Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Skalica

V meste Skalica (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Skalica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Skalica

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytovanie (Penzión) Penzion Club. Penzión Club sa nachádza v centre Skalice, v oblasti známej svojimi vinicami, ktorý svojim hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Penzion Club sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Club má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Club momentálne evidujeme 131 recenzií.

Penzión nad Skalicou

9,5

Penzión nad Skalicou

Ubytovanie (Penzión) Penzión nad Skalicou. Penzión nad Skalicou sa nachádza v Skalici a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión nad Skalicou sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión nad Skalicou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión nad Skalicou momentálne evidujeme 12 recenzií.

Strešný Aparmán Pri Mlyne

9,4

Strešný Aparmán Pri Mlyne

Ubytovanie (Apartmán) Strešný Aparmán Pri Mlyne. Strešný Aparmán Pri Mlyne sa nachádza v Skalici v Trnavskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Strešný Aparmán Pri Mlyne sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion na Potočnej

9,3

Penzion na Potočnej

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Potočnej. Penzión na Potočnej sa nachádza v pokojnej časti Skalice. Ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion na Potočnej sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion na Potočnej má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion na Potočnej momentálne evidujeme 101 recenzií.

Hotel sv. Ludmila

8,8

Hotel sv. Ludmila

Ubytovanie (Hotel) Hotel sv. Ludmila. Biznis hotel Sv. Ludmila sa nachádza pri parku v pokojnej časti Skalice. Ubytovanie Hotel sv. Ludmila sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel sv. Ludmila má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel sv. Ludmila momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion Golf Maxim

8,8

Penzion Golf Maxim

Ubytovanie (Penzión) Penzion Golf Maxim. K dispozícii je spoločenská miestnosť a terasa. Izby sú klimatizované a naskytá sa z nich výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion Golf Maxim sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Golf Maxim má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Golf Maxim momentálne evidujeme 106 recenzií.

Hotel Sv. Michal

8,7

Hotel Sv. Michal

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sv. Michal. Hotel Sv. Michal sa nachádza v historickej budove v centre Skalice a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom ubytovaní a vstup do wellness centra za príplatok. Ubytovanie Hotel Sv. Michal sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Sv. Michal má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Sv. Michal momentálne evidujeme 140 recenzií.

Penzión Skalica

Penzión Skalica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Skalica. Boasting a garden, Penzión Skalica is situated in Skalica. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Penzión Skalica sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Ubytovanie (Vila) Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa. Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa sa nachádza v Skalici a ponúka ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Ubytovanie (Chata v prírode) Vinohradnícky dom u sv. Urbana. Located in Skalica, 43 km from Mikulov, Vinohradnícky dom u sv. Urbana offers a garden and free WiFi. The lodge offers a terrace. Ubytovanie Vinohradnícky dom u sv. Urbana sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Skalica mesto trdelníka a vína

Skalica mesto trdelníka a vína

Ubytovanie (Apartmán) Skalica mesto trdelníka a vína. Ubytovacie zariadenie Skalica mesto trdelníka a vína sa nachádza v Skalici. Mesto Uherské Hradiště je od ubytovania vzdialené 35 km. Ubytovanie Skalica mesto trdelníka a vína sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Skalica

Apartman Skalica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Skalica. Apartman Skalica is set in Skalica. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartman Skalica sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Skalica

Mesto Skalica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Skalica.