Hľadať

Ubytovanie

Trnavský kraj

V regióne Trnavský kraj (Slovensko) máme celkom 345 hotelov a ubytovanie.

Pre región Trnavský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (40), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Gabčíkovo (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trnavský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trnavský kraj

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City sa nachádza v Piešťanoch, 400 metrov od kúpeľov Piešťany a 3,8 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Royal City Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Royal City Apartment má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Royal City Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

XLSuite

10

XLSuite

Ubytovanie (Apartmány) XLSuite. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v Piešťanoch, 700 metrov od kúpeľov a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie XLSuite má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány XLSuite momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytovanie (Penzión) Villa Vodicka. Villa Vodička sa nachádza v Piešťanoch, len 1 minútu chôdze od kúpeľov Piešťany a ponúka záhradu. Ubytovanie Villa Vodicka sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Vodicka má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión Villa Vodicka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Piestany Waltari apartment

10

Piestany Waltari apartment

Ubytovanie (Apartmán) Piestany Waltari apartment. Ubytovacie zariadenie Piešťany Waltari apartment s výhľadom na rieku sa nachádza približne 1,3 km od Liečebných kúpeľov Piešťany a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Piestany Waltari apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytovanie (Privát) Ambiente. Privát Ambiente sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Bol postavený v roku 2017 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ambiente má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ambiente momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Relax. Apartmány Relax sa nachádzajú v Dunajskej Strede a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu a prístup do záhrady s... Ubytovanie Apartments Relax sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartments Relax momentálne evidujeme 72 recenzií.

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Ubytovacie zariadenie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v Piešťanoch a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálne evidujeme 8 recenzií.

Panorama apartment

9,9

Panorama apartment

Ubytovanie (Apartmán) Panorama apartment. Ubytovacie zariadenie Panorama apartment sa nachádza v Šamoríne, 3 km od športového a voľnočasového rezortu X-bionic Sphere, kde sa môžete venovať... Ubytovanie Panorama apartment sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Panorama apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panorama apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romantic. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v Piešťanoch, 1,2 km od kúpeľov Piešťany a 5 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Romantic má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Romantic momentálne evidujeme 13 recenzií.

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Nájdete ho 30 km od Senca. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan sa nachádza v Šamoríne, len 1,6 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Platan sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Platan má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Platan momentálne evidujeme 20 recenzií.

Rekreačný dom Flóra

9,8

Rekreačný dom Flóra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom Flóra. Rekreačný dom Flóra sa nachádza vo Veľkom Mederi, 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Rekreačný dom Flóra sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Flóra má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Rekreačný dom Flóra momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytovanie Apartment TT7 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment TT7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment TT7 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartament TT10 Botanicka

9,8

Apartament TT10 Botanicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trnave. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto. Pezinok je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartament TT10 Botanicka sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Residence Šamorín. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v Šamoríne, 2,1 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Residence Šamorín má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Residence Šamorín momentálne evidujeme 31 recenzií.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytovanie (Penzión) Villa La Via ***. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa La Via *** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa La Via *** momentálne evidujeme 61 recenzií.

family cottage

9,8

family cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) family cottage. Ubytovanie family cottage sa nachádza v Senici. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Chata má terasu. Ubytovanie family cottage sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie family cottage má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode family cottage momentálne evidujeme 10 recenzií.

Belany Studios

9,8

Belany Studios

Ubytovanie (Apartmán) Belany Studios. Ubytovanie Belany Studios ponúka terasu vo Veľkom Mederi. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Belany Studios sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Belany Studios má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Belany Studios momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment ANNO

9,8

Apartment ANNO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANNO. Apartment ANNO sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Apartment ANNO sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AgroPenzion 7divov

9,8

AgroPenzion 7divov

Ubytovanie (Penzión) AgroPenzion 7divov. Ubytovacie zariadenie AgroPenzion 7divov sa nachádza v Dolnej Krupej a ponúka záhradu a bar. Ubytovanie AgroPenzion 7divov sa nachádza v meste Dolná Krupá (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie AgroPenzion 7divov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión AgroPenzion 7divov momentálne evidujeme 72 recenzií.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment J&D. Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment J&D má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment J&D momentálne evidujeme 36 recenzií.

U Mami

9,8

U Mami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Mami. Ubytovacie zariadenie U Mami je samostatne stojaci rekreačný dom s terasou, nachádzajúci sa v obci Veľký Meder. Ponúka vám bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie U Mami sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie U Mami má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom U Mami momentálne evidujeme 19 recenzií.

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown Apartment. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v Trnave. Apartmán sídli v budove z roku 2018 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oldtown Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Oldtown Apartment momentálne evidujeme 9 recenzií.

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence sa nachádza v Dunajskej Strede. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Lake Residence sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lake Residence má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lake Residence momentálne evidujeme 53 recenzií.

Šamorín - apartment in the center - free parking

9,7

Šamorín - apartment in the center - free parking

Ubytovanie (Apartmán) Šamorín - apartment in the center - free parking. Šamorín - apartment in the center - free parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Šamorín - apartment in the center - free parking sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytovanie (Penzión) Penzion Club. Penzión Club sa nachádza v centre Skalice, v oblasti známej svojimi vinicami, ktorý svojim hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Penzion Club sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Club má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Club momentálne evidujeme 131 recenzií.

Domček u Komorníka

9,7

Domček u Komorníka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Komorníka. Domček u komorníka je situovaný v obci Veľké Dvorníky, 200 metrov od Dunajskej Stredy. Ubytovanie Domček u Komorníka sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Domček u Komorníka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Domček u Komorníka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartmán Šamorín sa nachádza v Šamoríne. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Šamorín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Šamorín momentálne evidujeme 71 recenzií.

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Horizon. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v Trnave a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Horizon má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Horizon momentálne evidujeme 8 recenzií.

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Scandic apartmany. Ubytovanie Scandic apartmány sa nachádza vo Veľkom Mederi, má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Scandic apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Scandic apartmany má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Scandic apartmany momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartment Puma v centre Piešťan

9,7

Apartment Puma v centre Piešťan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puma v centre Piešťan. Set in Piešťany, within 200 metres of Health Spa Piestany and 2. Ubytovanie Apartment Puma v centre Piešťan sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Petrov grunt

9,7

Penzión Petrov grunt

Ubytovanie (Penzión) Penzión Petrov grunt. Penzión Petrov grunt sa nachádza v Košútoch a hosťom ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzión Petrov grunt sa nachádza v meste Košúty (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Petrov grunt má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Petrov grunt momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Sunny

9,7

Apartmán Sunny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sunny. Apartmán Sunny ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom na hory v Piešťanoch, v Trnavskom kraji. Ubytovanie Apartmán Sunny sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Sunny má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Sunny momentálne evidujeme 5 recenzií.

Villa Amelie con piscina

9,7

Villa Amelie con piscina

Ubytovanie (Vila) Villa Amelie con piscina. Vila Amelie con piscina sa nachádza v obci Dolné Lovčice a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Villa Amelie con piscina sa nachádza v meste Dolné Lovčice (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Amelie con piscina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vila Villa Amelie con piscina momentálne evidujeme 14 recenzií.

Villa Anna

9,7

Villa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Anna. Vila Anna sa nachádza v obci Moravany nad Váhom, 15 minút chôdze od kúpeľov Piešťany s termálnymi prameňmi, ktoré sú k dispozícii po celý rok. Ubytovanie Villa Anna sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Anna má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Villa Anna momentálne evidujeme 9 recenzií.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytovanie (Penzión) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie New York Pension sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula sa nachádza v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartman Levandula sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Levandula má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Levandula momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartmán Centroom

9,7

Apartmán Centroom

Ubytovanie (Privát) Apartmán Centroom. Apartmán Centroom sa nachádza v centre mesta Piešťany, hneď vedľa nákupného centra Aupark a len 5 minút chôdze od Kúpeľného ostrova. Ubytovanie Apartmán Centroom sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Centroom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmán Centroom momentálne evidujeme 86 recenzií.

Vinárstvo Nový Život

9,7

Vinárstvo Nový Život

Ubytovanie (Apartmán) Vinárstvo Nový Život. Vinárstvo Nový Život sa nachádza v obci Nový Život a ponúka spoločný salónik. Klimatizované ubytovanie sa nachádza 45 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Vinárstvo Nový Život sa nachádza v meste Nový Život (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinárstvo Nový Život má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vinárstvo Nový Život momentálne evidujeme 17 recenzií.

Zuckmann Villa

9,7

Zuckmann Villa

Ubytovanie (Apartmány) Zuckmann Villa. Vila Zuckmann sa nachádza v centre Piešťan a ponúka vám reštauráciu, terasu a ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Zuckmann Villa sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zuckmann Villa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zuckmann Villa momentálne evidujeme 76 recenzií.

Kolibri Apartment

9,7

Kolibri Apartment

Ubytovanie (Privát) Kolibri Apartment. Ubytovanie v súkromí Kolibri Apartment sa nachádza vo Veľkom Mederi. K dispozícii v ňom máte gril, záhradu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Kolibri Apartment sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Kolibri Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Kolibri Apartment momentálne evidujeme 35 recenzií.

Historický objekt Ailit

9,7

Historický objekt Ailit

Ubytovanie (Privát) Historický objekt Ailit. Historický objekt Ailit sa nachádza v Podbranči a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu s detským ihriskom a výhľad do záhrady. Ubytovanie Historický objekt Ailit sa nachádza v meste Podbranč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Historický objekt Ailit má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Historický objekt Ailit momentálne evidujeme 11 recenzií.

City Center Aupark Apartment

9,6

City Center Aupark Apartment

Ubytovanie (Apartmán) City Center Aupark Apartment. Apartmán City Center Aupark sa nachádza 200 mestrov od kúpeľného centra v Piešťanoch neďaleko nákupného centra Aupark a 2 minúty chôdze od historického... Ubytovanie City Center Aupark Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie City Center Aupark Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán City Center Aupark Apartment momentálne evidujeme 37 recenzií.

Restaurant Pansion Wien

9,6

Restaurant Pansion Wien

Ubytovanie (Penzión) Restaurant Pansion Wien. Ubytovanie Restaurant Pansion Wien sa nachádza v Čiernom Brode a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Restaurant Pansion Wien sa nachádza v meste Čierny Brod (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurant Pansion Wien má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Restaurant Pansion Wien momentálne evidujeme 15 recenzií.

Villa Laura

9,6

Villa Laura

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laura. Ubytovacie zariadenie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder, 300 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Laura má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Laura momentálne evidujeme 202 recenzií.

Apartmán Corvin

9,6

Apartmán Corvin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Corvin. Apartmán Corvin sa nachádza v obci Veľký Meder v Trnavskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán Corvin sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Corvin má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Corvin momentálne evidujeme 15 recenzií.

Attic Apartment

9,6

Attic Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Attic Apartment. Ubytovanie Attic Apartment sa nachádza v Piešťanoch. Ponúka Wi-Fi zdarma, bezplatné zapožičanie bicyklov, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Attic Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Attic Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Attic Apartment momentálne evidujeme 186 recenzií.

Penzion Moto

9,6

Penzion Moto

Ubytovanie (Penzión) Penzion Moto. Penzión Moto sa nachádza v obci Svätý Michal. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby. Izby v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Moto sa nachádza v meste (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Falcon apartment

9,6

Falcon apartment

Ubytovanie (Apartmán) Falcon apartment. Apartmán Falcon sa nachádza v Trnave, 50 km od Nitry. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Falcon apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus

9,6

Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus sa nachádza v Piešťanoch a ponúka hosťom lyžiareň, terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Ferienhaus sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ferienhaus má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Ferienhaus momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Dunajskej Strede. Ubytovanie Apartmány Diana sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Diana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Diana momentálne evidujeme 98 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Trnavský kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Trnavský kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Trnavský kraj - Slovensko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 345 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Trnavský kraj.

Pre región Trnavský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (40), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Gabčíkovo (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Trnavský kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Royal City Apartment (10*), XLSuite (10*), Villa Vodicka (10*), Piestany Waltari apartment (10*), Ambiente (9,9*), Apartments Relax (9,9*), Piešťany, slnečný byt blízko centra (9,9*), Panorama apartment (9,9*), Apartment Romantic (9,9*), Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment (9,9*).

Región Trnavský kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.