Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hokovce

V meste Hokovce (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hokovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hokovce

Penzión Veperec

9,3

Penzión Veperec

Ubytovanie (Penzión) Penzión Veperec. Penzión Veperec sa nachádza v obci Hokovce, len 2 km od kúpeľného mestečka Dudince. Ubytovanie Penzión Veperec sa nachádza v meste Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Veperec má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Veperec momentálne evidujeme 95 recenzií.

Penzión Alexandra

7,2

Penzión Alexandra

Ubytovanie Penzión Alexandra. Penzión Alexandra is situated in Hokovce. The property is non-smoking and is located 46 km from Chateau Svaty Anton. Ubytovanie Penzión Alexandra sa nachádza v meste Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie na súkromí. Ubytovanie na súkromí sa nachádza v Hokovciach a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v meste Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Ubytovanie na súkromí nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion - Peri

Penzion - Peri

Ubytovanie (Penzión) Penzion - Peri. kuchynku, satelitnú TV, súkromnú kúpeľňu Hostia môžu využívať službu nonstop recepcie a spoločnú kuchyňu. Izby v penzióne sú zariadené šatníkovou skriňou. Ubytovanie Penzion - Peri sa nachádza v meste Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Penzion - Peri nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hokovce

Mesto Hokovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Hokovce.