Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Zámky

V meste Nové Zámky (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Zámky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Zámky

Spacious Apartment in Town Centre

9,7

Spacious Apartment in Town Centre

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Town Centre. Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v meste Nové Zámky. Ubytovanie je vzdialené 28 km od letoviska Baška. Ubytovanie Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Spacious Apartment in Town Centre má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Spacious Apartment in Town Centre momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzión Rosel

9,7

Penzión Rosel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rosel. Ubytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rosel sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hradna 9a

9,2

Hradna 9a

Ubytovanie (Privát) Hradna 9a. Ubytovanie v súkromí Hradná 9a sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka spoločenskú miestnosť. V ubytovaní v súkromí je k dispozícii terasa. Ubytovanie Hradna 9a sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hradna 9a má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Hradna 9a momentálne evidujeme 20 recenzií.

Hotel Hubert Nové Zámky

8,7

Hotel Hubert Nové Zámky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubert Nové Zámky. Hotel Hubert sa nachádza na okraji Nových Zámkov, približne 10 minút od centra mesta a ponúka útulné izby. Ubytovanie Hotel Hubert Nové Zámky sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Hubert Nové Zámky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Hubert Nové Zámky momentálne evidujeme 289 recenzií.

Hotel Grand

8,4

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand v Nových Zámkoch ponúka ubytovanie so záhradou, barom, reštauráciou, saunou, bezplatným Wi-Fi a službou nonstop recepcie. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Grand má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Grand momentálne evidujeme 109 recenzií.

Salur

8,2

Salur

Ubytovanie (Bed and breakfast) Salur. Ubytovanie Salur so spoločenskou miestnosťou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Nových Zámkoch, 27 km od obce Podhájska. Ubytovanie Salur sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Salur má celkové hodnotenie 8,2. Pre Bed and breakfast Salur momentálne evidujeme 251 recenzií.

Hotel Stardust

7,9

Hotel Stardust

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stardust. Hotel Stardust sa nachádza v historickej budove v centre Nových Zámkov, len 200 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Stardust sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Stardust má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Stardust momentálne evidujeme 308 recenzií.

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

7,7

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pivovar Zamcan Brewery Apartments. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v Nových Zámkoch, 28 km od Podhájskej. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel KORZO

7,4

Hotel KORZO

Ubytovanie (Hotel) Hotel KORZO. Hotel KORZO sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka ubytovanie so súkromnými balkónmi. Poskytuje službu nonstop recepcie, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Hotel KORZO sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel KORZO má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel KORZO momentálne evidujeme 67 recenzií.

5 izbový byt Tabaková

7

5 izbový byt Tabaková

Ubytovanie (Privát) 5 izbový byt Tabaková. Ubytovacie zariadenie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v Nových Zámkoch. K vybaveniu patrí aj varná doska a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmán v centre mesta Nové Zámky

apartmán v centre mesta Nové Zámky

Ubytovanie (Apartmán) apartmán v centre mesta Nové Zámky. Apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v Nových Zámkoch v Nitrianskom kraji a má balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LOVELY STUDIO APARTMENT

LOVELY STUDIO APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LOVELY STUDIO APARTMENT. LOVELY STUDIO APARTMENT is set in Nové Zámky. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie LOVELY STUDIO APARTMENT sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Pohoda

Penzión Pohoda

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pohoda. Boasting a garden and free WiFi, Penzión Pohoda is situated in Nové Zámky. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Penzión Pohoda sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

S&K

S&K

Ubytovanie (Kemping) S&K. Ubytovacie zariadenie S&K sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka záhradu. Súčasťou kempingu je aj terasa. Ubytovanie S&K sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Gallery Apartment

Art Gallery Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Art Gallery Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Art Gallery Apartment is situated in Nové Zámky. Ubytovanie Art Gallery Apartment sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT. LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT is located in Nové Zámky. The accommodation is 27 km from Podhájska. Ubytovanie LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brasna1

Brasna1

Ubytovanie (Apartmán) Brasna1. Brasna1 is set in Nové Zámky. Guests may enjoy free WiFi. Nitra is 36 km from the apartment. Ubytovanie Brasna1 sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brasna3

Brasna3

Ubytovanie (Apartmán) Brasna3. Ubytovacie zariadenie Brasna3 sa nachádza v Nových Zámkoch, 26 km od obce Podhájska. Disponuje klimatizáciou, súkromným parkoviskom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Brasna3 sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Arcadia

Penzion Arcadia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Arcadia. Located in Nové Zámky, Penzion Arcadia features a bar, terrace and free WiFi. All rooms are fitted with a balcony with a garden view. Ubytovanie Penzion Arcadia sa nachádza v meste Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Arcadia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nové Zámky

Mesto Nové Zámky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Nové Zámky.