Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitra

V meste Nitra (Slovensko) máme celkom 61 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nitra

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nitra

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

10

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

Ubytovanie (Apartmán) Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax. Luxusný apartmán v centre Nitry sa nachádza v Nitre a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

10

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY. Ubytovacie zariadenie Apartment Noemis Under Calvary sa nachádza v Nitre, necelých 1,8 km od výstaviska Agrokomplex Nitra a ponúka klimatizované ubytovanie... Ubytovanie APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Pribina Penzión

10

Pribina Penzión

Ubytovanie (Penzión) Pribina Penzión. Set 1.5 km from Agrokomplex Nitra, Pribina Penzión offers accommodation with free WiFi in Nitra. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Pribina Penzión sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Centre City Apartment

10

Centre City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Centre City Apartment. Centre City Apartment offers accommodation in Nitra, 2.3 km from Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Centre City Apartment sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

dvojizbový byt v super lokalite

10

dvojizbový byt v super lokalite

Ubytovanie (Apartmány) dvojizbový byt v super lokalite. Situated in Nitra in the Nitriansky kraj region, dvojizbový byt v super lokalite has a balcony. Ubytovanie dvojizbový byt v super lokalite sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor sa nachádza v Nitre, 3,1 km od Agrokomplexu Nitra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu a záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zobor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Zobor momentálne evidujeme 118 recenzií.

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytovanie (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Apartmán Avantgarde Zobor sa nachádza v Nitre, 3,7 km od Agrokomplexu a ponúka ubytovanie s balkónom, záhradou, barom a a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálne evidujeme 37 recenzií.

Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg

9,6

Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg

Ubytovanie (Apartmán) Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg. Ubytovacie zariadenie Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg, ktoré sa nachádza 4,4 km od výstaviska Agrokomplex Nitra, ponúka... Ubytovanie Private 5 star - Stylish - 3 room flat with secured in-door Pkg sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Zlatý Kľúčik

9,5

Hotel Zlatý Kľúčik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Kľúčik. Hotel Zlatý Kľúčik sa nachádza v Nitre, na vrchu Zobor so sviežou zeleňou. Patrí medzi najlepšie hotely na Slovensku. Ubytovanie Hotel Zlatý Kľúčik sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Zlatý Kľúčik má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Zlatý Kľúčik momentálne evidujeme 255 recenzií.

Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra

9,4

Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra. Ubytovacie zariadenie Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra sa nachádza približne 2,9 km od výstaviska Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Tofi

9,4

Penzion Tofi

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Tofi. Rodinný Penzión Tofi sa nachádza 300 metrov od mestského parku v Nitre. Ubytovanie Penzion Tofi sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Tofi má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Penzion Tofi momentálne evidujeme 249 recenzií.

Penzion Vila Aria

9,3

Penzion Vila Aria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vila Aria. Penzión Vila Aria, nachádzajúci sa na úpätí pohoria Zobor s výhľadom na historické mesto Nitra, ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách, 24-hodinovú... Ubytovanie Penzion Vila Aria sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Vila Aria má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Vila Aria momentálne evidujeme 200 recenzií.

SUBARX centrum Nitra

9,2

SUBARX centrum Nitra

Ubytovanie (Apartmán) SUBARX centrum Nitra. Located in Nitra, within 1.2 km of Agrokomplex Nitra, SUBARX centrum Nitra offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie SUBARX centrum Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra

9,1

Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra. Ubytovacie zariadenie Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra sa nachádza v Nitre 1,3 km od výstaviska Agrokomplex Nitra a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Viliam Frano

9,1

Hotel Viliam Frano

Ubytovanie (Hotel) Hotel Viliam Frano. Hotel Viliam Frano sa nachádza v Nitre, 7 km od výstaviska Agrokomplex Nitra. Ponúka klimatizované izby a záhradu. Ubytovanie Hotel Viliam Frano sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Viliam Frano má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Viliam Frano momentálne evidujeme 130 recenzií.

City Hotel Nitra

9

City Hotel Nitra

Ubytovanie (Hotel) City Hotel Nitra. City Hotel Nitra sa nachádza v pešej zóne na Svätoplukovom námestí. Ubytovanie City Hotel Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie City Hotel Nitra má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel City Hotel Nitra momentálne evidujeme 151 recenzií.

Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1

9

Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1

Ubytovanie (Apartmán) Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1. Ubytovacie zariadenie Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1 sa nachádza v Nitre len 1,7 km od výstaviska Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1 sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Naj

8,9

Penzión Naj

Ubytovanie (Penzión) Penzión Naj. Penzión Naj sa nachádza 6 km od Agrokomplexu v Nitre a ponúka klimatizované izby. Môžete tu navštíviť reštauráciu, bar a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Naj sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Naj má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Naj momentálne evidujeme 29 recenzií.

Hotel Centrum

8,9

Hotel Centrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum sa nachádza priamo v srdci Nitry a ponúka krásny výhľad na historické centrum mesta, hrad, divadlo i pešiu zónu. Ubytovanie Hotel Centrum sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Centrum má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Centrum momentálne evidujeme 162 recenzií.

Penzion Pri Mlyne

8,9

Penzion Pri Mlyne

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pri Mlyne. Penzión Pri Mlyne sa nachádza v pokojnej lokalite, 5 km od centra Nitry. Ubytovanie Penzion Pri Mlyne sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Pri Mlyne má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Pri Mlyne momentálne evidujeme 385 recenzií.

Penzión Salaš Cabaj

8,9

Penzión Salaš Cabaj

Ubytovanie (Penzión) Penzión Salaš Cabaj. Penzión Salaš Cabaj sa nachádza v obci Cabaj - Čápor, 5 km od historickej Nitry a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe), tradičnú... Ubytovanie Penzión Salaš Cabaj sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Salaš Cabaj má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Salaš Cabaj momentálne evidujeme 62 recenzií.

Boutique HOTEL 11

8,8

Boutique HOTEL 11

Ubytovanie (Hotel) Boutique HOTEL 11. Boutique Hotel 11 má výhodnú polohu v historickom centre Nitry a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a terasu s výhľadom mesto a Nitriansky hrad. Ubytovanie Boutique HOTEL 11 sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Boutique HOTEL 11 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Boutique HOTEL 11 momentálne evidujeme 321 recenzií.

Mikado Hotel

8,8

Mikado Hotel

Ubytovanie (Hotel) Mikado Hotel. Hotel Mikado sa nachádza iba 800 metrov od centra Nitry a ponúka priestranné izby s priestrannou kúpeľňou. Ubytovanie Mikado Hotel sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Mikado Hotel má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Mikado Hotel momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzión ARTin

8,8

Penzión ARTin

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTin. Penzión ARTin sa nachádza na úpätí Zobora s výhľadom na historické centrum Nitry. Ubytovanie Penzión ARTin sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión ARTin má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión ARTin momentálne evidujeme 76 recenzií.

Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky

8,8

Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky

Ubytovanie (Apartmány) Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky. Ubytovacie zariadenie Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky sa nachádza 8 km od Agrokomplexu Nitra a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Comfort

8,6

Hotel Comfort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Comfort. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Nitry a ponúka bezplatný vstup do vírivky a rôznych sáun, vrátane suchej a infračervenej sauny. Ubytovanie Hotel Comfort sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Comfort má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Comfort momentálne evidujeme 883 recenzií.

Penzion & Wellness Zoborska

8,6

Penzion & Wellness Zoborska

Ubytovanie (Penzión) Penzion & Wellness Zoborska. Penzión Zoborská sa nachádza v pokojnom prostredí na vrchu Zobor, len 800 metrov od centra Nitry s mnohými reštaurácií, barmi a klubmi. Ubytovanie Penzion & Wellness Zoborska sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion & Wellness Zoborska má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion & Wellness Zoborska momentálne evidujeme 351 recenzií.

Hotel River

8,6

Hotel River

Ubytovanie (Hotel) Hotel River. Hotel River sa nachádza priamo na pobreží rieky Nitra, 10 minút pešo od medzinárodného výstavníckeho a kongresového centra Agrokomplex a v tesnej blízkosti... Ubytovanie Hotel River sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel River má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel River momentálne evidujeme 194 recenzií.

Pensione Ristorante Moretti

8,6

Pensione Ristorante Moretti

Ubytovanie (Penzión) Pensione Ristorante Moretti. Ubytovacie zariadenie Pensione Ristorante Moretti sa nachádza v Nitre, v Nitrianskom kraji a 1,3 km od Agrokomplexu Nitra. Ubytovanie Pensione Ristorante Moretti sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pensione Ristorante Moretti má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Pensione Ristorante Moretti momentálne evidujeme 215 recenzií.

Penzión Pribina Nitra

8,6

Penzión Pribina Nitra

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pribina Nitra. Penzión Pribina Nitra je 3-hviezdičkové ubytovacie zariadenie v meste Nitra. Ubytovanie Penzión Pribina Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Pribina Nitra má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Pribina Nitra momentálne evidujeme 83 recenzií.

Penzión Hoffer

8,6

Penzión Hoffer

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hoffer. Lesmi obklopený penzión Hoffer sa nachádza v pokojnej oblasti Nitra - Zbehy, len 5 km od centra Nitry a ponúka vám ubytovanie v izbách so súkromnou... Ubytovanie Penzión Hoffer sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Hoffer má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Hoffer momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

8,5

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Nitra Agrokomplex - Fair. Ubytovacie zariadenie Apartament Nitra Agrokomplex - Fair sa nachádza v Nitre, približne 1,9 km od Agrokomplexu Nitra. Ubytovanie Apartament Nitra Agrokomplex - Fair sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Deluxe

8,5

Hotel Deluxe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Deluxe. Tento štýlový 4-hviezdičkový hotel Deluxe sa nachádza v centre Nitry a ponúka café bar s letnou terasou. Ubytovanie Hotel Deluxe sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Deluxe má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Deluxe momentálne evidujeme 569 recenzií.

U Krba

8,5

U Krba

Ubytovanie (Hotel) U Krba. Rodinný penzión U Krba sa nachádza v historickom meste Nitra, 20 minút chôdze od výstaviska Agrokomplex. Ubytovanie U Krba sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie U Krba má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel U Krba momentálne evidujeme 155 recenzií.

Zámocká koruna u Hoffera

8,4

Zámocká koruna u Hoffera

Ubytovanie (Hotel) Zámocká koruna u Hoffera. Ubytovacie zariadenie Zámocká koruna u Hoffera sa nachádza na úpätí hory Zobor, 5 minút jazdy autom od centra mesta Nitra. Ubytovanie Zámocká koruna u Hoffera sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Zámocká koruna u Hoffera má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Zámocká koruna u Hoffera momentálne evidujeme 257 recenzií.

Hotel Capital

8,4

Hotel Capital

Ubytovanie (Hotel) Hotel Capital. Hotel Capital sa nachádza v centre Nitry a k dispozícii máte ubytovanie v klimatizovaných izbách a suitách zariadených v rustikálnom štýle. Ubytovanie Hotel Capital sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Capital má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Capital momentálne evidujeme 376 recenzií.

Zámok u Grofa

8,4

Zámok u Grofa

Ubytovanie (Hotel) Zámok u Grofa. Hotel Zámok u Grófa sídli na eklektickom secesnom panstve na pokojnom mieste vzdialenom len 10 minút jazdy autom z historického centra Nitry. Ubytovanie Zámok u Grofa sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Zámok u Grofa má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Zámok u Grofa momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13

8,3

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13. Ubytovacie zariadenie Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanická 13 sa nachádza v Nitre a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Grand Hotel Sole

8,3

Grand Hotel Sole

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Sole. Štvorhviezdičkový hotel Grand Sole sa nachádza v historickom centre Nitry, 1 km od Nitrianskeho hradu a 500 metrov od Divadla Andreja Bagara. Ubytovanie Grand Hotel Sole sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Grand Hotel Sole má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Grand Hotel Sole momentálne evidujeme 262 recenzií.

Hotel Auto Jas

8,3

Hotel Auto Jas

Ubytovanie (Hotel) Hotel Auto Jas. Hotel Auto Jas sídli v pokojnej lokalite Nitry. Ponúka vám monitorované parkovisko, reštauráciu s barom a letnou terasou, rôzne športové zariadenia a... Ubytovanie Hotel Auto Jas sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Auto Jas má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Auto Jas momentálne evidujeme 203 recenzií.

Penzion Lapáš u Hoffera

8,3

Penzion Lapáš u Hoffera

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lapáš u Hoffera. Penzión Lapáš u Hoffera sa nachádza na pokojnom mieste v Nitre a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Penzion Lapáš u Hoffera sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Lapáš u Hoffera má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Lapáš u Hoffera momentálne evidujeme 47 recenzií.

Agro Complex Apartments

8,2

Agro Complex Apartments

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Agro Complex Apartments. Apartmány Agro Complex sa nachádzajú v apartmánovom dome v pokojnej časti Nitry, iba 100 metrov od výstaviska Agrokomplex a 4 km od priemyselného parku... Ubytovanie Agro Complex Apartments sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Agro Complex Apartments má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmánnový hotel Agro Complex Apartments momentálne evidujeme 295 recenzií.

Penzion PKO Nitra

8,2

Penzion PKO Nitra

Ubytovanie (Hotel) Penzion PKO Nitra. Penzión PKO Nitra sa nachádza v pokojnej lokalite vedľa mestského parku v meste Nitra. Okrem vlastnej reštaurácie a baru ponúka izby s TV. Ubytovanie Penzion PKO Nitra sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion PKO Nitra má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Penzion PKO Nitra momentálne evidujeme 693 recenzií.

Penzion Toscana

8,2

Penzion Toscana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Toscana. Penzión Toscana je situovaný v nitrianskej mestskej štvrti Zobor, v blízkosti mestského parku. Ubytovanie Penzion Toscana sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Toscana má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Toscana momentálne evidujeme 94 recenzií.

Nitra Glycerin Hostel

8,2

Nitra Glycerin Hostel

Ubytovanie (Hostel) Nitra Glycerin Hostel. Hostel Nitra Glycerin sa nachádza v historickej časti Nitry, vo vzdialenosti 2,4 km od Nitrianskeho hradu. Ubytovanie Nitra Glycerin Hostel sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Nitra Glycerin Hostel má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hostel Nitra Glycerin Hostel momentálne evidujeme 573 recenzií.

Hotel Alexander's

8,1

Hotel Alexander's

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alexander's. Exkluzívny hotel Alexander's sa nachádza v jedinečnej lokalite nitrianskeho podhradia v historickom centre Nitry. Ubytovanie Hotel Alexander's sa nachádza v meste Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Alexander's má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Alexander's momentálne evidujeme 288 recenzií.

Ubytovanie v meste Nitra

Mesto Nitra sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 61 hotelov a ubytovanie v meste Nitra.