Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šaľa

V meste Šaľa (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šaľa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šaľa

G&G penzion

7,6

G&G penzion

Ubytovanie (Penzión) G&G penzion. G&G penzión sa nachádza v Šali. Počas pobytu v tomto penzióne môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie G&G penzion sa nachádza v meste Šaľa (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Centrál Šaľa

7,6

Hotel Centrál Šaľa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrál Šaľa. Hotel Centrál Šaľa sa nachádza v Šali. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na mesto, službu nonstop recepcie a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Centrál Šaľa sa nachádza v meste Šaľa (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Centrál Šaľa má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Centrál Šaľa momentálne evidujeme 168 recenzií.

Rodinný dom v Šali

Rodinný dom v Šali

Ubytovanie Rodinný dom v Šali. Rodinný dom v blízkosti centra, na skok od rieky Váh sa nachádza približne 20 km od kaštieľa Mojmírovce. Ubytovanie Rodinný dom v Šali sa nachádza v meste Šaľa (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Maro

Apartmán Maro

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Maro. Set in Šaľa, Apartmán Maro features accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartmán Maro sa nachádza v meste Šaľa (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Šaľa

Mesto Šaľa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Šaľa.