Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šamorín

V meste Šamorín (Slovensko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šamorín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šamorín

Danube12

10

Danube12

Ubytovanie Danube12. Danube12 is situated in Šamorín, 23 km from Ondrej Nepela Arena, 25 km from UFO Observation Deck, and 25 km from Bratislava Main Station. Ubytovanie Danube12 sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Victory apartmán

9,9

Victory apartmán

Ubytovanie Victory apartmán. Victory apartmán is situated in Šamorín, 16 km from Tomášov Manor House, 23 km from Ondrej Nepela Arena, as well as 24 km from UFO Observation Deck. Ubytovanie Victory apartmán sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan sa nachádza v Šamoríne, len 1,6 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Platan sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Platan má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Platan momentálne evidujeme 20 recenzií.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Residence Šamorín. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v Šamoríne, 2,1 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Residence Šamorín má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Residence Šamorín momentálne evidujeme 31 recenzií.

Šamorín - apartment in the center - free parking

9,7

Šamorín - apartment in the center - free parking

Ubytovanie (Apartmán) Šamorín - apartment in the center - free parking. Šamorín - apartment in the center - free parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Šamorín - apartment in the center - free parking sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartmán Šamorín sa nachádza v Šamoríne. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Šamorín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Šamorín momentálne evidujeme 71 recenzií.

Retro house in nature

9,7

Retro house in nature

Ubytovanie Retro house in nature. Offering a garden and river view, Retro house in nature is set in Šamorín, 18 km from Tomášov Manor House and 24 km from Ondrej Nepela Arena. Ubytovanie Retro house in nature sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Bartal Rodinné Vinárstvo

9,2

Bartal Rodinné Vinárstvo

Ubytovanie (Penzión) Bartal Rodinné Vinárstvo. Penzión Bartal Rodinné Vinárstvo sa nachádza v Šamoríne, 5 km od mestskej časti X-bionic Sphere. Ubytovanie Bartal Rodinné Vinárstvo sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Bartal Rodinné Vinárstvo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Bartal Rodinné Vinárstvo momentálne evidujeme 175 recenzií.

Villa Park

9,2

Villa Park

Ubytovanie (Penzión) Villa Park. Penzión Villa Park sa nachádza v Šamoríne, 2,8 km od športového strediska X-bionic Sphere. Ubytovanie Villa Park sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Oldie Apartment Šamorín

9,1

Oldie Apartment Šamorín

Ubytovanie Oldie Apartment Šamorín. Ubytovanie Oldie Apartment Šamorín sa nachádza v Šamoríne 16 km od kaštieľa v Tomášove, 22 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu a 24 km od vyhliadkovej... Ubytovanie Oldie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Štýlový apartmán v Šamoríne

9,1

Štýlový apartmán v Šamoríne

Ubytovanie Štýlový apartmán v Šamoríne. Featuring city views, Štýlový apartmán v Šamoríne features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 16 km from Tomášov Manor House. Ubytovanie Štýlový apartmán v Šamoríne sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Šamorín

9

Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Šamorín. Ubytovacie zariadenie Apartment Šamorín sa nachádza v Šamoríne 1,1 km od športového komplexu X-bionic Sphere a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným... Ubytovanie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Arena Hotel Samorin

8,9

Arena Hotel Samorin

Ubytovanie (Hotel) Arena Hotel Samorin. Ubytovanie Arena Hotel Samorin sa nachádza v Šamoríne 1,7 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ubytovanie Arena Hotel Samorin sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Samaria

8,7

Hotel Samaria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Samaria. Hotel Samaria sa nachádza v Šamoríne a ponúka taliansku reštauráciu priamo na mieste, letnú terasu a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Hotel Samaria sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Samaria má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Samaria momentálne evidujeme 353 recenzií.

Penzión Tücsök

8,7

Penzión Tücsök

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tücsök. Penzión Tücsök sa nachádza v Šamoríne, 7 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách a záhradu. Ubytovanie Penzión Tücsök sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Tücsök má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Tücsök momentálne evidujeme 74 recenzií.

Village Paradise

8,5

Village Paradise

Ubytovanie Village Paradise. Village Paradise, a property with a garden, is situated in Šamorín, 25 km from Ondrej Nepela Arena, 27 km from UFO Observation Deck, as well as 27 km from... Ubytovanie Village Paradise sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

X-BIONIC Hotel

8,4

X-BIONIC Hotel

Ubytovanie (Rezort) X-BIONIC Hotel. Hotel X-BIONIC sa nachádza v Šamoríne. Ponúka wellness centrum, vírivku, aquapark, bar a reštauráciu na mieste. Ubytovanie X-BIONIC Hotel sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie X-BIONIC Hotel má celkové hodnotenie 8,4. Pre Rezort X-BIONIC Hotel momentálne evidujeme 160 recenzií.

Hotel Kormorán

7

Hotel Kormorán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kormorán. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na brehu Dunaja a ponúka kúpeľné centrum, fitnescentrum a množstvo športových zariadení. Ubytovanie Hotel Kormorán sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Kormorán má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel Hotel Kormorán momentálne evidujeme 111 recenzií.

Šamorín modern apartmens

Šamorín modern apartmens

Ubytovanie (Apartmán) Šamorín modern apartmens. Šamorín modern apartmens is located in Šamorín, 1 km from X-bionic Sphere, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Šamorín modern apartmens sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Casa Italia

Casa Italia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Italia. Ubytovacie zariadenie Casa Italia sa nachádza v Šamoríne a ponúka záhradu. Ubytovanie Casa Italia sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Dovolenkový dom Casa Italia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rustique Šamorín

Rustique Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Rustique Šamorín. Featuring city views, Rustique Šamorín is set in Šamorín, around 2.1 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Rustique Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Rustique Šamorín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is a property situated in Šamorín near X-bionic Sphere. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Patrik Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Samorin rooms

Samorin rooms

Ubytovanie (Penzión) Samorin rooms. Ubytovacie zariadenie Samorin rooms sa nachádza v Šamoríne, 2,5 km od športovej haly X-bionic Sphere. Ubytovanie Samorin rooms sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Šamorín

Mesto Šamorín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Šamorín.