Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mojmírovce

V meste Mojmírovce (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mojmírovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mojmírovce

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kimy home. Kimy home ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Mojmírovce, len 14 km od historického mesta Nitra. Ubytovanie Kimy home sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Kimy home má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Kimy home momentálne evidujeme 11 recenzií.

Hotel Kaštieľ Mojmírovce

8,2

Hotel Kaštieľ Mojmírovce

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaštieľ Mojmírovce. Hotel Kaštieľ Mojmírovce sa nachádza v obci Mojmírovce a je situovaný v barokovo-klasicistickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie Hotel Kaštieľ Mojmírovce sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Kaštieľ Mojmírovce má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Kaštieľ Mojmírovce momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Bruder

8

Penzion Bruder

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bruder. Tento penzión sa nachádza na námestí v Mojmíroviciach a ponúka reštauráciu, letnú terasu a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Bruder sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Bruder má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Bruder momentálne evidujeme 19 recenzií.

Jenny home

Jenny home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jenny home. Dovolenkový dom Jenny home sa nachádza v Mojmírovciach, necelý 1 km od kaštieľa Mojmírovce. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jenny home sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový dom Jenny home nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzionhanarobo

Penzionhanarobo

Ubytovanie (Penzión) Penzionhanarobo. Ubytovanie Penzionhanarobo sa nachádza v Mojmírovciach, 500 metrov od kaštieľa Mojmírovce. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzionhanarobo sa nachádza v meste Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Penzionhanarobo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Mojmírovce

Mesto Mojmírovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Mojmírovce.