Hľadať

Ubytovanie

Apartmanový dom Stummerova Privát

46 Stummerova, 955 01 Topoľčany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Apartmanový dom Stummerova. Apartmánový dom Stummerova sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka záhradu a terasu. Je vzdialený 47 km od Trnavy. Ubytovanie Apartmanový dom Stummerova sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania Apartmanový dom Stummerova

K vybaveniu patrí káblová TV s plochou obrazovkou. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od ubytovania vzdialené 26 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Je vzdialený 47 km od Trnavy. V ubytovaní Apartmanový dom Stummerova môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Súčasťou tohto klimatizovaného ubytovania sú jedálenský priestor a kuchyňa s mikrovlnnou rúrou. Nitra je od ubytovania vzdialená 28 km a Piešťany sú vzdialené 26 km. Apartmánový dom Stummerova sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka záhradu a terasu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Topoľčany

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,2

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Pod Hradom Restaurant & Pension. Ubytovacie zariadenie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza 15 km od Topoľčian, v obci Podhradie, priamo pod topoľčianskym hradom. Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pod Hradom Restaurant & Pension momentálne evidujeme 101 recenzií.

Hotel Evan u Hoffera

9,1

Hotel Evan u Hoffera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Evan u Hoffera. Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

No use

9

No use

Ubytovanie (Apartmán) No use. Ubytovanie Apartman u juraja sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie No use sa nachádza v meste (Slovensko - Nitriansky kraj).

Meridiem byt

9

Meridiem byt

Ubytovanie (Apartmány) Meridiem byt. Located in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Meridiem byt has a terrace. The accommodation is 48 km from Trnava. Ubytovanie Meridiem byt sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytovanie (Penzión) Batavya penzion. Penzión Batavya sa nachádza v Topoľčanoch. Sídli v budove z roku 1985 a ponúka bar a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Batavya penzion sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Batavya penzion má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Batavya penzion momentálne evidujeme 241 recenzií.

Hotel Kaštieľ

8

Hotel Kaštieľ

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaštieľ. Novo otvorený hotel Kaštieľ sa nachádza v Topoľčoch v časti Tovarníky, v príjemnom a pokojnom prostredí, hneď vedľa veľkého parku a blízko zámku Tovarníky. Ubytovanie Hotel Kaštieľ sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Kaštieľ má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Kaštieľ momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Koruna

7,8

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna s celoplošným bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza sa v centre mesta Topoľčany a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko a... Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 41 recenzií.

Kopačka

7,7

Kopačka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Kopačka. Ubytovacie zariadenie Kopačka sa nachádza v Topoľčanoch, 49 km od Bojníc. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Kopačka sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Kopačka má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmánnový hotel Kopačka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Barock Restaurant & Pension

7,6

Barock Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Barock Restaurant & Pension. Ubytovanie sa nachádza v Topoľčanoch. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Nájdete tu bar. Ubytovanie Barock Restaurant & Pension sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Barock Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Barock Restaurant & Pension momentálne evidujeme 69 recenzií.

Hotel Puk

7,3

Hotel Puk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk sa nachádza v areáli zimného štadióna v Topoľčanoch len 1 km od centra mesta. Ponúka nonstop otvorený bar a recepciu. Ubytovanie Hotel Puk sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Rodinná izba Stummer

Rodinná izba Stummer

Ubytovanie (Penzión) Rodinná izba Stummer. Located in Topoľčany, Rodinná izba Stummer features a garden and terrace. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Rodinná izba Stummer sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Veľká izba Stummer

Veľká izba Stummer

Ubytovanie (Privát) Veľká izba Stummer. Veľká izba Stummer is set in Topoľčany and offers a garden and a terrace. The property is 47 km from Trnava and free private parking is featured. Ubytovanie Veľká izba Stummer sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Zariadený 2-izbový byt

Zariadený 2-izbový byt

Ubytovanie (Apartmán) Zariadený 2-izbový byt. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Zariadený 2-izbový byt has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Zariadený 2-izbový byt sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Motorest Farmarik

Motorest Farmarik

Ubytovanie (Apartmán) Motorest Farmarik. Motorest Farmárik s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 47 km od vrchu Bezovec. Ubytovanie Motorest Farmarik sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Apartmán Motorest Farmarik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytovanie Apartmán Iveta Klacanska sa nachádza v meste Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).