Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Topoľčany

V meste Topoľčany (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Topoľčany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Topoľčany

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,2

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Pod Hradom Restaurant & Pension. Ubytovacie zariadenie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza 15 km od Topoľčian, v obci Podhradie, priamo pod topoľčianskym hradom. Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pod Hradom Restaurant & Pension momentálne evidujeme 101 recenzií.

Hotel Evan u Hoffera

9,1

Hotel Evan u Hoffera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Evan u Hoffera. Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

No use

9

No use

Ubytovanie (Apartmán) No use. Ubytovanie Apartman u juraja sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie No use sa nachádza v meste (Slovensko - Nitriansky kraj).

Meridiem byt

9

Meridiem byt

Ubytovanie (Apartmány) Meridiem byt. Located in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Meridiem byt has a terrace. The accommodation is 48 km from Trnava. Ubytovanie Meridiem byt sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytovanie (Penzión) Batavya penzion. Penzión Batavya sa nachádza v Topoľčanoch. Sídli v budove z roku 1985 a ponúka bar a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Batavya penzion sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Batavya penzion má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Batavya penzion momentálne evidujeme 241 recenzií.

Apartmanový dom Stummerova

8,3

Apartmanový dom Stummerova

Ubytovanie (Privát) Apartmanový dom Stummerova. Apartmánový dom Stummerova sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka záhradu a terasu. Je vzdialený 47 km od Trnavy. Ubytovanie Apartmanový dom Stummerova sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Kaštieľ

8

Hotel Kaštieľ

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaštieľ. Novo otvorený hotel Kaštieľ sa nachádza v Topoľčoch v časti Tovarníky, v príjemnom a pokojnom prostredí, hneď vedľa veľkého parku a blízko zámku Tovarníky. Ubytovanie Hotel Kaštieľ sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Kaštieľ má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Kaštieľ momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Koruna

7,8

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna s celoplošným bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza sa v centre mesta Topoľčany a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko a... Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 41 recenzií.

Kopačka

7,7

Kopačka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Kopačka. Ubytovacie zariadenie Kopačka sa nachádza v Topoľčanoch, 49 km od Bojníc. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Kopačka sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Kopačka má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmánnový hotel Kopačka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Barock Restaurant & Pension

7,6

Barock Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Barock Restaurant & Pension. Ubytovanie sa nachádza v Topoľčanoch. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Nájdete tu bar. Ubytovanie Barock Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Barock Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Barock Restaurant & Pension momentálne evidujeme 69 recenzií.

Hotel Puk

7,3

Hotel Puk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk sa nachádza v areáli zimného štadióna v Topoľčanoch len 1 km od centra mesta. Ponúka nonstop otvorený bar a recepciu. Ubytovanie Hotel Puk sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Rodinná izba Stummer

Rodinná izba Stummer

Ubytovanie (Penzión) Rodinná izba Stummer. Located in Topoľčany, Rodinná izba Stummer features a garden and terrace. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Rodinná izba Stummer sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Veľká izba Stummer

Veľká izba Stummer

Ubytovanie (Privát) Veľká izba Stummer. Veľká izba Stummer is set in Topoľčany and offers a garden and a terrace. The property is 47 km from Trnava and free private parking is featured. Ubytovanie Veľká izba Stummer sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Zariadený 2-izbový byt

Zariadený 2-izbový byt

Ubytovanie (Apartmán) Zariadený 2-izbový byt. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Zariadený 2-izbový byt has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Zariadený 2-izbový byt sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Motorest Farmarik

Motorest Farmarik

Ubytovanie (Apartmán) Motorest Farmarik. Motorest Farmárik s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 47 km od vrchu Bezovec. Ubytovanie Motorest Farmarik sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Apartmán Motorest Farmarik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytovanie Apartmán Iveta Klacanska sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie v meste Topoľčany

Mesto Topoľčany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Topoľčany.