Hľadať

Ubytovanie

Bara ház Dovolenkový dom

Nová cesta 16, 941 10 Tvrdošovce, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bara ház. Ubytovacie zariadenie Bara ház sa nachádza v obci Tvrdošovce a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Bara ház sa nachádza v meste Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania Bara ház

Na mieste je k dispozícii aj terasa. Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. V ubytovaní Bara ház môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Ubytovacie zariadenie Bara ház sa nachádza v obci Tvrdošovce a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 62 km. Tento prízemný dovolenkový dom má 2 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, chladničkou, práčkou, rúrou a varnou doskou. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 25 km od Nitry a na mieste môžu hostia využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom je vzdialený 39 km od mesta Komárom a 48 km od Trnavy.

Iná ubytovanie v meste Tvrdošovce

Guest House Monika

Guest House Monika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Monika. Penzión Monika sa nachádza v Tvrdošovciach a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Monika sa nachádza v meste Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Guest House Monika nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.