Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľký Meder

V meste Veľký Meder (Slovensko) máme celkom 65 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľký Meder

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľký Meder

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Scandic apartmany. Ubytovanie Scandic apartmány sa nachádza vo Veľkom Mederi, má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Scandic apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Scandic apartmany má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Scandic apartmany momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula sa nachádza v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartman Levandula sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman Levandula má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Levandula momentálne evidujeme 88 recenzií.

Villa Laura

9,6

Villa Laura

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laura. Ubytovacie zariadenie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder, 300 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Laura má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Laura momentálne evidujeme 202 recenzií.

Rekreačný dom Flóra ll

9,6

Rekreačný dom Flóra ll

Ubytovanie Rekreačný dom Flóra ll. Rekreačný dom Flóra ll, a property with a garden and a shared lounge, is located in Veľký Meder, 25 km from Győr Basilica, 25 km from Chateau Amade, as... Ubytovanie Rekreačný dom Flóra ll sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Margaréta Penzión

9,6

Margaréta Penzión

Ubytovanie (Bed and breakfast) Margaréta Penzión. Ubytovanie Margaréta Penzión sa nachádza necelý 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a... Ubytovanie Margaréta Penzión sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Vila Lexus

9,6

Vila Lexus

Ubytovanie (Apartmány) Vila Lexus. Vila Lexus sa nachádza vo Veľkom Mederi. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Lexus sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Vila Lexus má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Vila Lexus momentálne evidujeme 80 recenzií.

Samostatný rodinný dom

9,6

Samostatný rodinný dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Samostatný rodinný dom. Ubytovacie zariadenie Samostatný rodinný dom s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s reštauráciou, spoločenskou miestnosťou a záhradou, asi 1,2 km od... Ubytovanie Samostatný rodinný dom sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Alice

9,5

Apartmány Alice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alice. Apartmány Alice sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmány Alice sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Alice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Alice momentálne evidujeme 10 recenzií.

VILLA MEGER

9,5

VILLA MEGER

Ubytovanie (Apartmány) VILLA MEGER. Ubytovacie zariadenie VILLA MEGER sa nachádza vo Veľkom Mederi 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie VILLA MEGER sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Roland

9,4

Apartmány Roland

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Roland. Apartmány Roland sa nachádzajú vo Veľkom Mederi,1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmány Roland sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

BALBO Apartment

9,4

BALBO Apartment

Ubytovanie (Apartmán) BALBO Apartment. Ubytovanie BALBO Apartment sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji. Ponúka terasu, výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie BALBO Apartment sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie BALBO Apartment má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán BALBO Apartment momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmánový dom Andalusia

9,4

Apartmánový dom Andalusia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Andalusia. Apartmánový dom Andalusia sa nachádza v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka záhradu. Ubytovanie Apartmánový dom Andalusia sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Corvin Pension and Restaurant

9,3

Corvin Pension and Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Corvin Pension and Restaurant. Penzión a reštaurácia Corvin s modernými interiérmi boli otvorené v máji 2012. Ubytovanie Corvin Pension and Restaurant sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Corvin Pension and Restaurant má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Corvin Pension and Restaurant momentálne evidujeme 352 recenzií.

Penzión Heléné

9,3

Penzión Heléné

Ubytovanie (Penzión) Penzión Heléné. Penzión Heléné sa nachádza vo Veľkom Mederi a 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Penzión Heléné sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Heléné má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Heléné momentálne evidujeme 138 recenzií.

Apartman LALI

9,2

Apartman LALI

Ubytovanie (Apartmány) Apartman LALI. Ubytovanie Apartmán Lali sa nachádza vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji, menej ako 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartman LALI sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Aquasleep II

9,2

Aquasleep II

Ubytovanie (Rezort) Aquasleep II. Ubytovanie Aquasleep II sa nachádza v obci Veľký Meder, 700 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Aquasleep II sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Aquasleep II má celkové hodnotenie 9,2. Pre Rezort Aquasleep II momentálne evidujeme 89 recenzií.

Nostalgia

9,2

Nostalgia

Ubytovanie (Penzión) Nostalgia. Ubytovacie zariadenie Nostalgia sa nachádza v obci Veľký Meder, 1,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder, a ponúka hosťom expresnú... Ubytovanie Nostalgia sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Nostalgia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Nostalgia momentálne evidujeme 20 recenzií.

Villa Rose

9,1

Villa Rose

Ubytovanie (Vila) Villa Rose. Vila Rose sa nachádza vo Veľkom Mederi, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Villa Rose sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Rose má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vila Villa Rose momentálne evidujeme 11 recenzií.

Toskána

9,1

Toskána

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Toskána. Toskána sa nachádza v obci Veľký Meder, len pár krokov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Toskána sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Toskána má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Toskána momentálne evidujeme 129 recenzií.

Melanie apartman 2

9,1

Melanie apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Melanie apartman 2. Boasting garden views, Melanie apartman 2 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Thermal Corvinus Velky Meder. Ubytovanie Melanie apartman 2 sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Family Veľký Meder

9

Apartmány Family Veľký Meder

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Family Veľký Meder. Apartmány Family Veľký Meder sa nachádzajú len 200 metrov od termálneho kúpaliska v obci Veľký Meder a ponúkajú vám ubytovacie jednotky s možnosťou... Ubytovanie Apartmány Family Veľký Meder sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Family Veľký Meder má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Family Veľký Meder momentálne evidujeme 174 recenzií.

Ubytovanie Tereza

9

Ubytovanie Tereza

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Tereza. Ubytovanie Tereza sa nachádza vo Veľkom Mederi, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Tereza sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Fridrich apartman

9

Fridrich apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fridrich apartman. Zariadenie Fridrich apartman sa nachádza v obci Veľký Meder, 400 metrov od termálneho kúpaliska Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Fridrich apartman sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Fridrich apartman má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Fridrich apartman momentálne evidujeme 189 recenzií.

Aquasleep

9

Aquasleep

Ubytovanie (Rezort) Aquasleep. Ubytovanie Aquasleep sa nachádza vo Veľkom Mederi, 3 minúty chôdze od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder a ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Aquasleep sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Aquasleep má celkové hodnotenie 9. Pre Rezort Aquasleep momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartmánový dom Flóra

8,9

Apartmánový dom Flóra

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Flóra. Apartmánový dom Flóra sa nachádza vo Veľkom Mederi 200 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Apartmánový dom Flóra sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Promenád apartmán

8,9

Promenád apartmán

Ubytovanie (Apartmány) Promenád apartmán. Ubytovacie zariadenie Promenád apartmán sa nachádza vo Veľkom Mederi, len 100 metrov od kúpaliska. Maďarské mesto Győr je vzdialené 21 km. Ubytovanie Promenád apartmán sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Promenád apartmán má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Promenád apartmán momentálne evidujeme 232 recenzií.

Penzion Tara

8,9

Penzion Tara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tara. Penzión Tara sa nachádza v obci Veľký Meder, iba 50 metrov od termálnych kúpeľov Corvinus. Ubytovanie Penzion Tara sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Tara má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Tara momentálne evidujeme 255 recenzií.

Ubytovanie Harmony House

8,8

Ubytovanie Harmony House

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Harmony House. Ubytovacie zariadenie Harmony House sa nachádza vo Veľkom Mederi. Všetky izby sú vybavené TV a Wi-Fi pripojením na internet zdarma. Ubytovanie Ubytovanie Harmony House sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Harmony House má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Ubytovanie Harmony House momentálne evidujeme 72 recenzií.

Car-es panzió

8,8

Car-es panzió

Ubytovanie (Penzión) Car-es panzió. Penzión Car-es panzió sa nachádza vo Veľkom Mederi, 1,4 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Car-es panzió sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Car-es panzió má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Car-es panzió momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmány 77

8,8

Apartmány 77

Ubytovanie (Privát) Apartmány 77. Ubytovacie zariadenie Apartmany 77 sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Apartmány 77 sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Evička Penzion

8,8

Evička Penzion

Ubytovanie (Penzión) Evička Penzion. Penzión Evička sa nachádza v pokojnej časti obce Veľký Meder a iba 250 metrov od termálneho aquaparku Corvinus. Ubytovanie Evička Penzion sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Evička Penzion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Evička Penzion momentálne evidujeme 305 recenzií.

Bolek apartmany

8,7

Bolek apartmany

Ubytovanie Bolek apartmany. Set in Veľký Meder, 24 km from Győr Basilica, Bolek apartmany offers accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a spa and wellness... Ubytovanie Bolek apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Hodosi Apartman

8,6

Hodosi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hodosi Apartman. Hodosi Apartman ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi vo Veľkom Mederi, 2,9 km od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytovanie Hodosi Apartman sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hodosi Apartman má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Hodosi Apartman momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartman u Karla

8,6

Apartman u Karla

Ubytovanie (Apartmány) Apartman u Karla. Apartmán u Karla sa nachádza v meste Veľký Meder, 500 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Ponúka vám bezplatné bicykle a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartman u Karla sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman u Karla má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartman u Karla momentálne evidujeme 151 recenzií.

B.ADEN Pension

8,6

B.ADEN Pension

Ubytovanie (Penzión) B.ADEN Pension. Ubytovacie zariadenie B.ADEN Pension sa nachádza v centre mesta a priamo na mieste vám ponúka terasu s grilom a záhradu s rybníkom a jedálňou. Ubytovanie B.ADEN Pension sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie B.ADEN Pension má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión B.ADEN Pension momentálne evidujeme 44 recenzií.

Vila Aura

8,6

Vila Aura

Ubytovanie (Apartmán) Vila Aura. Vila Aura sa nachádza v obci Veľký Meder, 1 km od miestneho termálneho kúpaliska Corvinus. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Aura sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Vila Aura má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Vila Aura momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion Betty

8,5

Penzion Betty

Ubytovanie (Penzión) Penzion Betty. Penzión Betty sa nachádza neďaleko termálnych kúpeľov Veľký Meder a ponúka krytý bazén, tenisový kurt, fínsku a infračervenú saunu. Ubytovanie Penzion Betty sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Betty má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Betty momentálne evidujeme 226 recenzií.

Apartmány Úsmev

8,5

Apartmány Úsmev

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Úsmev. Apartmány Úsmev sa nachádzajú vo Veľkom Mederi v Trnavskom kraji a ponúkajú terasu. Ubytovanie Apartmány Úsmev sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Veľký Meder

Mesto Veľký Meder sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 65 hotelov a ubytovanie v meste Veľký Meder.