Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnava

V meste Trnava (Slovensko) máme celkom 37 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trnava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trnava

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Nájdete ho 30 km od Senca. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartament TT10 Botanicka

9,8

Apartament TT10 Botanicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trnave. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto. Pezinok je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartament TT10 Botanicka sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytovanie Apartment TT7 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment TT7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment TT7 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown Apartment. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v Trnave. Apartmán sídli v budove z roku 2018 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Oldtown Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Oldtown Apartment momentálne evidujeme 9 recenzií.

Garden & Pool apartment

9,7

Garden & Pool apartment

Ubytovanie (Apartmán) Garden & Pool apartment. Located in Trnava, Garden & Pool apartment provides accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Garden & Pool apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Horizon. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v Trnave a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Horizon má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Horizon momentálne evidujeme 8 recenzií.

White Innk city center studio

9,7

White Innk city center studio

Ubytovanie (Apartmány) White Innk city center studio. Ubytovanie White Innk city center studio s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji. Ubytovanie White Innk city center studio sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Falcon apartment

9,6

Falcon apartment

Ubytovanie (Apartmán) Falcon apartment. Apartmán Falcon sa nachádza v Trnave, 50 km od Nitry. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Falcon apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Športová

9,5

Apartmán Športová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Športová. Apartmán Športová sa nachádza v Trnave a ponúka spoločenskú miestnosť. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Športová sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartament T&Hos

9,5

Apartament T&Hos

Ubytovanie (Apartmán) Apartament T&Hos. Apartmán T&Hos sa nachádza v Trnave a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartament T&Hos sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartament T&Hos má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartament T&Hos momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartment Hospodárska

9,5

Apartment Hospodárska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hospodárska. Ubytovacie zariadenie Apartment Hospodárska sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad na mesto. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Hospodárska sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Luxor

9,5

Penzion Luxor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxor. Penzión Luxor je vzdialený len 7 minút od centra mesta, 2 km od kostola sv. Mikuláša a 1,5 km od hlavnej autobusovej stanice. Ubytovanie Penzion Luxor sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Luxor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Luxor momentálne evidujeme 301 recenzií.

OldTown Apartment

9,4

OldTown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) OldTown Apartment. Ubytovanie OldTown Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie OldTown Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

La Pension

9,4

La Pension

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) La Pension. Apartmánový dom La Pension sa nachádza v Trnave. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie La Pension sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie La Pension má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel La Pension momentálne evidujeme 490 recenzií.

Pension & Restaurant Patriot Trnava

9,4

Pension & Restaurant Patriot Trnava

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension & Restaurant Patriot Trnava. Penzión a reštaurácia Patriot sa nachádza v historickom centre Trnavy, 300 metrov od Trnavskej univerzity a ponúka vám klimatizované izby s bezplatným... Ubytovanie Pension & Restaurant Patriot Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Pension & Restaurant Patriot Trnava má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Pension & Restaurant Patriot Trnava momentálne evidujeme 253 recenzií.

Penzión Elements

9,3

Penzión Elements

Ubytovanie (Penzión) Penzión Elements. Penzión Elements sa nachádza v Trnave a ponúka reštauráciu. V klimatizovaných izbách s výhľadom na mesto je k dispozícii šatníková skriňa a bezplatné... Ubytovanie Penzión Elements sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

U Právnika

9,3

U Právnika

Ubytovanie (Penzión) U Právnika. Penzión U Právnika sa nachádza v Trnave a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie U Právnika sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartament na hlinach

9,3

Apartament na hlinach

Ubytovanie (Apartmán) Apartament na hlinach. Ubytovacie zariadenie Apartament na hlinách sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a má balkón. Ubytovanie Apartament na hlinach sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartament na hlinach má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartament na hlinach momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión u MaMi

9,2

Penzión u MaMi

Ubytovanie (Penzión) Penzión u MaMi. Penzión u MaMi je situovaný v pokojnom prostredí v centre Trnavy, hneď vedľa historického Arcibiskupského paláca. Ubytovanie Penzión u MaMi sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión u MaMi má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión u MaMi momentálne evidujeme 462 recenzií.

Apartment Safarikova

9,2

Apartment Safarikova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Safarikova. Ubytovanie Apartment Safarikova s balkónom sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji. Apartmán má výhľad do záhrady a od Bratislavy je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartment Safarikova sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Arena

9,1

Hotel Arena

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena v Trnave ponúka ubytovanie s terasou a barom. V hoteli sú izby vybavené šatníkovou skriňou a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Hotel Arena sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Arena má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Arena momentálne evidujeme 305 recenzií.

Kuto Apartman Trnava

9,1

Kuto Apartman Trnava

Ubytovanie (Apartmán) Kuto Apartman Trnava. Ubytovacie zariadenie Kuto Apartman Trnava sa nachádza v Trnave, 29 km od mesta Senec. Ubytovanie Kuto Apartman Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Kuto Apartman Trnava má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Kuto Apartman Trnava momentálne evidujeme 32 recenzií.

Hotel Empire

8,7

Hotel Empire

Ubytovanie (Hotel) Hotel Empire. Hotel Empire sa nachádza v blízkosti historického centra Trnavy a ponúka bezplatný vstup do posilňovne i tenisovú halu. Ubytovanie Hotel Empire sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Empire má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Empire momentálne evidujeme 328 recenzií.

Hotel Dream

8,7

Hotel Dream

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dream. Hotel Dream sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Hotel Dream sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Dream má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Dream momentálne evidujeme 304 recenzií.

Holiday Inn Trnava

8,7

Holiday Inn Trnava

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Trnava. Hotel Holiday Inn sa nachádza oproti Trnavskej univerzite, len pár metrov od katedrály sv. Jána Krstiteľa. Ubytovanie Holiday Inn Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Holiday Inn Trnava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Holiday Inn Trnava momentálne evidujeme 303 recenzií.

Penzión Oáza

8,7

Penzión Oáza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oáza. Penzión Oáza sa nachádza cca 700 metrov od centra Trnavy. Svojim hosťom ponúka bezplatné strážené parkovisko vo dvore. Ubytovanie Penzión Oáza sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Oáza má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Oáza momentálne evidujeme 300 recenzií.

Apartament Arboria

8,6

Apartament Arboria

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Arboria. Apartament Arboria sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Apartmán je vzdialený 31 km od Pezinka. Ubytovanie Apartament Arboria sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Marriot

8,4

Penzion Marriot

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marriot. Penzión Marriot sa nachádza v Trnave. Ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizované izby. Každá izba je vybavená písacím stolom a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Marriot sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Marriot má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Marriot momentálne evidujeme 103 recenzií.

Hotel Premier

8,4

Hotel Premier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier sa nachádza v pokojnej časti centra Trnavy, hneď vedľa synagógy a len 200 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Premier sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Premier má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Premier momentálne evidujeme 854 recenzií.

Apartment TT8

8,4

Apartment TT8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT8. Apartmán TT8 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialený 29 km od Senca. Ubytovanie Apartment TT8 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Lux

8,3

Penzión Lux

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Lux. Penzión Lux sa nachádza na okraji Trnavy a je ľahko dostupný z diaľnice D1. Ubytovanie Penzión Lux sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Lux má celkové hodnotenie 8,3. Pre Bed and breakfast Penzión Lux momentálne evidujeme 111 recenzií.

IMPIQ Hotel

8,3

IMPIQ Hotel

Ubytovanie (Hotel) IMPIQ Hotel. Nový a moderne zariadený hotel Impiq sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti centra mesta. Ubytovanie IMPIQ Hotel sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie IMPIQ Hotel má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel IMPIQ Hotel momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Panorama

8,1

Penzion Panorama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panorama. Penzión Panorama sa nachádza v Trnave. Hostia tu majú k dispozícii klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Panorama sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Panorama má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Panorama momentálne evidujeme 104 recenzií.

Hotel Barbakan

8,1

Hotel Barbakan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbakan. Hotel Barbakan sídli v historickej budove v historickom centre mesta a ponúka à la carte reštauráciu, klimatizované izby a suity so súkromnými kúpeľňami a... Ubytovanie Hotel Barbakan sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Barbakan má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Barbakan momentálne evidujeme 94 recenzií.

Penzion Holiday

7,9

Penzion Holiday

Ubytovanie (Penzión) Penzion Holiday. Penzión Holiday sa nachádza v centre historickej Trnavy. Je vzdialený len 200 metrov od malebnej Katedrály sv. Jána Krstiteľa a gotického Kostola sv. Ubytovanie Penzion Holiday sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Holiday má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Holiday momentálne evidujeme 379 recenzií.

Hotel Max Plaza

7,9

Hotel Max Plaza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Max Plaza. Hotel Max Plaza sa nachádza v centre Trnavy, 400 metrov od katedrály Jána Krstiteľa a 450 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Max Plaza sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Max Plaza má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Max Plaza momentálne evidujeme 158 recenzií.

Hotel SPECTRUM

7,8

Hotel SPECTRUM

Ubytovanie (Hotel) Hotel SPECTRUM. Hotel Spectrum sa nachádza v Trnave a ponúka vám priestranné moderne zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel SPECTRUM sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel SPECTRUM má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel SPECTRUM momentálne evidujeme 634 recenzií.

Penzión Grand

7,7

Penzión Grand

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Grand. Penzión Grand sa nachádza 500 metrov od historického námestia v Trnave, v tichej bočnej ulici. Ponúka 2 izby a 2 apartmány, kde strávite pokojnú noc. Ubytovanie Penzión Grand sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Grand má celkové hodnotenie 7,7. Pre Bed and breakfast Penzión Grand momentálne evidujeme 84 recenzií.

apartmán jeruzalemská

7,7

apartmán jeruzalemská

Ubytovanie (Apartmán) apartmán jeruzalemská. Apartmán jeruzalemská sa nachádza v Trnave a ponúka spoločný lounge a terasu. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 39 km od Pezinka. Ubytovanie apartmán jeruzalemská sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

place of white & wood

7,5

place of white & wood

Ubytovanie (Penzión) place of white & wood. Ubytovanie place of white & wood sa nachádza v Trnave. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a služby nonstop recepcie. Ubytovanie place of white & wood sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie place of white & wood má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión place of white & wood momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmen Hospodarska

Apartmen Hospodarska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmen Hospodarska. Apartmen Hospodarska is situated in Trnava. The accommodation is 44 km from Bratislava. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Apartmen Hospodarska sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

PINK Apartment

PINK Apartment

Ubytovanie (Apartmán) PINK Apartment. Boasting accommodation with a terrace, PINK Apartment is located in Trnava. The apartment has garden views and is 45 km from Bratislava. Ubytovanie PINK Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Botanicska 2-11

Apartment Botanicska 2-11

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Botanicska 2-11. Ubytovanie Apartment Botanicska 2-11 sa nachádza v Trnave. Má výhľad na mesto a od Piešťan je vzdialený 31 km. Ubytovanie Apartment Botanicska 2-11 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment C47

Apartment C47

Ubytovanie (Apartmán) Apartment C47. Located in Trnava, Apartment C47 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 28 km from Piešťany. Ubytovanie Apartment C47 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Rozkošný apartmán v Cíferi na Karlovom Dvore

Rozkošný apartmán v Cíferi na Karlovom Dvore

Ubytovanie (Apartmán) Rozkošný apartmán v Cíferi na Karlovom Dvore. Rozkošný apartmán v Cíferi na Karlovom Dvore is located in Trnava and offers a tennis court. Ubytovanie Rozkošný apartmán v Cíferi na Karlovom Dvore sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Trnava

Mesto Trnava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 37 hotelov a ubytovanie v meste Trnava.