Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Topoľčany

V meste Topoľčany (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Topoľčany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Topoľčany

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,2

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Pod Hradom Restaurant & Pension. Ubytovacie zariadenie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza 15 km od Topoľčian, v obci Podhradie, priamo pod topoľčianskym hradom. Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pod Hradom Restaurant & Pension momentálne evidujeme 101 recenzií.

Apartman u juraja

9,2

Apartman u juraja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman u juraja. Ubytovacie zariadenie Apartman u juraja sa môže pochváliť výhľadom do záhrady a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradu a bar, približne 47 km... Ubytovanie Apartman u juraja sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman u juraja má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman u juraja momentálne evidujeme 6 recenzií.

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytovanie (Penzión) Batavya penzion. Penzión Batavya sa nachádza v Topoľčanoch. Sídli v budove z roku 1985 a ponúka bar a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Batavya penzion sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Batavya penzion má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Batavya penzion momentálne evidujeme 241 recenzií.

Hotel Kaštieľ

8

Hotel Kaštieľ

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaštieľ. Novo otvorený hotel Kaštieľ sa nachádza v Topoľčoch v časti Tovarníky, v príjemnom a pokojnom prostredí, hneď vedľa veľkého parku a blízko zámku Tovarníky. Ubytovanie Hotel Kaštieľ sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kaštieľ má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Kaštieľ momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Koruna

7,8

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna s celoplošným bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza sa v centre mesta Topoľčany a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko a... Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 41 recenzií.

Kopačka

7,7

Kopačka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Kopačka. Ubytovacie zariadenie Kopačka sa nachádza v Topoľčanoch, 49 km od Bojníc. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Kopačka sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kopačka má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmánnový hotel Kopačka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Barock Restaurant & Pension

7,6

Barock Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Barock Restaurant & Pension. Ubytovanie sa nachádza v Topoľčanoch. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Nájdete tu bar. Ubytovanie Barock Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Barock Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Barock Restaurant & Pension momentálne evidujeme 69 recenzií.

Hotel Puk

7,3

Hotel Puk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk sa nachádza v areáli zimného štadióna v Topoľčanoch len 1 km od centra mesta. Ponúka nonstop otvorený bar a recepciu. Ubytovanie Hotel Puk sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motorest Farmarik

Motorest Farmarik

Ubytovanie (Apartmán) Motorest Farmarik. Motorest Farmárik s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 47 km od vrchu Bezovec. Ubytovanie Motorest Farmarik sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Motorest Farmarik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zariadený 2-izbový byt

Zariadený 2-izbový byt

Ubytovanie (Apartmán) Zariadený 2-izbový byt. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Zariadený 2-izbový byt has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Zariadený 2-izbový byt sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytovanie Apartmán Iveta Klacanska sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Topoľčany

Mesto Topoľčany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Topoľčany.