Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šahy

V meste Šahy (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šahy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šahy

Garzon/ Studio apartment

8,9

Garzon/ Studio apartment

Ubytovanie Garzon/ Studio apartment. Garzon/ Studio apartment is set in Šahy. Free WiFi is offeredthroughout the property. Ubytovanie Garzon/ Studio apartment sa nachádza v meste Šahy (Slovensko - Nitriansky kraj).

HOTEL Villa Romaine

8,1

HOTEL Villa Romaine

Ubytovanie (Hotel) HOTEL Villa Romaine. HOTEL Villa Romaine sa nachádza v meste Šahy a má bar a terasu. K dispozícii je služba nonstop recepcie, izbová služba a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie HOTEL Villa Romaine sa nachádza v meste Šahy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie HOTEL Villa Romaine má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel HOTEL Villa Romaine momentálne evidujeme 90 recenzií.

Penzion Gapa

6,8

Penzion Gapa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Gapa. Penzión Gapa sa nachádza v Šahách a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku, terasu na opaľovanie s bazénom, záhradu, bar, službu nonstop... Ubytovanie Penzion Gapa sa nachádza v meste Šahy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Gapa má celkové hodnotenie 6,8. Pre Penzión Penzion Gapa momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Šahy

Mesto Šahy sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Šahy.