Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Komárno

V meste Komárno (Slovensko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Komárno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Komárno

Hausboat Life is Good

9,9

Hausboat Life is Good

Ubytovanie (Botel) Hausboat Life is Good. Ubytovacie zariadenie Hausboat Life is Good sa nachádza v Komárne, len 3,5 km od pevnosti Komárno. Ubytovanie Hausboat Life is Good sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hausboat Life is Good má celkové hodnotenie 9,9. Pre Botel Hausboat Life is Good momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia sa nachádza v rodinnom dome v Komárne, 500 metrov od námestia Nádvorie Európy a 1 km od mestskej pevnosti. Ubytovanie Apartmán Silvia sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Silvia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Silvia momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea s výhľadom na záhradu sa nachádza približne 300 metrov od Nádvoria Európy a ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom. Ubytovanie Apartmán Rea sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Rea má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Rea momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 33. Apartmán 33 sa nachádza v Komárne a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Nádvoria Európy. Ubytovanie Apartment 33 sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 33 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment 33 momentálne evidujeme 28 recenzií.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytovanie (Apartmán) Prestige apartment. Ubytovacie zariadenie Prestige apartment vám ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi v Komárne. Ubytovanie Prestige apartment sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prestige apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Prestige apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.

A7 Apartments

9,5

A7 Apartments

Ubytovanie (Penzión) A7 Apartments. Apartmány A7 sa nachádzajú v centre Komárna, pár minút chôdze od mnohých historických pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska a reštaurácií. Ubytovanie A7 Apartments sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kortina

9,5

Kortina

Ubytovanie (Hotel) Kortina. Hotel Kortina sa nachádza v Komárne, 1,6 km od pevnosti Komárno a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom. Ubytovanie Kortina sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Divá Kačica Restaurant & Pension

9,4

Divá Kačica Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Divá Kačica Restaurant & Pension. Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension sa nachádza v Komárne, 7 km od pevnosti Komárno. Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Divá Kačica Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Divá Kačica Restaurant & Pension momentálne evidujeme 543 recenzií.

City Centre Apartments

9,2

City Centre Apartments

Ubytovanie (Apartmány) City Centre Apartments. Apartmány City Centre sa nachádzajú na pešej zóne v Komárne, necelú minútu chôdze od historického centra mesta. Ubytovanie City Centre Apartments sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie City Centre Apartments má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány City Centre Apartments momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotel Banderium

9

Hotel Banderium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Banderium. Hotel Banderium má očarujúce nádvorie a reštauráciu s miestnou kuchyňou. Nachádza sa v úplnom centre Komárna. Ubytovanie Hotel Banderium sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Banderium má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Banderium momentálne evidujeme 203 recenzií.

Bella Restaurant & Penzion

8,9

Bella Restaurant & Penzion

Ubytovanie (Penzión) Bella Restaurant & Penzion. Bella Restaurant & Penzión s kasínom a reštauráciou sa nachádza v Komárne. Ubytovanie Bella Restaurant & Penzion sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bella Restaurant & Penzion má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Bella Restaurant & Penzion momentálne evidujeme 257 recenzií.

Penzion Duna

8,9

Penzion Duna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Duna. Penzión Duna sa nachádza v historickom centre mesta Komárno, 300 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Duna sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Duna má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Duna momentálne evidujeme 218 recenzií.

Hotel Litovel

8,7

Hotel Litovel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Litovel. Hotel Litovel sa nachádza v centre Komárna a ponúka vám moderne zariadené ubytovacie jednotky, kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Hotel Litovel sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Litovel má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Litovel momentálne evidujeme 189 recenzií.

Lehár panzió

8,7

Lehár panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Lehár panzió. Ubytovacie zariadenie Lehár panzió sa nachádza v Komárne v Nitrianskom kraji, v blízkosti nádvoria Európy a pevnosti Komárno v blízkosti. Ubytovanie Lehár panzió sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lehár panzió má celkové hodnotenie 8,7. Pre Bed and breakfast Lehár panzió momentálne evidujeme 76 recenzií.

Apartman Peter

8,7

Apartman Peter

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Peter. Apartmán Peter sa nachádza v Komárne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Peter sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Meat Heads Pub

8,4

Guest House Meat Heads Pub

Ubytovanie (Penzión) Guest House Meat Heads Pub. Ubytovacie zariadenie Guest House Meat Heads Pub sa nachádza v Komárne. Je situované v blízkosti turistických atrakcií, ako je napríklad Nádvorie Európy. Ubytovanie Guest House Meat Heads Pub sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Meat Heads Pub má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Guest House Meat Heads Pub momentálne evidujeme 172 recenzií.

Harry's center

8,4

Harry's center

Ubytovanie (Motel) Harry's center. Harry's center s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Komárne. Motel je vzdialený necelý 1 km od pevnosti v Komárne. Ubytovanie Harry's center sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Harry's center má celkové hodnotenie 8,4. Pre Motel Harry's center momentálne evidujeme 271 recenzií.

Hotel Bow Garden

8,1

Hotel Bow Garden

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bow Garden. Hotel Bow Garden sa nachádza len 100 metrov od historického centra Komárna a ponúka štýlovo zariadenú reštauráciu s terasami, v ktorej si môžete vychutnať... Ubytovanie Hotel Bow Garden sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bow Garden má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Bow Garden momentálne evidujeme 532 recenzií.

Hubert Varga

8

Hubert Varga

Ubytovanie (Penzión) Hubert Varga. Penzión Hubert Varga sa nachádza v historickom centre Komárna, 500 metrov od Dunaja a termálnych kúpeľov. Ubytovanie Hubert Varga sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hubert Varga má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Hubert Varga momentálne evidujeme 52 recenzií.

APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension

8

APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension. Penzión Apáli Čárda sa nachádza v Komárne, 1,6 km od Komárňanskej pevnosti. Ponúka gril, detské ihrisko, terasu a reštauráciu. Ubytovanie APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension momentálne evidujeme 67 recenzií.

Hotel Peklo

8

Hotel Peklo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo sa nachádza v centre Komárna a ponúka klimatizované izby a suity, najmodernejšie wellness centrum, elegantnú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Hotel Peklo sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Peklo má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Peklo momentálne evidujeme 66 recenzií.

Olymp penzion

7,8

Olymp penzion

Ubytovanie (Penzión) Olymp penzion. Tento malý palác sa nachádza v historickej časti Komárna, 5 minút chôdze od centra mesta a Dunaja. Ubytovanie Olymp penzion sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Olymp penzion má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Olymp penzion momentálne evidujeme 112 recenzií.

hotel Panoráma

7,7

hotel Panoráma

Ubytovanie (Hotel) hotel Panoráma. Hotel Panoráma sa nachádza v Komárne v Nitrianskom kraji, 700 metrov od Nádvoria Európy a 1,3 km od Komárňanskej pevnosti. Ubytovanie hotel Panoráma sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Mía

7,6

Bella Mía

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Bella Mía. Ubytovacie zariadenie Bella Mía sa nachádza v Komárne v Nitrianskom kraji, v blízkosti Nádvoria Európy a pevnosti Komárno a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Bella Mía sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ring Penzión

7

Ring Penzión

Ubytovanie (Penzión) Ring Penzión. Penzión Ring sa nachádza 30 metrov od centra mesta a zámku a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ring Penzión sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ring Penzión má celkové hodnotenie 7. Pre Penzión Ring Penzión momentálne evidujeme 147 recenzií.

Elisa

Elisa

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Elisa. Ubytovacie zariadenie Elisa s výhľadom do záhrady sa nachádza v Komárne, 2,8 km od pevnosti Komárno a 3,5 km od Nádvoria Európy. Ubytovanie Elisa sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmánnový hotel Elisa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday apartment Izabella

Holiday apartment Izabella

Ubytovanie (Apartmán) Holiday apartment Izabella. Ubytovacie zariadenie Holiday apartment Izabella s výhľadom na mesto sa nachádza približne 1,3 km od protitureckej pevnosti v Komárne a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Holiday apartment Izabella sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Romance

Apartmán Romance

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romance. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmán Romance is situated in Komárno. Ubytovanie Apartmán Romance sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Romance nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Szoba konyha lakas

Szoba konyha lakas

Ubytovanie (Apartmán) Szoba konyha lakas. Ubytovacie zariadenie Szoba konyha lakas sa nachádza v Komárne, 1,1 km od Námestia Európy a 1,7 km od pevnosti Komárno. Ubytovanie Szoba konyha lakas sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Enet

Apartman Enet

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Enet. Offering garden views, Apartman Enet is an accommodation located in Komárno, 2.4 km from Fortress of Komarno and 2.7 km from Courtyard of Europe. Ubytovanie Apartman Enet sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Anna

Apartmán Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anna. Apartmán Anna sa nachádza v Komárne, len 300 metrov od Nádvoria Európy. Ponúka reštauráciu, terasu a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartmán Anna sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady

Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady. Complete with a terrace, Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady is located in Komárno, 18 km from Fortress of Komarno and 19 km from Courtyard of Europe. Ubytovanie Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

D1 Apartments

D1 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) D1 Apartments. Located in Komárno, 1 km from Courtyard of Europe and 1. Ubytovanie D1 Apartments sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány D1 Apartments nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Danubius Szálló

Danubius Szálló

Ubytovanie (Hostel) Danubius Szálló. Ubytovanie Danubius Szálló sa nachádza v Komárne, necelý 1 km od námestia Nádvorie Európy a 15 minút chôdze od Komárňanskej pevnosti. Ubytovanie Danubius Szálló sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amira Apartman

Amira Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Amira Apartman. Situated in Komárno, Amira apartman features accommodation 3.1 km from Fortress of Komarno. Free WiFi is featured. Ubytovanie Amira Apartman sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Penzion

Bella Penzion

Ubytovanie (Penzión) Bella Penzion. Bella Penzion in Komárno features a bar and a terrace. Ubytovanie Bella Penzion sa nachádza v meste Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Komárno

Mesto Komárno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Komárno.