Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľký Meder

V meste Veľký Meder (Slovensko) máme celkom 65 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľký Meder

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľký Meder

Rekreačný dom Flóra

9,8

Rekreačný dom Flóra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom Flóra. Rekreačný dom Flóra sa nachádza vo Veľkom Mederi, 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Rekreačný dom Flóra sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Flóra má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Rekreačný dom Flóra momentálne evidujeme 23 recenzií.

Belany Studios

9,8

Belany Studios

Ubytovanie (Apartmán) Belany Studios. Ubytovanie Belany Studios ponúka terasu vo Veľkom Mederi. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Belany Studios sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Belany Studios má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Belany Studios momentálne evidujeme 39 recenzií.

U Mami

9,8

U Mami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Mami. Ubytovacie zariadenie U Mami je samostatne stojaci rekreačný dom s terasou, nachádzajúci sa v obci Veľký Meder. Ponúka vám bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie U Mami sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie U Mami má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom U Mami momentálne evidujeme 19 recenzií.

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Scandic apartmany. Ubytovanie Scandic apartmány sa nachádza vo Veľkom Mederi, má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Scandic apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Scandic apartmany má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Scandic apartmany momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula sa nachádza v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartman Levandula sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Levandula má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Levandula momentálne evidujeme 88 recenzií.

Kolibri Apartment

9,7

Kolibri Apartment

Ubytovanie (Privát) Kolibri Apartment. Ubytovanie v súkromí Kolibri Apartment sa nachádza vo Veľkom Mederi. K dispozícii v ňom máte gril, záhradu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Kolibri Apartment sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Kolibri Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Kolibri Apartment momentálne evidujeme 35 recenzií.

Villa Laura

9,6

Villa Laura

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laura. Ubytovacie zariadenie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder, 300 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Laura má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Laura momentálne evidujeme 202 recenzií.

Apartmán Corvin

9,6

Apartmán Corvin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Corvin. Apartmán Corvin sa nachádza v obci Veľký Meder v Trnavskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán Corvin sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Corvin má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Corvin momentálne evidujeme 15 recenzií.

Vila Lexus

9,6

Vila Lexus

Ubytovanie (Apartmány) Vila Lexus. Vila Lexus sa nachádza vo Veľkom Mederi. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Lexus sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Lexus má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Vila Lexus momentálne evidujeme 80 recenzií.

Villa CC

9,5

Villa CC

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa CC. Vila CC sa nachádza v priamo vo Veľkom Mederi, 5 minút chôdze od kúpaliska Thermal Corvinus. Ubytovanie Villa CC sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa CC má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Villa CC momentálne evidujeme 93 recenzií.

Alexej apartmany

9,5

Alexej apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Alexej apartmany. Apartmány Alexej sa nachádzajú v obci Veľký Meder. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady a záhradu s terasou. Ubytovanie Alexej apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Alexej apartmany má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Alexej apartmany momentálne evidujeme 71 recenzií.

Apartmany Judita Kissová

9,5

Apartmany Judita Kissová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Judita Kissová. Apartmány Judita Kissová sa nachádzajú vo Veľkom Mederi, 1,3 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Judita Kissová sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmany Judita Kissová má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Judita Kissová momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmány Alice

9,5

Apartmány Alice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alice. Apartmány Alice sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmány Alice sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Alice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Alice momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Roland

9,4

Apartmány Roland

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Roland. Apartmány Roland sa nachádzajú vo Veľkom Mederi,1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmány Roland sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BALBO Apartment

9,4

BALBO Apartment

Ubytovanie (Apartmán) BALBO Apartment. Ubytovanie BALBO Apartment sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji. Ponúka terasu, výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie BALBO Apartment sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie BALBO Apartment má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán BALBO Apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.

Corvin Pension and Restaurant

9,3

Corvin Pension and Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Corvin Pension and Restaurant. Penzión a reštaurácia Corvin s modernými interiérmi boli otvorené v máji 2012. Ubytovanie Corvin Pension and Restaurant sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Corvin Pension and Restaurant má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Corvin Pension and Restaurant momentálne evidujeme 352 recenzií.

Penzión Heléné

9,3

Penzión Heléné

Ubytovanie (Penzión) Penzión Heléné. Penzión Heléné sa nachádza vo Veľkom Mederi a 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Penzión Heléné sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Heléné má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Heléné momentálne evidujeme 138 recenzií.

Apartman LALI

9,2

Apartman LALI

Ubytovanie (Apartmány) Apartman LALI. Ubytovanie Apartmán Lali sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji, menej ako 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartman LALI sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aquasleep II

9,2

Aquasleep II

Ubytovanie (Rezort) Aquasleep II. Ubytovanie Aquasleep II sa nachádza v obci Veľký Meder, 700 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Aquasleep II sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aquasleep II má celkové hodnotenie 9,2. Pre Rezort Aquasleep II momentálne evidujeme 89 recenzií.

Nostalgia

9,2

Nostalgia

Ubytovanie (Penzión) Nostalgia. Ubytovacie zariadenie Nostalgia sa nachádza v obci Veľký Meder, 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder, a ponúka hosťom expresnú... Ubytovanie Nostalgia sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nostalgia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Nostalgia momentálne evidujeme 20 recenzií.

Villa Rose

9,1

Villa Rose

Ubytovanie (Vila) Villa Rose. Vila Rose sa nachádza vo Veľkom Mederi, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Villa Rose sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Rose má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vila Villa Rose momentálne evidujeme 11 recenzií.

Toskána

9,1

Toskána

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Toskána. Toskána sa nachádza v obci Veľký Meder, len pár krokov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Toskána sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Toskána má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Toskána momentálne evidujeme 129 recenzií.

Apartmány Family Veľký Meder

9

Apartmány Family Veľký Meder

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Family Veľký Meder. Apartmány Family Veľký Meder sa nachádzajú len 200 metrov od termálneho kúpaliska v obci Veľký Meder a ponúkajú vám ubytovacie jednotky s možnosťou... Ubytovanie Apartmány Family Veľký Meder sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Family Veľký Meder má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Family Veľký Meder momentálne evidujeme 174 recenzií.

Fridrich apartman

9

Fridrich apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fridrich apartman. Zariadenie Fridrich apartman sa nachádza v obci Veľký Meder, 400 metrov od termálneho kúpaliska Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Fridrich apartman sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fridrich apartman má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Fridrich apartman momentálne evidujeme 189 recenzií.

Aquasleep

9

Aquasleep

Ubytovanie (Rezort) Aquasleep. Ubytovanie Aquasleep sa nachádza vo Veľkom Mederi, 3 minúty chôdze od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder a ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Aquasleep sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aquasleep má celkové hodnotenie 9. Pre Rezort Aquasleep momentálne evidujeme 27 recenzií.

Privat u Jozefa Földesa

9

Privat u Jozefa Földesa

Ubytovanie (Privát) Privat u Jozefa Földesa. Privát u Jozefa Foldesa sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Veľký Meder. Ubytovanie Privat u Jozefa Földesa sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Privat u Jozefa Földesa má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Privat u Jozefa Földesa momentálne evidujeme 96 recenzií.

Amira Apartmany

8,9

Amira Apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Amira Apartmany. Apartmány Amira sa nachádzajú vo Veľkom Mederi, iba 1,5 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Amira Apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Amira Apartmany má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Amira Apartmany momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Nelly

8,9

Apartment Nelly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Nelly. Dovolenkový dom Apartmán Nelly sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji, 1,4 km od kúpeľného strediska Thermal Corvinus. Ubytovanie Apartment Nelly sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Nelly má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Apartment Nelly momentálne evidujeme 16 recenzií.

Promenád apartmán

8,9

Promenád apartmán

Ubytovanie (Apartmány) Promenád apartmán. Ubytovacie zariadenie Promenád apartmán sa nachádza vo Veľkom Mederi, len 100 metrov od kúpaliska. Maďarské mesto Győr je vzdialené 21 km. Ubytovanie Promenád apartmán sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Promenád apartmán má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Promenád apartmán momentálne evidujeme 232 recenzií.

Penzion Tara

8,9

Penzion Tara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tara. Penzión Tara sa nachádza v obci Veľký Meder, iba 50 metrov od termálnych kúpeľov Corvinus. Ubytovanie Penzion Tara sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tara má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Tara momentálne evidujeme 255 recenzií.

Ubytovanie Harmony House

8,8

Ubytovanie Harmony House

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Harmony House. Ubytovacie zariadenie Harmony House sa nachádza vo Veľkom Mederi. Všetky izby sú vybavené TV a Wi-Fi pripojením na internet zdarma. Ubytovanie Ubytovanie Harmony House sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Harmony House má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Ubytovanie Harmony House momentálne evidujeme 72 recenzií.

Car-es panzió

8,8

Car-es panzió

Ubytovanie (Penzión) Car-es panzió. Penzión Car-es panzió sa nachádza vo Veľkom Mederi, 1,4 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Car-es panzió sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Car-es panzió má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Car-es panzió momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmány u Markéty

8,8

Apartmány u Markéty

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Markéty. Apartmány u Markéty sa nachádzajú vo Veľkom Mederi, 2,6 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Markéty sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány u Markéty má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartmány u Markéty momentálne evidujeme 10 recenzií.

Evička Penzion

8,8

Evička Penzion

Ubytovanie (Penzión) Evička Penzion. Penzión Evička sa nachádza v pokojnej časti obce Veľký Meder a iba 250 metrov od termálneho aquaparku Corvinus. Ubytovanie Evička Penzion sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Evička Penzion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Evička Penzion momentálne evidujeme 305 recenzií.

Apartmány 77

8,8

Apartmány 77

Ubytovanie (Privát) Apartmány 77. Ubytovacie zariadenie Apartmany 77 sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Apartmány 77 sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hodosi Apartman

8,6

Hodosi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hodosi Apartman. Hodosi Apartman ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi vo Veľkom Mederi, 2,9 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Hodosi Apartman sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hodosi Apartman má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Hodosi Apartman momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartman u Karla

8,6

Apartman u Karla

Ubytovanie (Apartmány) Apartman u Karla. Apartmán u Karla sa nachádza v meste Veľký Meder, 500 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Ponúka vám bezplatné bicykle a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartman u Karla sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman u Karla má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartman u Karla momentálne evidujeme 151 recenzií.

B.ADEN Pension

8,6

B.ADEN Pension

Ubytovanie (Penzión) B.ADEN Pension. Ubytovacie zariadenie B.ADEN Pension sa nachádza v centre mesta a priamo na mieste vám ponúka terasu s grilom a záhradu s rybníkom a jedálňou. Ubytovanie B.ADEN Pension sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie B.ADEN Pension má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión B.ADEN Pension momentálne evidujeme 44 recenzií.

Vila Aura

8,6

Vila Aura

Ubytovanie (Apartmán) Vila Aura. Vila Aura sa nachádza v obci Veľký Meder, 1 km od miestneho termálneho kúpaliska Corvinus. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Aura sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Aura má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Vila Aura momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion Betty

8,5

Penzion Betty

Ubytovanie (Penzión) Penzion Betty. Penzión Betty sa nachádza neďaleko termálnych kúpeľov Veľký Meder a ponúka krytý bazén, tenisový kurt, fínsku a infračervenú saunu. Ubytovanie Penzion Betty sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Betty má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Betty momentálne evidujeme 226 recenzií.

Apartmany u Smreka

8,5

Apartmany u Smreka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany u Smreka. Apartmány u Smreka sa nachádzajú v obci Veľký Meder. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi, TV a gril a navštíviť záhradu. Ubytovanie Apartmany u Smreka sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmany u Smreka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Apartmany u Smreka momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmány Karmon Park

8,4

Apartmány Karmon Park

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Karmon Park. Apartmány Karmon Park sa nachádzajú v meste Veľký Meder, necelých 600 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmány Karmon Park sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Ernest Apartman

8,2

Németh Ernest Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Németh Ernest Apartman. Ubytovanie Németh Ernest Apartman sa nachádza v obci Veľký Meder a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu s grilom a výhľad do záhrady. Ubytovanie Németh Ernest Apartman sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Németh Ernest Apartman má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmány Németh Ernest Apartman momentálne evidujeme 42 recenzií.

Vila Anna

8,2

Vila Anna

Ubytovanie (Penzión) Vila Anna. Pezión Vila Anna sa nachádza vo Veľkom Mederi, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Vila Anna sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Anna má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Vila Anna momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartman Vilo

8,1

Apartman Vilo

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vilo. Ubytovacie zariadenie Apartmán Vilo sa nachádza v obci Veľký Meder a ponúka bezplatné parkovisko. Ubytovanie Apartman Vilo sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Vilo má celkové hodnotenie 8,1. Pre Apartmány Apartman Vilo momentálne evidujeme 20 recenzií.

Zelený domček

8,1

Zelený domček

Ubytovanie (Apartmány) Zelený domček. Ubytovacie zariadenie Zelený domček sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Zelený domček sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel Görföl

8,1

Motel Görföl

Ubytovanie (Motel) Motel Görföl. Motel Görföl sa nachádza v centre mesta Veľký Meder, 15 minút chôdze od termálnych kúpeľov Corvinus a ponúka wellness centrum s vírivkou, saunou a... Ubytovanie Motel Görföl sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Görföl má celkové hodnotenie 8,1. Pre Motel Motel Görföl momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzión Stefarez New

8

Penzión Stefarez New

Ubytovanie (Penzión) Penzión Stefarez New. Penzión Stefarez 1 ponúka ubytovanie v centre Veľkého Medera. Ubytovanie Penzión Stefarez New sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Stefarez New má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzión Stefarez New momentálne evidujeme 480 recenzií.

Apartman Taktik

8

Apartman Taktik

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Taktik. Apartmány Taktik sa nachádzajú na okraji Veľkého Medera, 200 metrov od Termálneho kúpaliska Veľký Meder. Ubytovanie Apartman Taktik sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Taktik má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmány Apartman Taktik momentálne evidujeme 129 recenzií.

Hotel *** Plauter Kúria

8

Hotel *** Plauter Kúria

Ubytovanie (Hotel) Hotel *** Plauter Kúria. Hotel Plauter Kuria sa nachádza v pokojnej lokalite vo Veľkom Mederi a je obklopený veľkým parkom. Ubytovanie Hotel *** Plauter Kúria sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel *** Plauter Kúria má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel *** Plauter Kúria momentálne evidujeme 50 recenzií.

Viktória&Krisztián Apartments

7,9

Viktória&Krisztián Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Viktória&Krisztián Apartments. Ubytovanie Viktória&Krisztián Apartments sa nachádza vo Veľkom Mederi, 700 metrov od kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Viktória&Krisztián Apartments sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Viktória&Krisztián Apartments má celkové hodnotenie 7,9. Pre Apartmán Viktória&Krisztián Apartments momentálne evidujeme 35 recenzií.

Ubytovanie v meste Veľký Meder

Mesto Veľký Meder sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 65 hotelov a ubytovanie v meste Veľký Meder.