Hľadať

Ubytovanie

Vila Wilhelmína Vila

Patince 348, 946 39 Patince, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Vila Wilhelmína. Vila Wilhelmína, a property with barbecue facilities, is located in Patince, 200 metres from Thermal Swimming Bath Patince. Ubytovanie Vila Wilhelmína sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania Vila Wilhelmína

Vila Wilhelmína, a property with barbecue facilities, is located in Patince, 200 metres from Thermal Swimming Bath Patince. The villa is equipped with 4 bedrooms, 4 bathrooms, bed linen, towels, a flat-screen TV, a dining area, a fully equipped kitchen, and a terrace with garden views. After a day of hiking or cycling, guests can relax in the garden or in the shared lounge area. This villa provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. The villa offers a hot tub.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Patince

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince sa nachádza v obci Patince, len 500 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Karolína Patince sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmán Karolína Patince má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bokros. Penzión Bokros sa nachádza v obci Patince, 6 km od termálneho kúpaliska Patince, a hosťom ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Bokros sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Bokros má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Bokros momentálne evidujeme 79 recenzií.

Chata VI-MA

8,4

Chata VI-MA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata VI-MA. Chata VI-MA sa nachádza v tichom parku pri termálnom kúpalisku Patince. Ubytovanie Chata VI-MA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Chata VI-MA má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový dom Chata VI-MA momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmány Hawaii

8,4

Apartmány Hawaii

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v Patinciach sa nachádzajú v areáli termálnych kúpeľov Wellness a ponúkajú vám 5 bazénov, tobogany, vodné športy, kúpele, tenisový kurt,... Ubytovanie Apartmány Hawaii sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány Hawaii má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Apartmány Hawaii momentálne evidujeme 43 recenzií.

Villa Patio

8,4

Villa Patio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio sa nachádza v pokojnej časti Patiniec, v blízkosti minerálnych prameňov, vonkajších bazénov a 220 m od wellness centra Patince. Ubytovanie Villa Patio sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Villa Patio má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány Villa Patio momentálne evidujeme 66 recenzií.

Penzion Adriana

8

Penzion Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Patince a okrem záhrady ponúka aj 2 priestranné terasy a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Adriana sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Adriana má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Adriana momentálne evidujeme 21 recenzií.

apartmán Kotva

7,8

apartmán Kotva

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Kotva. Apartmán Kotva sa nachádza v obci Patince, 700 metrov od termálneho kúpaliska. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi a službu nonstop recepcie. Ubytovanie apartmán Kotva sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie apartmán Kotva má celkové hodnotenie 7,8. Pre Apartmán apartmán Kotva momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chatova osada Family Resort

Chatova osada Family Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatova osada Family Resort. Tieto chaty s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou a súkromnou terasou sa nachádzajú iba 50 metrov od termálneho kúpaliska Patince. Ubytovanie Chatova osada Family Resort sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový park Chatova osada Family Resort nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Lea v Patinciach

Penzion Lea v Patinciach

Ubytovanie (Vila) Penzion Lea v Patinciach. Located just 300 metres from Thermal Swimming Bath Patince, Penzion Lea v Patinciach provides accommodation in Patince with access to a seasonal outdoor... Ubytovanie Penzion Lea v Patinciach sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány KOTVA. Apartmány KOTVA sa nachádzajú vo Virthovej Pustatine a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Ubytovanie Apartmány KOTVA sa nachádza v meste Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).