Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štúrovo

V meste Štúrovo (Slovensko) máme celkom 69 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štúrovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štúrovo

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie K-plus penzión má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión K-plus penzión momentálne evidujeme 11 recenzií.

Dom s bazénom

9,7

Dom s bazénom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom s bazénom. Ubytovacie zariadenie Dom s bazénom sa nachádza v Štúrove len 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Dom s bazénom sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie SUNNY Apartman má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Mika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Mika momentálne evidujeme 218 recenzií.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra sa nachádzajú v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Sturovo. Ubytovanie Apartmány Dimitra sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Dimitra má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Dimitra momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmán One To One

9,5

Apartmán One To One

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán One To One. Apartmán One To One sa nachádza v Štúrove a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán One To One sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytovanie (Penzión) Afrodita. Penzión Afrodita sa nachádza v Štúrove, necelý 1,4 km od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Afrodita má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Afrodita momentálne evidujeme 29 recenzií.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytovanie (Penzión) Las Palmas. Penzión Las Palmas sa nachádza 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal v Štúrove a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Las Palmas sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Las Palmas má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Las Palmas momentálne evidujeme 348 recenzií.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytovanie (Apartmány) La Familia. Ubytovanie La Familia sa nachádza v Štúrove, v blízkosti termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie La Familia sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie La Familia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány La Familia momentálne evidujeme 36 recenzií.

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytovanie (Penzión) CENTRO. Ubytovacie zariadenie CENTRO sa nachádza v Štúrove a ponúka terasu. Ubytovanie CENTRO sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie CENTRO má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión CENTRO momentálne evidujeme 6 recenzií.

Flower Bike

9,3

Flower Bike

Ubytovanie (Penzión) Flower Bike. Penzión Flower Bike sa nachádza v Štúrove (Nitriansky kraj), necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Štúrovo. Ubytovanie Flower Bike sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Flower Bike má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Flower Bike momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán Hindi

9,3

Apartmán Hindi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi sa nachádza v Štúrove, len 1,2 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmán Hindi sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Hindi má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Hindi momentálne evidujeme 6 recenzií.

Adria penzión

9,3

Adria penzión

Ubytovanie (Penzión) Adria penzión. Penzión Adria sa nachádza v centre mesta Štúrovo, 250 metrov od termálnych kúpeľov Vadaš. Ubytovanie Adria penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Adria penzión má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Adria penzión momentálne evidujeme 20 recenzií.

Elite Pension

9,2

Elite Pension

Ubytovanie (Apartmány) Elite Pension. Penzión Elite sa nachádza v centre Štúrova v blízkosti všetkých nákupných stredísk, barov, reštaurácií, obchodov, trhov i moderného 3D kina v centre mesta. Ubytovanie Elite Pension sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sídli na pešej zóne v Štúrove, len 250 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Korzo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Korzo momentálne evidujeme 340 recenzií.

Villa Silver

9,2

Villa Silver

Ubytovanie (Vila) Villa Silver. Vila Silver sa nachádza v Štúrove, 1 km od centra mesta a termálneho kúpaliska Vadas Thermal Sturovo. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Silver má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vila Villa Silver momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Dimitra 2

9,2

Apartmány Dimitra 2

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Dimitra 2. Ubytovacie zariadenie Apartmány Dimitra 2 sa nachádzajú v Štúrove len 1,3 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Apartmány Dimitra 2 sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Karavan Sturovo

9,2

Karavan Sturovo

Ubytovanie (Kemping) Karavan Sturovo. Karaván Štúrovo sa nachádza v Štúrove a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi len 250 metrov od centra mesta a 500 metrov od aquaparku Vadas... Ubytovanie Karavan Sturovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Karavan Sturovo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Kemping Karavan Sturovo momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion Rose

9,1

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Penzión Rose sa nachádza v Štúrove, 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadas Thermal a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a spoločenskú... Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Rose má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Rose momentálne evidujeme 44 recenzií.

Abturist penzion

9,1

Abturist penzion

Ubytovanie (Penzión) Abturist penzion. Penzión Abturist sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Abturist penzion sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Abturist penzion má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Abturist penzion momentálne evidujeme 128 recenzií.

Studio Florida

9,1

Studio Florida

Ubytovanie (Penzión) Studio Florida. Štúdio Florida sa nachádza 100 metrov od centra mesta Štúrovo a iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Studio Florida sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Studio Florida má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Studio Florida momentálne evidujeme 67 recenzií.

Villa El Camino

9

Villa El Camino

Ubytovanie (Vily) Villa El Camino. Hotel El Camino sa nachádza hneď vedľa Mosta Márie Valérie, 500 metrov od centra Štúrova a Ostrihomu. Ponúka reštauráciu s barom a pivnú záhradu. Ubytovanie Villa El Camino sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa El Camino má celkové hodnotenie 9. Pre Vily Villa El Camino momentálne evidujeme 255 recenzií.

Štúrovská Rezidencia

9

Štúrovská Rezidencia

Ubytovanie (Apartmány) Štúrovská Rezidencia. Ubytovacie zariadenie Štúrovská Rezidencia sa nachádza v meste Štúrovo a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Štúrovská Rezidencia sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Balassi apartment

9

Balassi apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Štúrove, 800 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Balassi apartment sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Balassi apartment má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Balassi apartment momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v Štúrove, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Eliot Štúrovo má celkové hodnotenie 8,9. Pre Bed and breakfast Hotel Eliot Štúrovo momentálne evidujeme 309 recenzií.

Everlast

8,8

Everlast

Ubytovanie (Penzión) Everlast. Ubytovanie Everlast sa nachádza v centre mesta Štúrovo a len 250 metrov od pešej zóny s malým parkom. Ubytovanie Everlast sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Everlast má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Everlast momentálne evidujeme 136 recenzií.

Apartment Larion

8,8

Apartment Larion

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Larion. Ubytovacie zariadenie Apartment Larion sa nachádza v meste Štúrovo a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartment Larion sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartment Larion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartment Larion momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión KORMOŠ

8,7

Penzión KORMOŠ

Ubytovanie (Penzión) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka gril, terasu a bar. Ubytovanie Penzión KORMOŠ sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión KORMOŠ má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión KORMOŠ momentálne evidujeme 82 recenzií.

Blue Vintage House

8,6

Blue Vintage House

Ubytovanie (Apartmány) Blue Vintage House. Ubytovacie zariadenie Blue Vintage House sa nachádza približne 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s výhľadom do... Ubytovanie Blue Vintage House sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Solaris

8,6

Apartmány Solaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Solaris. Apartmány Solaris sa nachádzajú v Štúrove, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Solaris sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hunter

8,6

Hunter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hunter. Ubytovacie zariadenie Hunter sídli v Štúrove 400 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Hunter sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Starý orech

8,5

Starý orech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Starý orech. Starý orech ponúka ubytovanie v Štúrove, 3,1 km od termálneho kúpaliska Vadas Thermal Štúrovo. K dispozícii je balkón a detské ihrisko. Ubytovanie Starý orech sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Starý orech má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkový dom Starý orech momentálne evidujeme 7 recenzií.

Zara Apartman

8,5

Zara Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Zara Apartman. Ubytovacie zariadenie Zara Apartman sa nachádza v Štúrove v Nitrianskom kraji, neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Zara Apartman sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Pepo

8,5

Ubytovanie Pepo

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pepo. Ubytovanie Pepo sa nachádza 200 metrov od centra mesta Štúrova a 400 metrov (približne 9 minút chôdze) od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Pepo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Pepo má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie Pepo momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita sa nachádza v Štúrove, 500 metrov od termálneho parku Vadaš. Ubytovanie Ubytovanie Bonita sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Bonita má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Ubytovanie Bonita momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo sa nachádza v centre Štúrova, 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vadaš. Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel St.Florian Sturovo má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel St.Florian Sturovo momentálne evidujeme 283 recenzií.

Apartment Kata

8,4

Apartment Kata

Ubytovanie (Privát) Apartment Kata. Ubytovacie zariadenie Apartment Kata vám ponúka ubytovanie v Štúrove a má gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Kata sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartment Kata má celkové hodnotenie 8,4. Pre Privát Apartment Kata momentálne evidujeme 64 recenzií.

ubytovanie OPÁL

8,4

ubytovanie OPÁL

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL sa nachádza v Štúrove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV, záhradu a gril. Ubytovanie ubytovanie OPÁL sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie ubytovanie OPÁL má celkové hodnotenie 8,4. Pre Vidiecky dom ubytovanie OPÁL momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartment Bitter

8,3

Apartment Bitter

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bitter. Ubytovanie v súkromí Apartment Bitter sa nachádza v Štúrove. Ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartment Bitter sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartment Bitter má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Apartment Bitter momentálne evidujeme 15 recenzií.

Európa Penzión

8,3

Európa Penzión

Ubytovanie (Penzión) Európa Penzión. Penzión Európa ponúka ubytovanie v Štúrove. Nefajčiarsky penzión je vzdialený 200 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytovanie Európa Penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Európa Penzión má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Európa Penzión momentálne evidujeme 78 recenzií.

Ubytovanie v meste Štúrovo

Mesto Štúrovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 69 hotelov a ubytovanie v meste Štúrovo.