Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Patince

V meste Patince (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Patince

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Patince

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v obci Patince, 6 km od termálneho kúpaliska Patince, a hosťom ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Bokros má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Bokros momentálne evidujeme 79 recenzií.

Chata VI-MA

8,4

Chata VI-MA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata VI-MA. Chata VI-MA sa nachádza v tichom parku pri termálnom kúpalisku Patince. Ubytovanie Chata VI-MA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Chata VI-MA má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový dom Chata VI-MA momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmány Hawaii

8,4

Apartmány Hawaii

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v Patinciach sa nachádzajú v areáli termálnych kúpeľov Wellness a ponúkajú vám 5 bazénov, tobogany, vodné športy, kúpele, tenisový kurt,... Ubytovanie Apartmány Hawaii sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Hawaii má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Apartmány Hawaii momentálne evidujeme 43 recenzií.

Villa Patio

8,4

Villa Patio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio sa nachádza v pokojnej časti Patiniec, v blízkosti minerálnych prameňov, vonkajších bazénov a 220 m od wellness centra Patince. Ubytovanie Villa Patio sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Patio má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Villa Patio momentálne evidujeme 66 recenzií.

Penzion Adriana

8

Penzion Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Patince a okrem záhrady ponúka aj 2 priestranné terasy a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Adriana sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Adriana má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Adriana momentálne evidujeme 21 recenzií.

apartmán Kotva

7,8

apartmán Kotva

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Kotva. Apartmán Kotva sa nachádza v obci Patince, 700 metrov od termálneho kúpaliska. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi a službu nonstop recepcie. Ubytovanie apartmán Kotva sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie apartmán Kotva má celkové hodnotenie 7,8. Pre Apartmán apartmán Kotva momentálne evidujeme 10 recenzií.

Vila Wilhelmína

Vila Wilhelmína

Ubytovanie (Vila) Vila Wilhelmína. Vila Wilhelmína, a property with barbecue facilities, is located in Patince, 200 metres from Thermal Swimming Bath Patince. Ubytovanie Vila Wilhelmína sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chatova osada Family Resort

Chatova osada Family Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatova osada Family Resort. Tieto chaty s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou a súkromnou terasou sa nachádzajú iba 50 metrov od termálneho kúpaliska Patince. Ubytovanie Chatova osada Family Resort sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový park Chatova osada Family Resort nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Lea v Patinciach

Penzion Lea v Patinciach

Ubytovanie (Vila) Penzion Lea v Patinciach. Located just 300 metres from Thermal Swimming Bath Patince, Penzion Lea v Patinciach provides accommodation in Patince with access to a seasonal outdoor... Ubytovanie Penzion Lea v Patinciach sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány KOTVA. Apartmány KOTVA sa nachádzajú vo Virthovej Pustatine a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Ubytovanie Apartmány KOTVA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Patince

Mesto Patince sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Patince.