Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bojná

V meste Bojná (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bojná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bojná

Ranč pod Babicou

9,1

Ranč pod Babicou

Ubytovanie (Penzión) Ranč pod Babicou. Penzión Ranč pod Babicou sa nachádza v Bojnej a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Ranč pod Babicou sa nachádza v meste Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ranč pod Babicou má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Ranč pod Babicou momentálne evidujeme 5 recenzií.

Halex 3

8,3

Halex 3

Ubytovanie (Privát) Halex 3. Privát Halex 3 ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi v Bojnej. Ubytovanie Halex 3 sa nachádza v meste Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Halex 3 má celkové hodnotenie 8,3. Pre Privát Halex 3 momentálne evidujeme 17 recenzií.

HALEX 4

7,3

HALEX 4

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HALEX 4. Dovolenkový dom Halex 4 s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v obci Bojná, 23 km od Piešťan. Ubytovanie HALEX 4 sa nachádza v meste Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie HALEX 4 má celkové hodnotenie 7,3. Pre Dovolenkový dom HALEX 4 momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmany ALEX

6,8

Apartmany ALEX

Ubytovanie (Privát) Apartmany ALEX. Apartmány ALEX sa nachádzajú v obci Malé Dvorany v Nitrianskom kraji a ponúkajú terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmany ALEX sa nachádza v meste Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmany ALEX má celkové hodnotenie 6,8. Pre Privát Apartmany ALEX momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytovanie v meste Bojná

Mesto Bojná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Bojná.