Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Levice

V meste Levice (Slovensko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Levice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Levice

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytovanie (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Dvojizbový byt, Levice s balkónom sa nachádza v Leviciach v nitrianskom kraji. Banská Štiavnica je vzdialená 43 km. Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytovanie (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás sa nachádzajú v Leviciach a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartmány pre Vás sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartmány pre Vás má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmány pre Vás momentálne evidujeme 185 recenzií.

Maťko a Kubko

9,3

Maťko a Kubko

Ubytovanie (Apartmán) Maťko a Kubko. Ubytovacie zariadenie Maťko a Kubko so záhradou nachádza v Leviciach v Nitrianskom kraji. Termálne kúpalisko Podhájska je vzdialené 27 km. Ubytovanie Maťko a Kubko sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levidom Residence Rooms

9

Levidom Residence Rooms

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Levidom Residence Rooms. Ubytovacie zariadenie Levidom Residence Rooms sa nachádza v Leviciach, 42 km od Banskej Štiavnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Levidom Residence Rooms sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Levidom Residence Rooms má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmánnový hotel Levidom Residence Rooms momentálne evidujeme 126 recenzií.

Apartmány na Bašte

8,9

Apartmány na Bašte

Ubytovanie (Penzión) Apartmány na Bašte. Zariadenie Apartmány na Bašte sa nachádza v Leviciach, necelých 6 minút chôdze od Levického hradu. Ubytovanie Apartmány na Bašte sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány na Bašte má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Apartmány na Bašte momentálne evidujeme 139 recenzií.

Hotel Golden Eagle

8,6

Hotel Golden Eagle

Ubytovanie (Hotel) Hotel Golden Eagle. Hotel Golden Eagle sa nachádza v historickom centre Levíc, 5 minút chôdze od pešej zóny. Ubytovanie Hotel Golden Eagle sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Golden Eagle má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Golden Eagle momentálne evidujeme 210 recenzií.

Hotel Astrum Laus

8,5

Hotel Astrum Laus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Astrum Laus. Štýlový hotel Astrum Laus sa nachádza v centre mesta Levice a ponúka bezplatný vstup do fitnescentra. Ubytovanie Hotel Astrum Laus sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Astrum Laus má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Astrum Laus momentálne evidujeme 142 recenzií.

Hotel Dastan

8,3

Hotel Dastan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dastan. Hotel Dastan sa nachádza v centre mesta Levice. Ponúka reštauráciu, záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a bezplatné... Ubytovanie Hotel Dastan sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Dastan má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Dastan momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hotel Lev

8,3

Hotel Lev

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lev. Hotel Lev bol otvorený v roku 2015 v zrekonštruovanej historickej budove v centre Levíc a ponúka reštauráciu, welness centrum a fitnescentrum a bezplatné... Ubytovanie Hotel Lev sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Rekrea

8,2

Penzión Rekrea

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rekrea. Penzión Rekrea sa nachádza v Leviciach a ponúka ubytovanie s vlastným balkónom, reštauráciu, spoločenskú miestnosť a služby autopožičovne. Ubytovanie Penzión Rekrea sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Rekrea má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Rekrea momentálne evidujeme 94 recenzií.

Penzion Tilia

8,1

Penzion Tilia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tilia. Penzión Tilia sa nachádza v Leviciach, je obklopený súkromnou záhradou a ponúka vám reštauráciu s výberom medzinárodných jedál. Ubytovanie Penzion Tilia sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tilia má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Tilia momentálne evidujeme 179 recenzií.

Chata MIMI

Chata MIMI

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata MIMI. Chata MIMI sa nachádza v Leviciach, 32 km od obce Podhájska. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata MIMI sa nachádza v meste Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Levice

Mesto Levice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Levice.