Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Zámky

V meste Nové Zámky (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Zámky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Zámky

Penzión Rosel

9,7

Penzión Rosel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rosel. Ubytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rosel sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

COSY STUDIO IN NOVE ZAMKY

9,2

COSY STUDIO IN NOVE ZAMKY

Ubytovanie (Apartmány) COSY STUDIO IN NOVE ZAMKY. COSY STUDIO IN NOVE ZAMKY is set in Nové Zámky. The accommodation is 38 km from Nitra. Ubytovanie COSY STUDIO IN NOVE ZAMKY sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hradna 9a

9,2

Hradna 9a

Ubytovanie (Privát) Hradna 9a. Ubytovanie v súkromí Hradná 9a sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka spoločenskú miestnosť. V ubytovaní v súkromí je k dispozícii terasa. Ubytovanie Hradna 9a sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hradna 9a má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Hradna 9a momentálne evidujeme 20 recenzií.

Brasna2-Kupalisko

8,8

Brasna2-Kupalisko

Ubytovanie (Apartmán) Brasna2-Kupalisko. Ubytovacie zariadenie Brasna2-Kupalisko sa nachádza v Nových Zámkoch v Nitrianskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Brasna2-Kupalisko sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Hubert Nové Zámky

8,7

Hotel Hubert Nové Zámky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubert Nové Zámky. Hotel Hubert sa nachádza na okraji Nových Zámkov, približne 10 minút od centra mesta a ponúka útulné izby. Ubytovanie Hotel Hubert Nové Zámky sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Hubert Nové Zámky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Hubert Nové Zámky momentálne evidujeme 289 recenzií.

Hotel Grand

8,4

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand v Nových Zámkoch ponúka ubytovanie so záhradou, barom, reštauráciou, saunou, bezplatným Wi-Fi a službou nonstop recepcie. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Grand má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Grand momentálne evidujeme 109 recenzií.

Salur

8,2

Salur

Ubytovanie (Bed and breakfast) Salur. Ubytovanie Salur so spoločenskou miestnosťou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Nových Zámkoch, 27 km od obce Podhájska. Ubytovanie Salur sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Salur má celkové hodnotenie 8,2. Pre Bed and breakfast Salur momentálne evidujeme 251 recenzií.

Hotel Stardust

7,9

Hotel Stardust

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stardust. Hotel Stardust sa nachádza v historickej budove v centre Nových Zámkov, len 200 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Stardust sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Stardust má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Stardust momentálne evidujeme 308 recenzií.

Apartmán Hradná 9

7,7

Apartmán Hradná 9

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hradná 9. Apartmán Hradná 9 is located in Nové Zámky. The accommodation is 37 km from Nitra. The accommodation is equipped with a kitchen. Ubytovanie Apartmán Hradná 9 sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

7,7

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pivovar Zamcan Brewery Apartments. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v Nových Zámkoch, 28 km od Podhájskej. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

5 izbový byt Tabaková

7

5 izbový byt Tabaková

Ubytovanie (Privát) 5 izbový byt Tabaková. Ubytovacie zariadenie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v Nových Zámkoch. K vybaveniu patrí aj varná doska a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Šurany

7

Apartmán Šurany

Ubytovanie Apartmán Šurany. Set in Nové Zámky in the Nitriansky kraj region, Apartmán Šurany features a balcony. It has quiet street views and free WiFithroughout the property. Ubytovanie Apartmán Šurany sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Art Gallery Apartment

Art Gallery Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Art Gallery Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Art Gallery Apartment is situated in Nové Zámky. Ubytovanie Art Gallery Apartment sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

S&K

S&K

Ubytovanie (Kemping) S&K. Ubytovacie zariadenie S&K sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka záhradu. Súčasťou kempingu je aj terasa. Ubytovanie S&K sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

LOVELY STUDIO APARTMENT

LOVELY STUDIO APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LOVELY STUDIO APARTMENT. LOVELY STUDIO APARTMENT is set in Nové Zámky. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie LOVELY STUDIO APARTMENT sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Pohoda

Penzión Pohoda

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pohoda. Boasting a garden and free WiFi, Penzión Pohoda is situated in Nové Zámky. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Penzión Pohoda sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

apartmán v centre mesta Nové Zámky

apartmán v centre mesta Nové Zámky

Ubytovanie (Apartmán) apartmán v centre mesta Nové Zámky. Apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v Nových Zámkoch v Nitrianskom kraji a má balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Tent /Stan

Tent /Stan

Ubytovanie (Kemping) Tent /Stan. Located in Nové Zámky, Tent /Stan provides accommodation with access to a garden. The camping features a terrace. Ubytovanie Tent /Stan sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Brasna1

Brasna1

Ubytovanie (Apartmán) Brasna1. Brasna1 is set in Nové Zámky. Guests may enjoy free WiFi. Nitra is 36 km from the apartment. Ubytovanie Brasna1 sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT. LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT is located in Nové Zámky. The accommodation is 27 km from Podhájska. Ubytovanie LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

City Comfort Retreat

City Comfort Retreat

Ubytovanie City Comfort Retreat. Situated in Nové Zámky, 40 km from Agrokomplex Nitra and 32 km from Mojmírovce Manor House, City Comfort Retreat offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie City Comfort Retreat sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Arcadia

Penzion Arcadia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Arcadia. Located in Nové Zámky, Penzion Arcadia features a bar, terrace and free WiFi. All rooms are fitted with a balcony with a garden view. Ubytovanie Penzion Arcadia sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Penzion Arcadia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion pri Kulturaku

Penzion pri Kulturaku

Ubytovanie (Penzión) Penzion pri Kulturaku. Penzion pri Kulturaku in Nové Zámky provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Penzion pri Kulturaku sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Nové Zámky

Mesto Nové Zámky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Nové Zámky.