Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Patince

V meste Patince (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Patince

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Patince

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v obci Patince, 6 km od termálneho kúpaliska Patince, a hosťom ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bokros má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Bokros momentálne evidujeme 79 recenzií.

Villa Gracia Patince

8,8

Villa Gracia Patince

Ubytovanie (Apartmán) Villa Gracia Patince. Vila Gracia Patince sa nachádza v Patinciach, 600 metrov od termálneho kúpaliska Patince. Hostia tu majú k dispozícii terasu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Gracia Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Gracia Patince má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Villa Gracia Patince momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chata VI-MA

8,4

Chata VI-MA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata VI-MA. Chata VI-MA sa nachádza v tichom parku pri termálnom kúpalisku Patince. Ubytovanie Chata VI-MA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata VI-MA má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový dom Chata VI-MA momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmány Hawaii

8,4

Apartmány Hawaii

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v Patinciach sa nachádzajú v areáli termálnych kúpeľov Wellness a ponúkajú vám 5 bazénov, tobogany, vodné športy, kúpele, tenisový kurt,... Ubytovanie Apartmány Hawaii sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Hawaii má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Apartmány Hawaii momentálne evidujeme 43 recenzií.

Villa Patio

8,4

Villa Patio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio sa nachádza v pokojnej časti Patiniec, v blízkosti minerálnych prameňov, vonkajších bazénov a 220 m od wellness centra Patince. Ubytovanie Villa Patio sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Patio má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Villa Patio momentálne evidujeme 66 recenzií.

Wellness Hotel Patince

8,2

Wellness Hotel Patince

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Patince. Tento hotel situovaný v kúpeľnom stredisku Patince sa nachádza vedľa rieky Dunaj, 15 km od Komárna. Ubytovanie Wellness Hotel Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Patince má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Wellness Hotel Patince momentálne evidujeme 118 recenzií.

Penzion Adriana

8

Penzion Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Patince a okrem záhrady ponúka aj 2 priestranné terasy a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Adriana sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Adriana má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Adriana momentálne evidujeme 21 recenzií.

apartmán Kotva

7,8

apartmán Kotva

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Kotva. Apartmán Kotva sa nachádza v obci Patince, 700 metrov od termálneho kúpaliska. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi a službu nonstop recepcie. Ubytovanie apartmán Kotva sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie apartmán Kotva má celkové hodnotenie 7,8. Pre Apartmán apartmán Kotva momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chatova osada Family Resort

Chatova osada Family Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatova osada Family Resort. Tieto chaty s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou a súkromnou terasou sa nachádzajú iba 50 metrov od termálneho kúpaliska Patince. Ubytovanie Chatova osada Family Resort sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový park Chatova osada Family Resort nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány KOTVA. Apartmány KOTVA sa nachádzajú vo Virthovej Pustatine a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Ubytovanie Apartmány KOTVA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Patince

Mesto Patince sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Patince.