Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Radava

V meste Radava (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Radava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Radava

Penzión LISKA

8,8

Penzión LISKA

Ubytovanie (Apartmány) Penzión LISKA. Penzión LISKA sa nachádza v obci Radava, 30 km od Levíc. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Hostia tu môžu využívať detské ihrisko a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzión LISKA sa nachádza v meste Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión LISKA má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzión LISKA momentálne evidujeme 54 recenzií.

Pension Pohoda Radava

8,7

Pension Pohoda Radava

Ubytovanie (Hotel) Pension Pohoda Radava. Ubytovacie zariadenie Pension Pohoda Radava sa nachádza v obci Radava a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pension Pohoda Radava sa nachádza v meste Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Pension Pohoda Radava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Pension Pohoda Radava momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzión Iveta

6

Penzión Iveta

Ubytovanie (Hotel) Penzión Iveta. Jednohviezdičkový penzión Iveta sa nachádza v obci Radava. Ubytovanie Penzión Iveta sa nachádza v meste Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Iveta má celkové hodnotenie 6. Pre Hotel Penzión Iveta momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Lagan

Penzion Lagan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lagan. Penzión Lagan sa nachádza uprostred viníc a polí, mimo obce Radava, medzi Novými Zámkami a Levicami. Ubytovanie Penzion Lagan sa nachádza v meste Radava (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Fonte

Penzión Fonte

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Penzión Fonte. Set in Radava, 30 km from Levice, Penzión Fonte offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión Fonte sa nachádza v meste Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Apartmánnový hotel Penzión Fonte nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Radava

Mesto Radava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Radava.