Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trávnica

V meste Trávnica (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trávnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trávnica

Bungalovy Natura

9,2

Bungalovy Natura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalovy Natura. Ubytovanie Bungalovy Natura sa nachádza v obci Trávnica a ponúka bezplatné požičanie bicyklov, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Bungalovy Natura sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Bungalovy Natura má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Bungalovy Natura momentálne evidujeme 12 recenzií.

Rekreačný dom Railip

9,1

Rekreačný dom Railip

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom Railip. Rekreačný dom Railip sa nachádza v tichej lokalite na okraji obce a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s malým vonkajším bazénom, ktorý... Ubytovanie Rekreačný dom Railip sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Railip má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Rekreačný dom Railip momentálne evidujeme 32 recenzií.

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

8,8

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podhajska ubytovanie - D&B Konecna. Zariadenie Podhájska ubytovanie - D & B Konečná sa nachádza v pokojnej časti obce Trávnica. Ubytovanie Podhajska ubytovanie - D&B Konecna sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Podhajska ubytovanie - D&B Konecna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Podhajska ubytovanie - D&B Konecna momentálne evidujeme 7 recenzií.

Chata Biela Tana

8,7

Chata Biela Tana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chata Biela Tana. Chata Biela Tana sa nachádza v obci Trávnica, 32 km od Levíc. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a výhľad na jazero. Ubytovanie Chata Biela Tana sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Chata Biela Tana má celkové hodnotenie 8,7. Pre Bed and breakfast Chata Biela Tana momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vila Hermína

8

Vila Hermína

Ubytovanie Vila Hermína. Vila Hermína offers accommodation in Trávnica, 35 km from Mojmírovce Manor House. Ubytovanie Vila Hermína sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

Ubytovanie (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2. Featuring a shared lounge, a garden, and a tennis court, HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 provides accommodation in Trávnica with free WiFi and... Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

Ubytovanie (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa. Set in Trávnica in the Nitriansky kraj region, HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa has a garden. Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom I1

HannaH - Relax dom pod orechom I1

Ubytovanie (Penzión) HannaH - Relax dom pod orechom I1. Situated in Trávnica, HannaH - Relax dom pod orechom I1 has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie HannaH - Relax dom pod orechom I1 sa nachádza v meste Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Trávnica

Mesto Trávnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Trávnica.