Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolné Krškany

V meste Dolné Krškany (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Nitriansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Nitriansky kraj

Terezia

10

Terezia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Terezia. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

New apartment with private parking, TV & Internet

10

New apartment with private parking, TV & Internet

Ubytovanie (Apartmán) New apartment with private parking, TV & Internet. Ubytovacie zariadenie New apartment with private parking, TV & Internet sa nachádza v Leviciach v Nitrianskom kraji a ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie New apartment with private parking, TV & Internet sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

10

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

Ubytovanie (Apartmán) Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax. Luxusný apartmán v centre Nitry sa nachádza v Nitre a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

10

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY. Ubytovacie zariadenie Apartment Noemis Under Calvary sa nachádza v Nitre, necelých 1,8 km od výstaviska Agrokomplex Nitra a ponúka klimatizované ubytovanie... Ubytovanie APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Bara ház

10

Bara ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bara ház. Ubytovacie zariadenie Bara ház sa nachádza v obci Tvrdošovce a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Bara ház sa nachádza v meste Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Pribina Penzión

10

Pribina Penzión

Ubytovanie (Penzión) Pribina Penzión. Set 1.5 km from Agrokomplex Nitra, Pribina Penzión offers accommodation with free WiFi in Nitra. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Pribina Penzión sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

GABION GARDEN

10

GABION GARDEN

Ubytovanie (Kemping) GABION GARDEN. Featuring city views, GABION GARDEN in Podhájska features accommodation and a terrace. Private parking is available on site. Ubytovanie GABION GARDEN sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Cozy apartment

10

Cozy apartment

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment. Ubytovanie Cozy apartment sa nachádza v Komárne necelý 1 km od Nádvoria Európy a 13 minút chôdze od pevnosti Komárno. Ponúka bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Cozy apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Centre City Apartment

10

Centre City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Centre City Apartment. Centre City Apartment offers accommodation in Nitra, 2.3 km from Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Centre City Apartment sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

dvojizbový byt v super lokalite

10

dvojizbový byt v super lokalite

Ubytovanie (Apartmány) dvojizbový byt v super lokalite. Situated in Nitra in the Nitriansky kraj region, dvojizbový byt v super lokalite has a balcony. Ubytovanie dvojizbový byt v super lokalite sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Goral Podhájska

9,9

Apartmány Goral Podhájska

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Goral Podhájska. Ubytovacie zariadenie Apartmány Goral Podhájska, ktoré sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartmány Goral Podhájska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery sa nachádza v obci Podhájska. Ponúka terasu. klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mery sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Mery má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Mery momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Evia clinic

9,9

Apartmány Evia clinic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Evia clinic. Located in Levice in the Nitriansky kraj region, Apartmány Evia clinic provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány Evia clinic sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia sa nachádza v rodinnom dome v Komárne, 500 metrov od námestia Nádvorie Európy a 1 km od mestskej pevnosti. Ubytovanie Apartmán Silvia sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Silvia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Silvia momentálne evidujeme 88 recenzií.

Ceremoniár

9,8

Ceremoniár

Ubytovanie (Apartmány) Ceremoniár. Ubytovacie zariadenie Ceremoniár sa nachádza v Poľnom Kesove a ponúka bezplatné bicykle, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Ceremoniár sa nachádza v meste Poľný Kesov (Slovensko - Nitriansky kraj).

MonPe apartmánik s atmosférou

9,8

MonPe apartmánik s atmosférou

Ubytovanie (Apartmány) MonPe apartmánik s atmosférou. Boasting garden views, MonPe apartmánik s atmosférou offers accommodation with a terrace and a kettle, around 800 metres from Fortress of Komarno. Ubytovanie MonPe apartmánik s atmosférou sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Zuzana

9,8

Apartmán Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzana. Set in Nesvady in the Nitriansky kraj region, Apartmán Zuzana has a terrace. Ubytovanie Apartmán Zuzana sa nachádza v meste Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea s výhľadom na záhradu sa nachádza približne 300 metrov od Nádvoria Európy a ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom. Ubytovanie Apartmán Rea sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Rea má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Rea momentálne evidujeme 13 recenzií.

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytovanie (Penzión) K-plus penzión. Penzión K-plus sa nachádza v Štúrove, 100 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Všetky izby majú kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie K-plus penzión sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie K-plus penzión má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión K-plus penzión momentálne evidujeme 11 recenzií.

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytovanie (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Dvojizbový byt, Levice s balkónom sa nachádza v Leviciach v nitrianskom kraji. Banská Štiavnica je vzdialená 43 km. Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Rosel

9,7

Penzión Rosel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rosel. Ubytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rosel sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 33. Apartmán 33 sa nachádza v Komárne a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Nádvoria Európy. Ubytovanie Apartment 33 sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartment 33 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment 33 momentálne evidujeme 28 recenzií.

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kimy home. Kimy home ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Mojmírovce, len 14 km od historického mesta Nitra. Ubytovanie Kimy home sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Kimy home má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Kimy home momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA sa nachádza v Podhájskej v Nitrianskom kraji a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán PANORÁMA sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán PANORÁMA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytovanie (Apartmán) Prestige apartment. Ubytovacie zariadenie Prestige apartment vám ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi v Komárne. Ubytovanie Prestige apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Prestige apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Prestige apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.

Dom s bazénom

9,7

Dom s bazénom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom s bazénom. Ubytovacie zariadenie Dom s bazénom sa nachádza v Štúrove len 700 metrov od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo a ponúka ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Dom s bazénom sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartman Chloe

9,7

Apartman Chloe

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chloe. Apartmán Chloe sa nachádza 9 km od termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovanie Apartman Chloe sa nachádza v meste Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman Chloe má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Chloe momentálne evidujeme 45 recenzií.

Modern house near river Danube

9,7

Modern house near river Danube

Ubytovanie (Vila) Modern house near river Danube. Ubytovacie zariadenie Modern house near river Danube sa nachádza v Komárne, len 7 km od Nádvoria Európy. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Modern house near river Danube sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor sa nachádza v Nitre, 3,1 km od Agrokomplexu Nitra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu a záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zobor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Zobor momentálne evidujeme 118 recenzií.

Vinyl House

9,6

Vinyl House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vinyl House. Ubytovanie Vinyl House sa nachádza v Strekove v Nitrianskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Vinyl House sa nachádza v meste (Slovensko - Nitriansky kraj).

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytovanie (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Apartmán Avantgarde Zobor sa nachádza v Nitre, 3,7 km od Agrokomplexu a ponúka ubytovanie s balkónom, záhradou, barom a a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v obci Patince, 6 km od termálneho kúpaliska Patince, a hosťom ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Bokros má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Bokros momentálne evidujeme 79 recenzií.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. Apartmán SUNNY sa nachádza 1,1 km od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Štúrovo. Ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie SUNNY Apartman sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie SUNNY Apartman má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jople. Penzión Jople sa nachádza v obci Podhájska a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Hostia tu nájdu reštauráciu, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Penzion Jople sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Jople má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Jople momentálne evidujeme 64 recenzií.

Vila Theodora

9,6

Vila Theodora

Ubytovanie (Penzión) Vila Theodora. Vila Theodora sa nachádza v meste Paňa a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Vo všetkých izbách je balkón. Ubytovanie Vila Theodora sa nachádza v meste Paňa (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Vila Theodora má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Theodora momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mika. Penzión Mika prevádzkovaný rodinou sa nachádza v Štúrove, 200 metrov od bazénov Vadas. Ubytovanie Penzión Mika sa nachádza v meste Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Mika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Mika momentálne evidujeme 218 recenzií.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájska sa nachádzajú 250 m od termálneho kúpaliska a ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním a s balkónom. Ubytovanie Apartmany Podhajska sa nachádza v meste Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmany Podhajska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Podhajska momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartmán Zara

9,6

Apartmán Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zara. Apartmán Zara s výhľadom na mesto sa nachádza len pár krokov od Nádvoria Európy a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Apartmán Zara sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg

9,6

Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg

Ubytovanie (Apartmán) Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg. Ubytovacie zariadenie Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg, ktoré sa nachádza 4,4 km od výstaviska Agrokomplex Nitra, ponúka... Ubytovanie Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).