Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Diakovce

V meste Diakovce (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Diakovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Diakovce

Penzión Europa Diakovce

7,8

Penzión Europa Diakovce

Ubytovanie (Penzión) Penzión Europa Diakovce. Penzión Europa Diakovce ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu v Diakovciach. Ubytovanie Penzión Europa Diakovce sa nachádza v meste Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Europa Diakovce má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzión Europa Diakovce momentálne evidujeme 57 recenzií.

Hotel Hviezda

6,4

Hotel Hviezda

Ubytovanie Hotel Hviezda. Situated in Diakovce, 47 km from Tomášov Manor House, Hotel Hviezda features accommodation with a garden, private parking, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Hotel Hviezda sa nachádza v meste Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chatka Obláčik

Chatka Obláčik

Ubytovanie Chatka Obláčik. Situated in Diakovce in the Nitriansky kraj region, Chatka Obláčik has a terrace. Ubytovanie Chatka Obláčik sa nachádza v meste Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

Ubytovanie (Penzión) PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA. Ubytovanie PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA sa nachádza v obci Diakovce a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA sa nachádza v meste Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Diakovce

Mesto Diakovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Diakovce.