje bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí... Ubytovanie Penzión Fortuna sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Fortuna má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Fortuna momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment Kata

8,4

Apartment Kata

Ubytovanie (Privát) Apartment Kata. Ubytovacie zariadenie Apartment Kata vám ponúka ubytovanie v Štúrove a má gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Kata má celkové hodnotenie 8,4. Pre Privát Apartment Kata momentálne evidujeme 64 recenzií.

ubytovanie OPÁL

8,4

ubytovanie OPÁL

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL sa nachádza v Štúrove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV, záhradu a gril. Ubytovanie ubytovanie OPÁL sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ubytovanie OPÁL má celkové hodnotenie 8,4. Pre Vidiecky dom ubytovanie OPÁL momentálne evidujeme 29 recenzií.

Central House

8,4

Central House

Ubytovanie (Apartmány) Central House. Ubytovanie Central House sa nachádza v Štúrove, len pár krokov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Central House sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Central House má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Central House momentálne evidujeme 182 recenzií.

Apartment Bitter

8,3

Apartment Bitter

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bitter. Ubytovanie v súkromí Apartment Bitter sa nachádza v Štúrove. Ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Bitter má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Apartment Bitter momentálne evidujeme 15 recenzií.

Európa Penzión

8,3

Európa Penzión

Ubytovanie (Penzión) Európa Penzión. Penzión Európa ponúka ubytovanie v Štúrove. Nefajčiarsky penzión je vzdialený 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Európa Penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Európa Penzión má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Európa Penzión momentálne evidujeme 78 recenzií.

Villa Ametyst

8,3

Villa Ametyst

Ubytovanie (Vila) Villa Ametyst. Vila Ametyst ponúka klimatizované ubytovanie s terasou v meste Štúrovo. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ametyst sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Ametyst má celkové hodnotenie 8,3. Pre Vila Villa Ametyst momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hotel Átrium

8,2

Hotel Átrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Atrium sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel Átrium sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Átrium má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Átrium momentálne evidujeme 151 recenzií.

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytovanie (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfin sa nachádza v Štúrove, 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostel Delfin sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostel Delfin má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hostel Hostel Delfin momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Atlas

8

Penzion Atlas

Ubytovanie (Penzión) Penzion Atlas. Penzión Atlas sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu a ďalšie zariadenia. Ubytovanie Penzion Atlas sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Atlas má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Atlas momentálne evidujeme 61 recenzií.

Dom štúdia Petra

7,9

Dom štúdia Petra

Ubytovanie (Penzión) Dom štúdia Petra. Ubytovacie zariadenie Dom štúdia Petra sídli 1 km od centra Štúrova a 500 metrov od nábrežia Dunaja. Ponúka vám ubytovanie v štúdiách so satelitnou TV. Ubytovanie Dom štúdia Petra sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dom štúdia Petra má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Dom štúdia Petra momentálne evidujeme 63 recenzií.

Ubytovanie Danube

7,9

Ubytovanie Danube

Ubytovanie (Hotel) Ubytovanie Danube. Ubytovanie Danube sa nachádza v Štúrove, 1,6 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Ubytovanie Danube sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Danube má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Ubytovanie Danube momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmanovy Dom Zlatica

7,5

Apartmanovy Dom Zlatica

Ubytovanie (Privát) Apartmanovy Dom Zlatica. Apartmánový Dom Zlatica sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmanovy Dom Zlatica sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanovy Dom Zlatica má celkové hodnotenie 7,5. Pre Privát Apartmanovy Dom Zlatica momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chatky - Štúrovo Vadaš

7,4

Chatky - Štúrovo Vadaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatky - Štúrovo Vadaš. Ubytovacie zariadenie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v Štúrove, priamo pri kúpalisku Vadaš Thermal Štúrovo, a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Chatky - Štúrovo Vadaš sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatky - Štúrovo Vadaš má celkové hodnotenie 7,4. Pre Dovolenkový dom Chatky - Štúrovo Vadaš momentálne evidujeme 52 recenzií.

Hotel Slobi

7,3

Hotel Slobi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slobi. Ubytovacie zariadenie Slobi sa nachádza v Štúrove, 1,9 km od termálneho parku Vadas Štúrovo. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Slobi sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slobi má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Slobi momentálne evidujeme 116 recenzií.

Ubytovanie v meste Štúrovo

Mesto Štúrovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 69 hotelov a ubytovanie v meste Štúrovo.