Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ružomberok

V meste Ružomberok (Slovensko) máme celkom 104 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ružomberok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ružomberok

Chata Silvester

10

Chata Silvester

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Silvester. Chata Silvester ponúka ubytovanie v Ružomberku, 1,7 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a 2,3 km od Vlkolínca. Ubytovanie Chata Silvester sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Silvester má celkové hodnotenie 10. Pre Chata v prírode Chata Silvester momentálne evidujeme 6 recenzií.

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Ubytovacie zariadenie Hrabovo Alžbeta 16 sa nachádza v Ružomberku, len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a ponúka ubytovanie pri... Ubytovanie Hrabovo Alžbeta 16 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hrabovo Alžbeta 16 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Hrabovo Alžbeta 16 momentálne evidujeme 24 recenzií.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,9

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytovanie (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 s výhľadom na jazero sa nachádza v Ružomberku len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 momentálne evidujeme 44 recenzií.

Hrabovo Renata 1

9,8

Hrabovo Renata 1

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Renata 1. Ubytovanie Hrabovo Renata 1 sa nachádza 5 km od hradu Likava a 13 km od obce Vlkolinec. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Hrabovo Renata 1 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hrabovo Renata 1 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Hrabovo Renata 1 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

9,8

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

Ubytovanie (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 9. Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a 14 km od obce... Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán Zebra

9,7

Apartmán Zebra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zebra. Apartmán Zebra ponúka ubytovanie v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a 14 km od dediny Vlkolínec. Ubytovanie Apartmán Zebra sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Zebra má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Zebra momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Nika

9,7

Chata Nika

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Nika. Chata Nika sa nachádza v Ružomberku, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo, v oblasti, kde si môžete vychutnať lyžovačku. Ubytovanie Chata Nika sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Nika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata Nika momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartment Dorota

9,7

Apartment Dorota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dorota. Apartmán Dorota sa nachádza v Ružomberku, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ponúka kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dorota sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Dorota má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Dorota momentálne evidujeme 18 recenzií.

Vila Helena - Apartment Helena 2

9,7

Vila Helena - Apartment Helena 2

Ubytovanie (Apartmán) Vila Helena - Apartment Helena 2. Ubytovanie Vila Helena - Apartment Helena 2 sa nachádza necelých 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brda a 15 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Vila Helena - Apartment Helena 2 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Helena - Apartment Helena 2 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vila Helena - Apartment Helena 2 momentálne evidujeme 69 recenzií.

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

9,7

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

Ubytovanie (Apartmán) Vila Renáta - Apartmán Renáta 12. Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 ponúka ubytovanie s balkónom, výhľadom na hory a rýchlovarnou kanvicou, asi 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok... Ubytovanie Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

9,6

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Malino Brdo Hrabovo. Apartmán Malino Brdo Hrabovo sa nachádza v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo, 15 km od obce Vlkolinec a 300 metrov... Ubytovanie Apartmán Malino Brdo Hrabovo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Malino Brdo Hrabovo má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Malino Brdo Hrabovo momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartments Jazierce

9,6

Apartments Jazierce

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jazierce. Apartmány Jazierce sú situované 3 km od múzea slovenskej dediny Vlkolínec uvedeného v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Apartments Jazierce sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Jazierce má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartments Jazierce momentálne evidujeme 56 recenzií.

Fatrapark 2 apartman 309

9,6

Fatrapark 2 apartman 309

Ubytovanie (Hotel) Fatrapark 2 apartman 309. Fatrapark 2 apartmán 309 sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ponúka terasu a bar. Ubytovanie Fatrapark 2 apartman 309 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Klaudia

9,6

Apartmán Klaudia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Klaudia. Apartmán Klaudia v Ružomberku ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Klaudia sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Klaudia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Klaudia momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

9,6

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina. Apartmán Malino Brdo-Hrabovská dolina sa nachádza v Ružomberku, len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina momentálne evidujeme 62 recenzií.

Privat LeNa

9,6

Privat LeNa

Ubytovanie (Penzión) Privat LeNa. Privat LeNa sa nachádza v Starej Černovovej v Ružomberku, 2,7 km od turistickej oblasti Malinô Brdo. Ubytovanie Privat LeNa sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat LeNa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Privat LeNa momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmány Hrabovo Zuzana

9,6

Apartmány Hrabovo Zuzana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hrabovo Zuzana. Apartmány Hrabovo Zuzana sa nachádzajú v mestskej časti Rybárpole v Ružomberku (Žilinský kraj) a k dispozícii v nich máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Hrabovo Zuzana sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Hrabovo Zuzana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Hrabovo Zuzana momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hrabovo Barbora 19

9,6

Hrabovo Barbora 19

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Barbora 19. Ubytovacie zariadenie Barbora 19 Hrabovo sa nachádza v obci Hrabovo v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Hrabovo Barbora 19 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hrabovo Barbora 19 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Hrabovo Barbora 19 momentálne evidujeme 46 recenzií.

Helena 11

9,5

Helena 11

Ubytovanie (Apartmán) Helena 11. Apartmán Helena 11 sa nachádza v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo, 15 km od Vlkolínca a 400 metrov od areálu... Ubytovanie Helena 11 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Helena 11 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Helena 11 momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmán u Martuly

9,5

Apartmán u Martuly

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmán u Martuly. Tento samostatný apartmán sa nachádza v Ružomberku v Žilinskom kraji, 5 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán u Martuly sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Martuly má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Apartmán u Martuly momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Emilia

9,4

Penzion Emilia

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Emilia. Penzión Emilia sa nachádza v Ružomberku a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých... Ubytovanie Penzion Emilia sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Emilia má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Penzion Emilia momentálne evidujeme 80 recenzií.

Chata Brdo

9,4

Chata Brdo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Brdo. Chata Brdo sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo, len 100 metrov od lyžiarskych svahov a lanoviek. Ubytovanie Chata Brdo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Brdo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Brdo momentálne evidujeme 16 recenzií.

Fatrapark 2

9,4

Fatrapark 2

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark 2. Fatrapark 2 ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Ružomberku s balkónom a grilom. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Fatrapark 2 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fatrapark 2 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Fatrapark 2 momentálne evidujeme 61 recenzií.

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

9,4

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

Ubytovanie (Apartmán) Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5. Štúdio Helena 5 - Apartment Hrabovo sa nachádza v Ružomberku iba 50 metrov od lyžiarskeho areálu Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 momentálne evidujeme 104 recenzií.

U dobrého pastiera

9,4

U dobrého pastiera

Ubytovanie (Farma) U dobrého pastiera. Ubytovacie zariadenie Koliba u dobrého pastiera sa nachádza v Ružomberku a ponúka vám reštauráciu, záhradu, ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné... Ubytovanie U dobrého pastiera sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U dobrého pastiera má celkové hodnotenie 9,4. Pre Farma U dobrého pastiera momentálne evidujeme 202 recenzií.

Chata ZEBRA

9,4

Chata ZEBRA

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata ZEBRA. Chata ZEBRA sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a 15 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Chata ZEBRA sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata ZEBRA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Chata ZEBRA momentálne evidujeme 14 recenzií.

Skiprivat

9,3

Skiprivat

Ubytovanie (Penzión) Skiprivat. Ubytovacie zariadenie Skiprivat sa nachádza na okraji Ružomberka, 2 km od lyžiarskeho rezortu Malino Brdo. Ponúka vám saunu, vírivku a masáže. Ubytovanie Skiprivat sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Skiprivat má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Skiprivat momentálne evidujeme 42 recenzií.

Holiday Resort Švárny

9,3

Holiday Resort Švárny

Ubytovanie (Penzión) Holiday Resort Švárny. Penzión Švárny sa nachádza v obci Lisková na Liptove, 6 km od centra Ružomberka. Ubytovanie Holiday Resort Švárny sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Resort Švárny má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Holiday Resort Švárny momentálne evidujeme 130 recenzií.

Hrabovo Lake View Apartment

9,2

Hrabovo Lake View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Lake View Apartment. Apartmán Hrabovo Lake View sa nachádza na Liptove, iba 200 metrov od lanovky v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo. Ubytovanie Hrabovo Lake View Apartment sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hrabovo Lake View Apartment má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Hrabovo Lake View Apartment momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Andrej

9,2

Penzion Andrej

Ubytovanie (Penzión) Penzion Andrej. V rodinou prevádzkovanom penzióne Andrej nájdete krb a tiež malú knižnicu, kde si môžete čítať. Ubytovanie Penzion Andrej sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Andrej má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Andrej momentálne evidujeme 516 recenzií.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktoria sa nachádza na vynikajúcom mieste v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a 15 km od obce Vlkolinec. Ubytovanie Apartman Viktoria sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Viktoria má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Viktoria momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chata Alpina

9,2

Chata Alpina

Ubytovanie (Apartmány) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v Ružomberku, v Národnom parku Veľká Fatra. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Alpina má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Chata Alpina momentálne evidujeme 63 recenzií.

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

9,2

Apartmány Sabai Dee Hrabovo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Sabai Dee Hrabovo. Apartmány Sabai Dee Hrabovo sa nachádzajú v Ružomberku, len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a 400 metrov od Skiparku... Ubytovanie Apartmány Sabai Dee Hrabovo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Sabai Dee Hrabovo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmány Sabai Dee Hrabovo momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

9,1

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment studio No.314 in Fatrapark1. Apartmán studio No. 314 in Fatrapark1 sa nachádza v Ružomberku, len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo, neďaleko pláže a ponúka... Ubytovanie Apartment studio No.314 in Fatrapark1 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment studio No.314 in Fatrapark1 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartment studio No.314 in Fatrapark1 momentálne evidujeme 71 recenzií.

Kuria Ivachnova

9,1

Kuria Ivachnova

Ubytovanie (Privát) Kuria Ivachnova. Kúria Ivachnová sa nachádza v Liptovskej Teplej, na brehu Váhu a ponúka reštauráciu na mieste. Ubytovanie Kuria Ivachnova sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kuria Ivachnova má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Kuria Ivachnova momentálne evidujeme 176 recenzií.

Apartmány Hrabovská dolina

9,1

Apartmány Hrabovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Hrabovská dolina. Apartmány Hrabovská dolina sa nachádzajú v Národnom parku Malá Fatra, priamo pri jazere. Ubytovanie Apartmány Hrabovská dolina sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Hrabovská dolina má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmány Hrabovská dolina momentálne evidujeme 53 recenzií.

Harmony AP Resort

9,1

Harmony AP Resort

Ubytovanie (Apartmány) Harmony AP Resort. Rezort Harmony AP sa nachádza 150 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a ponúka apartmány s tradičnou kachľovou pecou, úschovňu lyží a bezplatné... Ubytovanie Harmony AP Resort sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Harmony AP Resort má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Harmony AP Resort momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

9,1

Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2. Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Hrabovo 203 Fatrapak 2 momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chata Smiech

9,1

Chata Smiech

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Smiech. Chata Smiech sa nachádza v Ružomberku, 7 km od Vlkolínca, 15 km od Ružomberka-Malinô Brdo a ponúka reštauráciu. V chate máte k dispozícii saunu. Ubytovanie Chata Smiech sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Smiech má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chata Smiech momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmany Hrabovo

9

Apartmany Hrabovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Hrabovo. Rezort Apartmány Hrabovo nájdete uprostred národného parku Veľká Fatra, priamo na brehu jazera Hrabovo a 50 metrov od Skiparku Ružomberok. Ubytovanie Apartmany Hrabovo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Hrabovo má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmany Hrabovo momentálne evidujeme 448 recenzií.

Fatrapark 2 Apartments House

9

Fatrapark 2 Apartments House

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Fatrapark 2 Apartments House. Tento hotel sa nachádza v lyžiarskom stredisku v Ružomberku, len 100 metrov od lyžiarskych vlekov a 3 km od centra Ružomberka. Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments House sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments House má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmánnový hotel Fatrapark 2 Apartments House momentálne evidujeme 145 recenzií.

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

9

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky. Tento apartmán s terasou sa nachádza v Ružomberku. Ponúka vám súkromné parkovisko za príplatok a je situovaný 100 metrov od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky momentálne evidujeme 108 recenzií.

Penzion Sidorovo

9

Penzion Sidorovo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sidorovo. Rodinou prevádzkovaný penzión Sidorovo sa teší z pokojnej polohy pri rieke Revúca na okraji obce Biely Potok a ponúka izby s káblovou TV s plochou... Ubytovanie Penzion Sidorovo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sidorovo má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Sidorovo momentálne evidujeme 13 recenzií.

Mezonet Hrabovo

9

Mezonet Hrabovo

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Hrabovo. Ubytovacie zariadenie Mezonet Hrabovo sa nachádza v Ružomberku, 300 metrov od strediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ubytovanie Mezonet Hrabovo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mezonet Hrabovo má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Mezonet Hrabovo momentálne evidujeme 41 recenzií.

Motel Gombáš

9

Motel Gombáš

Ubytovanie (Hotel) Motel Gombáš. Motel Gombáš sa nachádza v obci Hubová v pohorí Veľká Fatra, 8 km od Ružomberka a 10 km od Šútovského jazera. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motel Gombáš sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Gombáš má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Motel Gombáš momentálne evidujeme 236 recenzií.

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

9

Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318. Ubytovacie zariadenie Fatrapark Hrabovská dolina Ap. Ubytovanie Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Fatrapark Hrabovská dolina Ap. 318 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Fatrapark 2 Apartments

8,9

Fatrapark 2 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fatrapark 2 Apartments. Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments sa nachádza vo Veľkej Fatre, asi 100 metrov od ski areálu Malinô Brdo, a ponúka apartmány s možnosťou vlastného... Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Fatrapark 2 Apartments momentálne evidujeme 690 recenzií.

Chata u sovicky Malino Brdo

8,9

Chata u sovicky Malino Brdo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u sovicky Malino Brdo. Chata u sovičky Malinô Brdo sa nachádza v Žilinskom kraji v meste Ružomberok, hneď vedľa lyžiarskeho strediska a iba 100 metrov od najbližšieho lyžiarskeho... Ubytovanie Chata u sovicky Malino Brdo sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata u sovicky Malino Brdo má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Chata u sovicky Malino Brdo momentálne evidujeme 7 recenzií.

Fatrapark 1 Mezonet 305

8,9

Fatrapark 1 Mezonet 305

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark 1 Mezonet 305. Ubytovacie zariadenie Fatrapark 1 Mezonet 305 sa nachádza v Ružomberku, 100 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo, 3,5 km od obce... Ubytovanie Fatrapark 1 Mezonet 305 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion MALINO

8,9

Penzion MALINO

Ubytovanie (Penzión) Penzion MALINO. Ubytovacie zariadenie Penzion MALINO sa nachádza v Ružomberku, necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Penzion MALINO sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fatrapark 1

8,8

Fatrapark 1

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark 1. Apartmán Fatrapark 1 sa nachádza v Ružomberku, len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo. Ubytovanie Fatrapark 1 sa nachádza v meste Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fatrapark 1 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Fatrapark 1 momentálne evidujeme 27 recenzií.

Ubytovanie v meste Ružomberok

Mesto Ružomberok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 104 hotelov a ubytovanie v meste Ružomberok.