Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitrianska Blatnica

V meste Nitrianska Blatnica (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Nitriansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Nitriansky kraj

Central garden residence

10

Central garden residence

Ubytovanie Central garden residence. Ubytovanie Central garden residence sa nachádza v Leviciach 41 km od Kostola svätej Kataríny a Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Central garden residence sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Vila Gajdo

10

Vila Gajdo

Ubytovanie Vila Gajdo. Featuring a garden, shared lounge and views of lake, Vila Gajdo is located in Tvrdošovce, 37 km from Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Vila Gajdo sa nachádza v meste Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Terezia

10

Terezia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Terezia. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

New apartment with private parking, TV & Internet

10

New apartment with private parking, TV & Internet

Ubytovanie (Apartmán) New apartment with private parking, TV & Internet. Ubytovacie zariadenie New apartment with private parking, TV & Internet sa nachádza v Leviciach v Nitrianskom kraji a ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie New apartment with private parking, TV & Internet sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ahoy Relax Apartmany Nesvady

10

Ahoy Relax Apartmany Nesvady

Ubytovanie Ahoy Relax Apartmany Nesvady. Located 42 km from Mojmírovce Manor House, Ahoy Relax Apartmany Nesvady provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ahoy Relax Apartmany Nesvady sa nachádza v meste Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dom Marhuľa

10

Dom Marhuľa

Ubytovanie Dom Marhuľa. Dom Marhuľa sa nachádza v Štúrove 47 km od japonskej záhrady na Margitinom ostrove. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi a úschovňou batožiny. Ubytovanie Dom Marhuľa sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

10

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

Ubytovanie (Apartmán) Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax. Luxusný apartmán v centre Nitry sa nachádza v Nitre a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

apartmánový dom rodiny BÖJTÖS

10

apartmánový dom rodiny BÖJTÖS

Ubytovanie apartmánový dom rodiny BÖJTÖS. Situated in Virthova Pustatina in the Nitriansky kraj region, apartmánový dom rodiny BÖJTÖS features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie apartmánový dom rodiny BÖJTÖS sa nachádza v meste Virthova Pustatina (Slovensko - Nitriansky kraj).

Vila24 Levice

10

Vila24 Levice

Ubytovanie Vila24 Levice. Located in Levice and with The Church of St. Catherine reachable within 42 km, Vila24 Levice provides a garden, non-smoking rooms, free WiFithroughout the... Ubytovanie Vila24 Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chata nad kúpaliskom Santovka

10

Chata nad kúpaliskom Santovka

Ubytovanie Chata nad kúpaliskom Santovka. Set just 45 km from The Church of St. Catherine, Chata nad kúpaliskom Santovka offers accommodation in Santovka with access to a garden, barbecue... Ubytovanie Chata nad kúpaliskom Santovka sa nachádza v meste Santovka (Slovensko - Nitriansky kraj).

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

10

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY. Ubytovacie zariadenie Apartment Noemis Under Calvary sa nachádza v Nitre, necelých 1,8 km od výstaviska Agrokomplex Nitra a ponúka klimatizované ubytovanie... Ubytovanie APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

GABION GARDEN

10

GABION GARDEN

Ubytovanie (Kemping) GABION GARDEN. Featuring city views, GABION GARDEN in Podhájska features accommodation and a terrace. Private parking is available on site. Ubytovanie GABION GARDEN sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Pribina Penzión

10

Pribina Penzión

Ubytovanie (Penzión) Pribina Penzión. Set 1.5 km from Agrokomplex Nitra, Pribina Penzión offers accommodation with free WiFi in Nitra. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Pribina Penzión sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Bara ház

10

Bara ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bara ház. Ubytovacie zariadenie Bara ház sa nachádza v obci Tvrdošovce a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Bara ház sa nachádza v meste Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra

10

Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra

Ubytovanie Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra. Situated in Levice in the Nitriansky kraj region, Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra features a balcony. Ubytovanie Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán v tichej časti Levice

10

Apartmán v tichej časti Levice

Ubytovanie Apartmán v tichej časti Levice. Set 45 km from Agrokomplex Nitra, 43 km from The Church of St. Ubytovanie Apartmán v tichej časti Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Andrea ubytovanie

10

Andrea ubytovanie

Ubytovanie Andrea ubytovanie. Set 48 km from Margaret Island Japanese Garden, Andrea ubytovanie offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Andrea ubytovanie sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Cozy apartment

10

Cozy apartment

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment. Ubytovanie Cozy apartment sa nachádza v Komárne necelý 1 km od Nádvoria Európy a 13 minút chôdze od pevnosti Komárno. Ponúka bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Cozy apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Centre City Apartment

10

Centre City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Centre City Apartment. Centre City Apartment offers accommodation in Nitra, 2.3 km from Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Centre City Apartment sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

dvojizbový byt v super lokalite

10

dvojizbový byt v super lokalite

Ubytovanie (Apartmány) dvojizbový byt v super lokalite. Situated in Nitra in the Nitriansky kraj region, dvojizbový byt v super lokalite has a balcony. Ubytovanie dvojizbový byt v super lokalite sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Goral Podhájska

9,9

Apartmány Goral Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Goral Podhájska. Ubytovacie zariadenie Apartmány Goral Podhájska, ktoré sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartmány Goral Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Nitra

9,9

Apartmán Nitra

Ubytovanie Apartmán Nitra. Apartmán Nitra sa nachádza v Nitre 1,3 km od Agrokomplexu Nitra, 18 km od kaštieľa Mojmírovce a 24 km od kaštieľa Chateau Appony. Ubytovanie Apartmán Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartments of Hana Hegerová

9,9

Apartments of Hana Hegerová

Ubytovanie Apartments of Hana Hegerová. Ubytovanie Apartments of Hana Hegerová sa nachádza v Hurbanove 38 km od kaštieľa Belá. Ubytovanie Apartments of Hana Hegerová sa nachádza v meste (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka terasu. klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mery sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Mery má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Mery momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Maťko

9,9

Apartmán Maťko

Ubytovanie Apartmán Maťko. Apartmán Maťko sa nachádza v Leviciach len 43 km od Kostola sv. Kataríny. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Maťko sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány Evia clinic

9,9

Apartmány Evia clinic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Evia clinic. Located in Levice in the Nitriansky kraj region, Apartmány Evia clinic provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány Evia clinic sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia sa nachádza v rodinnom dome v Komárne, 500 metrov od námestia Nádvorie Európy a 1 km od mestskej pevnosti. Ubytovanie Apartmán Silvia sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Silvia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Silvia momentálne evidujeme 88 recenzií.

Ceremoniár

9,8

Ceremoniár

Ubytovanie (Apartmány) Ceremoniár. Ubytovacie zariadenie Ceremoniár sa nachádza v Poľnom Kesove a ponúka bezplatné bicykle, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Ceremoniár sa nachádza v meste Poľný Kesov (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán pri parku

9,8

Apartmán pri parku

Ubytovanie Apartmán pri parku. Set in Solčany, 46 km from Bojnice Castle and 10 km from Chateau Appony, Apartmán pri parku offers air conditioning. Ubytovanie Apartmán pri parku sa nachádza v meste Solčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

MonPe apartmánik s atmosférou

9,8

MonPe apartmánik s atmosférou

Ubytovanie (Apartmány) MonPe apartmánik s atmosférou. Boasting garden views, MonPe apartmánik s atmosférou offers accommodation with a terrace and a kettle, around 800 metres from Fortress of Komarno. Ubytovanie MonPe apartmánik s atmosférou sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea s výhľadom na záhradu sa nachádza približne 300 metrov od Nádvoria Európy a ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom. Ubytovanie Apartmán Rea sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Rea má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Rea momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Zuzana

9,8

Apartmán Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzana. Set in Nesvady in the Nitriansky kraj region, Apartmán Zuzana has a terrace. Ubytovanie Apartmán Zuzana sa nachádza v meste Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj).

GRAND HYATT APPARTMENTS

9,8

GRAND HYATT APPARTMENTS

Ubytovanie GRAND HYATT APPARTMENTS. Ubytovacie zariadenie GRAND HYATT APPARTMENTS sa nachádza v Podhájskej 38 km od Agrokomplexu Nitra a 36 km od kaštieľa Mojmírovce. Ubytovanie GRAND HYATT APPARTMENTS sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie K-plus penzión má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión K-plus penzión momentálne evidujeme 11 recenzií.

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytovanie (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Dvojizbový byt, Levice s balkónom sa nachádza v Leviciach v nitrianskom kraji. Banská Štiavnica je vzdialená 43 km. Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 33. Apartmán 33 sa nachádza v Komárne a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Nádvoria Európy. Ubytovanie Apartment 33 sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartment 33 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment 33 momentálne evidujeme 28 recenzií.

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kimy home. Kimy home ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Mojmírovce, len 14 km od historického mesta Nitra. Ubytovanie Kimy home sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Kimy home má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Kimy home momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Rosel

9,7

Penzión Rosel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rosel. Ubytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rosel sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

1BDRM with view of the castle

9,7

1BDRM with view of the castle

Ubytovanie 1BDRM with view of the castle. Situated 1.3 km from Agrokomplex Nitra, 1BDRM with view of the castle provides accommodation in Nitra with access to a spa facilities. Ubytovanie 1BDRM with view of the castle sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dom s bazénom

9,7

Dom s bazénom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom s bazénom. Ubytovacie zariadenie Dom s bazénom sa nachádza v Štúrove len 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Dom s bazénom sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán PANORÁMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán PANORÁMA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytovanie (Apartmán) Prestige apartment. Ubytovacie zariadenie Prestige apartment vám ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi v Komárne. Ubytovanie Prestige apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Prestige apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Prestige apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.