Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Piešťany

V meste Piešťany (Slovensko) máme celkom 89 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Piešťany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Piešťany

VIVI&LULU - Apart House

10

VIVI&LULU - Apart House

Ubytovanie VIVI&LULU - Apart House. VIVI&LULU - Apart House features air-conditioned guest accommodation in Piešťany, 1. Ubytovanie VIVI&LULU - Apart House sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City sa nachádza v Piešťanoch, 400 metrov od kúpeľov Piešťany a 3,8 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Royal City Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Royal City Apartment má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Royal City Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

City Apartment

10

City Apartment

Ubytovanie City Apartment. Set in Piešťany, 4.9 km from Chateau Moravany nad Vahom and 8.9 km from Chateau Krakovany, City Apartment offers air conditioning. Ubytovanie City Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Mato

10

Villa Mato

Ubytovanie Villa Mato. Set in Piešťany, 1.8 km from Health Spa Piestany, Villa Mato offers a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytovanie Villa Mato sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

XLSuite

10

XLSuite

Ubytovanie (Apartmány) XLSuite. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v Piešťanoch, 700 metrov od kúpeľov a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie XLSuite má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány XLSuite momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytovanie (Penzión) Villa Vodicka. Villa Vodička sa nachádza v Piešťanoch, len 1 minútu chôdze od kúpeľov Piešťany a ponúka záhradu. Ubytovanie Villa Vodicka sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Vodicka má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión Villa Vodicka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Rodinný dom Auris

9,9

Rodinný dom Auris

Ubytovanie Rodinný dom Auris. Situated in Piešťany and only 5.4 km from Health Spa Piestany, Rodinný dom Auris features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Rodinný dom Auris sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Ubytovacie zariadenie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v Piešťanoch a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romantic. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v Piešťanoch, 1,2 km od kúpeľov Piešťany a 5 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Romantic má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Romantic momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Lodenica

9,8

Apartmán Lodenica

Ubytovanie Apartmán Lodenica. Set in Piešťany and only 5.2 km from Health Spa Piestany, Apartmán Lodenica offers accommodation with inner courtyard views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartmán Lodenica sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Puma v centre Piešťan

9,7

Apartment Puma v centre Piešťan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puma v centre Piešťan. Set in Piešťany, within 200 metres of Health Spa Piestany and 2. Ubytovanie Apartment Puma v centre Piešťan sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Duna

9,7

Apartman Duna

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Duna. Apartmán Duna sa nachádza v Piešťanoch 400 metrov od kúpeľov Piešťany a 2,7 km od zámku Moravany nad Váhom. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Ubytovanie Apartman Duna sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Centroom

9,7

Apartmán Centroom

Ubytovanie (Privát) Apartmán Centroom. Apartmán Centroom sa nachádza v centre mesta Piešťany, hneď vedľa nákupného centra Aupark a len 5 minút chôdze od Kúpeľného ostrova. Ubytovanie Apartmán Centroom sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Centroom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmán Centroom momentálne evidujeme 86 recenzií.

Zuckmann Villa

9,7

Zuckmann Villa

Ubytovanie (Apartmány) Zuckmann Villa. Vila Zuckmann sa nachádza v centre Piešťan a ponúka vám reštauráciu, terasu a ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Zuckmann Villa sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Zuckmann Villa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zuckmann Villa momentálne evidujeme 76 recenzií.

Attic Apartment

9,6

Attic Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Attic Apartment. Ubytovanie Attic Apartment sa nachádza v Piešťanoch. Ponúka Wi-Fi zdarma, bezplatné zapožičanie bicyklov, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Attic Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Attic Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Attic Apartment momentálne evidujeme 186 recenzií.

Ferienhaus

9,6

Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus sa nachádza v Piešťanoch a ponúka hosťom lyžiareň, terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Ferienhaus sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ferienhaus má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Ferienhaus momentálne evidujeme 38 recenzií.

Design apartment, the city centre close to the health spa

9,6

Design apartment, the city centre close to the health spa

Ubytovanie (Apartmán) Design apartment, the city centre close to the health spa. Ubytovanie Design apartment, the city centre close to the health spa sa nachádza v Piešťanoch, 300 metrov od Kúpeľov Piešťany a 3,6 km od zámku Moravany... Ubytovanie Design apartment, the city centre close to the health spa sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Design apartment, the city centre close to the health spa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Design apartment, the city centre close to the health spa momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytovanie Dana

9,6

Ubytovanie Dana

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Dana. Ubytovanie Dana sa nachádza v Piešťanoch 800 metrov od Kúpeľov Piešťany a 2,8 km od Kaštieľa Moravany nad Váhom a ponúka klimatizáciu. Ubytovanie Ubytovanie Dana sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Astra

9,5

Penzion Astra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Astra. Penzión Astra sa nachádza v Piešťanoch, 1300 metrov od Kúpeľného ostrova a 20 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Penzion Astra sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Astra má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Astra momentálne evidujeme 75 recenzií.

Alia house with garden in Piešťany

9,5

Alia house with garden in Piešťany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alia house with garden in Piešťany. Ubytovacie zariadenie Alia house with garden in Piešťany sa nachádza v Piešťanoch, 1,3 km od kúpeľov Piešťany a 3,6 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie Alia house with garden in Piešťany sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Amália

9,4

Apartmány Amália

Ubytovanie (Privát) Apartmány Amália. Apartmány Amália sa nachádzajú v Piešťanoch 1,8 km od Kúpeľov Piešťany a 2,6 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Apartmány Amália sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra

9,4

Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra

Ubytovanie Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra. Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra, a property with a garden, is set in Piešťany, 6. Ubytovanie Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán v centre Piešťan

9,4

Apartmán v centre Piešťan

Ubytovanie Apartmán v centre Piešťan. Apartmán v centre Piešťan sa nachádza 2 km od Kúpeľov Piešťany a 4,3 km od kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ponúka bezplatné pripojenie Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Apartmán v centre Piešťan sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

WELLNESS HOTEL LOWE

9,4

WELLNESS HOTEL LOWE

Ubytovanie (Hotel) WELLNESS HOTEL LOWE. WELLNESS HOTEL LOWE sa nachádza v Piešťanoch, 600 metrov od Kúpeľov Piešťany a 4,3 km od Kaštieľa Moravany nad Váhom. Ubytovanie WELLNESS HOTEL LOWE sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie WELLNESS HOTEL LOWE má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel WELLNESS HOTEL LOWE momentálne evidujeme 340 recenzií.

Vlnka Apartments

9,4

Vlnka Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vlnka Apartments. Apartmány Vlnka sa nachádzajú v Piešťanoch, 2 km od Liečebných kúpeľov Piešťany. Ubytovanie Vlnka Apartments sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Vlnka Apartments má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vlnka Apartments momentálne evidujeme 92 recenzií.

Apartment Otium

9,4

Apartment Otium

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Otium. Apartmán Otium s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v Piešťanoch, 1 km od piešťanských kúpeľov. Ubytovanie Apartment Otium sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Otium má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Otium momentálne evidujeme 7 recenzií.

SMARK HOUSE

9,3

SMARK HOUSE

Ubytovanie (Apartmány) SMARK HOUSE. Ubytovacie zariadenie SMARK HOUSE sa nachádza 2,9 km od Liečebných kúpeľov Piešťany a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie SMARK HOUSE sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

TRIO apartment

9,3

TRIO apartment

Ubytovanie TRIO apartment. Set in Piešťany, 3.1 km from Health Spa Piestany and 4 km from Chateau Moravany nad Vahom, TRIO apartment offers air conditioning. Ubytovanie TRIO apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány LINEA Deluxe

9,3

Apartmány LINEA Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány LINEA Deluxe. Apartmány LINEA Deluxe sa nachádzajú v Piešťanoch 2,5 km od Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany a 5 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Apartmány LINEA Deluxe sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Arya vila

9,3

Arya vila

Ubytovanie (Apartmány) Arya vila. Ubytovanie Arya vila sa nachádza v Piešťanoch v Trnavskom kraji, neďaleko kúpeľov Piešťany. Ubytovanie Arya vila sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Centrum Piešťany

9,3

Apartmán Centrum Piešťany

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Centrum Piešťany. Apartmán Centrum Piešťany s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa asi 400 metrov od Kúpeľov Piešťany. Ubytovanie Apartmán Centrum Piešťany sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Pension Danninger

9,3

Pension Danninger

Ubytovanie (Penzión) Pension Danninger. Pension Danninger je bezbariérový penzión, ktorý sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie Pension Danninger sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Pension Danninger má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Danninger momentálne evidujeme 52 recenzií.

Malý rodinný domček

9,3

Malý rodinný domček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Malý rodinný domček. Malý rodinný domček s terasou sa nachádza v Piešťanoch 1,8 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Malý rodinný domček sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Park Avenue ****

9,2

Hotel Park Avenue ****

Ubytovanie (Hotel) Hotel Park Avenue ****. Hotel Park Avenue je očarujúci boutique hotel vo veľkom parku Piešťan a ponúka vám klimatizované ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou... Ubytovanie Hotel Park Avenue **** sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Park Avenue **** má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Park Avenue **** momentálne evidujeme 197 recenzií.

Penzión Rybársky Dvor

9,2

Penzión Rybársky Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rybársky Dvor. Penzión Rybársky dvor sa nachádza v malebnej lokalite pri rybníku, južne od centra Piešťan. Ubytovanie Penzión Rybársky Dvor sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Rybársky Dvor má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Rybársky Dvor momentálne evidujeme 125 recenzií.

Wellness Hotel Smaragd Piešťany

9,2

Wellness Hotel Smaragd Piešťany

Ubytovanie Wellness Hotel Smaragd Piešťany. Hotel Smaragd Piešťany sa nachádza v Piešťanoch 1,3 km od Kúpeľov Piešťany a ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom a terasou. Ubytovanie Wellness Hotel Smaragd Piešťany sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel HENDI CENTRUM

9,2

Hotel HENDI CENTRUM

Ubytovanie (Hotel) Hotel HENDI CENTRUM. Hotel HENDI CENTRUM sa nachádza v Piešťanoch, 700 metrov od miestnych kúpeľov, a ponúka bar, terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Hotel HENDI CENTRUM sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Piestany House With Garden Veronika

9,1

Piestany House With Garden Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Piestany House With Garden Veronika. Ubytovanie Piestany House With Garden Veronika sa nachádza v Piešťanoch, v blízkosti Liečebných kúpeľov Piešťany a 4,3 km od kaštieľa Moravany nad Váhom. Ubytovanie Piestany House With Garden Veronika sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

-NEW-Rosetta Apartment

9,1

-NEW-Rosetta Apartment

Ubytovanie -NEW-Rosetta Apartment. -NEW-Rosetta Apartment is situated in Piešťany, 5.7 km from Chateau Moravany nad Vahom, 9.1 km from Chateau Krakovany, and 19 km from Cachtice Castle. Ubytovanie -NEW-Rosetta Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Cosy city centre apartment- studio

9

Cosy city centre apartment- studio

Ubytovanie (Apartmány) Cosy city centre apartment- studio. Ubytovacie zariadenie Cosy city centre apartment- studio ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou približne 2,5 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie Cosy city centre apartment- studio sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

LakeView Apartments

9

LakeView Apartments

Ubytovanie (Apartmány) LakeView Apartments. Apartmány Lakeview sa nachádzajú iba 50 metrov od priehrady v kúpeľnom meste Piešťany a ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním Hostia si môžu... Ubytovanie LakeView Apartments sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie LakeView Apartments má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány LakeView Apartments momentálne evidujeme 77 recenzií.

Leier apartments

9

Leier apartments

Ubytovanie (Apartmány) Leier apartments. Ubytovanie Leier apartments sa nachádza v Piešťanoch, 200 metrov od Kúpeľov Piešťany a 4,3 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie Leier apartments sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Leier apartments má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Leier apartments momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion FUETE

9

Penzion FUETE

Ubytovanie (Penzión) Penzion FUETE. Penzion FUETE sa nachádza v Piešťanoch v Trnavskom kraji a ponúka gril i slnečnú terasu. Každá izba je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion FUETE sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion FUETE má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion FUETE momentálne evidujeme 116 recenzií.

Villa Paris

9

Villa Paris

Ubytovanie (Penzión) Villa Paris. Villa Paris situovaná v rezidenčnej štvrti kúpeľného strediska v Piešťanoch, na úpätí Malých Karpát, ponúka útulné izby s parketovou podlahou a satelitnou... Ubytovanie Villa Paris sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Paris má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Villa Paris momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartman SIMONA

8,9

Apartman SIMONA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SIMONA. Apartman SIMONA sa nachádza v Piešťanoch, 2,6 km od kúpeľov Health Spa Piešťany. Hosťom ponúka výhľad na mesto, balkón a varnú kanvicu. Ubytovanie Apartman SIMONA sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman SIMONA má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartman SIMONA momentálne evidujeme 9 recenzií.

Health Spa Resort Hotel Thermia Palace

8,9

Health Spa Resort Hotel Thermia Palace

Ubytovanie (Hotel) Health Spa Resort Hotel Thermia Palace. Päťhviezdičkový kúpeľný hotel Thermia Palace sa nachádza v nádhernom prostredí Kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Ubytovanie Health Spa Resort Hotel Thermia Palace sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Health Spa Resort Hotel Thermia Palace má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Health Spa Resort Hotel Thermia Palace momentálne evidujeme 192 recenzií.

Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony

8,9

Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony

Ubytovanie Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony. Featuring accommodation with a balcony, Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony is set in Piešťany. Ubytovanie Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Piešťany

Mesto Piešťany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 89 hotelov a ubytovanie v meste Piešťany.