Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šamorín

V meste Šamorín (Slovensko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šamorín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šamorín

Panorama apartment

9,9

Panorama apartment

Ubytovanie (Apartmán) Panorama apartment. Ubytovacie zariadenie Panorama apartment sa nachádza v Šamoríne, 3 km od športového a voľnočasového rezortu X-bionic Sphere, kde sa môžete venovať... Ubytovanie Panorama apartment sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Panorama apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panorama apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan sa nachádza v Šamoríne, len 1,6 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Platan sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Platan má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Platan momentálne evidujeme 20 recenzií.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Residence Šamorín. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v Šamoríne, 2,1 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Residence Šamorín má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Residence Šamorín momentálne evidujeme 31 recenzií.

Šamorín - apartment in the center - free parking

9,7

Šamorín - apartment in the center - free parking

Ubytovanie (Apartmán) Šamorín - apartment in the center - free parking. Šamorín - apartment in the center - free parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Šamorín - apartment in the center - free parking sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartmán Šamorín sa nachádza v Šamoríne. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Šamorín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Šamorín momentálne evidujeme 71 recenzií.

Bartal Rodinné Vinárstvo

9,2

Bartal Rodinné Vinárstvo

Ubytovanie (Penzión) Bartal Rodinné Vinárstvo. Penzión Bartal Rodinné Vinárstvo sa nachádza v Šamoríne, 5 km od mestskej časti X-bionic Sphere. Ubytovanie Bartal Rodinné Vinárstvo sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bartal Rodinné Vinárstvo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Bartal Rodinné Vinárstvo momentálne evidujeme 175 recenzií.

Villa Park

9,2

Villa Park

Ubytovanie (Penzión) Villa Park. Penzión Villa Park sa nachádza v Šamoríne, 2,8 km od športového strediska X-bionic Sphere. Ubytovanie Villa Park sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Samaria

8,7

Hotel Samaria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Samaria. Hotel Samaria sa nachádza v Šamoríne a ponúka taliansku reštauráciu priamo na mieste, letnú terasu a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Hotel Samaria sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Samaria má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Samaria momentálne evidujeme 353 recenzií.

Penzión Tücsök

8,7

Penzión Tücsök

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tücsök. Penzión Tücsök sa nachádza v Šamoríne, 7 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách a záhradu. Ubytovanie Penzión Tücsök sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Tücsök má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Tücsök momentálne evidujeme 74 recenzií.

X-BIONIC Hotel

8,4

X-BIONIC Hotel

Ubytovanie (Rezort) X-BIONIC Hotel. Hotel X-BIONIC sa nachádza v Šamoríne. Ponúka wellness centrum, vírivku, aquapark, bar a reštauráciu na mieste. Ubytovanie X-BIONIC Hotel sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie X-BIONIC Hotel má celkové hodnotenie 8,4. Pre Rezort X-BIONIC Hotel momentálne evidujeme 160 recenzií.

Hotel Kormorán

7

Hotel Kormorán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kormorán. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na brehu Dunaja a ponúka kúpeľné centrum, fitnescentrum a množstvo športových zariadení. Ubytovanie Hotel Kormorán sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kormorán má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel Hotel Kormorán momentálne evidujeme 111 recenzií.

Casa Italia

Casa Italia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Italia. Ubytovacie zariadenie Casa Italia sa nachádza v Šamoríne a ponúka záhradu. Ubytovanie Casa Italia sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Casa Italia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rustique Šamorín

Rustique Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Rustique Šamorín. Featuring city views, Rustique Šamorín is set in Šamorín, around 2.1 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Rustique Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Rustique Šamorín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is a property situated in Šamorín near X-bionic Sphere. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Patrik Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Samorin rooms

Samorin rooms

Ubytovanie (Penzión) Samorin rooms. Ubytovacie zariadenie Samorin rooms sa nachádza v Šamoríne, 2,5 km od športovej haly X-bionic Sphere. Ubytovanie Samorin rooms sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šamorín

Mesto Šamorín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Šamorín.