Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnava

V meste Trnava (Slovensko) máme celkom 37 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trnava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trnava

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Nájdete ho 30 km od Senca. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytovanie Apartment TT7 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment TT7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment TT7 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartament TT10 Botanicka

9,8

Apartament TT10 Botanicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trnave. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto. Pezinok je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartament TT10 Botanicka sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown Apartment. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v Trnave. Apartmán sídli v budove z roku 2018 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oldtown Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Oldtown Apartment momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Horizon. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v Trnave a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Horizon má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Horizon momentálne evidujeme 8 recenzií.

Falcon apartment

9,6

Falcon apartment

Ubytovanie (Apartmán) Falcon apartment. Apartmán Falcon sa nachádza v Trnave, 50 km od Nitry. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Falcon apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament T&Hos

9,5

Apartament T&Hos

Ubytovanie (Apartmán) Apartament T&Hos. Apartmán T&Hos sa nachádza v Trnave a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartament T&Hos sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartament T&Hos má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartament T&Hos momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Luxor

9,5

Penzion Luxor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxor. Penzión Luxor je vzdialený len 7 minút od centra mesta, 2 km od kostola sv. Mikuláša a 1,5 km od hlavnej autobusovej stanice. Ubytovanie Penzion Luxor sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Luxor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Luxor momentálne evidujeme 301 recenzií.

La Pension

9,4

La Pension

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) La Pension. Apartmánový dom La Pension sa nachádza v Trnave. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie La Pension sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Pension má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel La Pension momentálne evidujeme 490 recenzií.

Pension & Restaurant Patriot Trnava

9,4

Pension & Restaurant Patriot Trnava

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension & Restaurant Patriot Trnava. Penzión a reštaurácia Patriot sa nachádza v historickom centre Trnavy, 300 metrov od Trnavskej univerzity a ponúka vám klimatizované izby s bezplatným... Ubytovanie Pension & Restaurant Patriot Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension & Restaurant Patriot Trnava má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Pension & Restaurant Patriot Trnava momentálne evidujeme 253 recenzií.

Penzión Elements

9,3

Penzión Elements

Ubytovanie (Penzión) Penzión Elements. Penzión Elements sa nachádza v Trnave a ponúka reštauráciu. V klimatizovaných izbách s výhľadom na mesto je k dispozícii šatníková skriňa a bezplatné... Ubytovanie Penzión Elements sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Právnika

9,3

U Právnika

Ubytovanie (Penzión) U Právnika. Penzión U Právnika sa nachádza v Trnave a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie U Právnika sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament na hlinach

9,3

Apartament na hlinach

Ubytovanie (Apartmán) Apartament na hlinach. Ubytovacie zariadenie Apartament na hlinách sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a má balkón. Ubytovanie Apartament na hlinach sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartament na hlinach má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartament na hlinach momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión u MaMi

9,2

Penzión u MaMi

Ubytovanie (Penzión) Penzión u MaMi. Penzión u MaMi je situovaný v pokojnom prostredí v centre Trnavy, hneď vedľa historického Arcibiskupského paláca. Ubytovanie Penzión u MaMi sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión u MaMi má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión u MaMi momentálne evidujeme 462 recenzií.

Kuto Apartman Trnava

9,1

Kuto Apartman Trnava

Ubytovanie (Apartmán) Kuto Apartman Trnava. Ubytovacie zariadenie Kuto Apartman Trnava sa nachádza v Trnave, 29 km od mesta Senec. Ubytovanie Kuto Apartman Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kuto Apartman Trnava má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Kuto Apartman Trnava momentálne evidujeme 32 recenzií.

Hotel Arena

9,1

Hotel Arena

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena v Trnave ponúka ubytovanie s terasou a barom. V hoteli sú izby vybavené šatníkovou skriňou a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Hotel Arena sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Arena má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Arena momentálne evidujeme 305 recenzií.

Central Apartment Trnava

9

Central Apartment Trnava

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartment Trnava. Tento moderný a priestranný apartmán sa nachádza v historickom centre Trnavy, 600 metrov od Katedrály svätého Mikuláša. Ubytovanie Central Apartment Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Central Apartment Trnava má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Central Apartment Trnava momentálne evidujeme 9 recenzií.

Saint Michael

8,9

Saint Michael

Ubytovanie (Hotel) Saint Michael. Ubytovacie zariadenie Saint Michael sa nachádza v Trnave a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Hostia môžu navštíviť bar. Ubytovanie Saint Michael sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Saint Michael má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Saint Michael momentálne evidujeme 194 recenzií.

Hotel Empire

8,7

Hotel Empire

Ubytovanie (Hotel) Hotel Empire. Hotel Empire sa nachádza v blízkosti historického centra Trnavy a ponúka bezplatný vstup do posilňovne i tenisovú halu. Ubytovanie Hotel Empire sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Empire má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Empire momentálne evidujeme 328 recenzií.

Hotel Dream

8,7

Hotel Dream

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dream. Hotel Dream sa nachádza v historickom centre Trnavy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Hotel Dream sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Dream má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Dream momentálne evidujeme 304 recenzií.

Holiday Inn Trnava

8,7

Holiday Inn Trnava

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Trnava. Hotel Holiday Inn sa nachádza oproti Trnavskej univerzite, len pár metrov od katedrály sv. Jána Krstiteľa. Ubytovanie Holiday Inn Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Inn Trnava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Holiday Inn Trnava momentálne evidujeme 303 recenzií.

Penzión Oáza

8,7

Penzión Oáza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oáza. Penzión Oáza sa nachádza cca 700 metrov od centra Trnavy. Svojim hosťom ponúka bezplatné strážené parkovisko vo dvore. Ubytovanie Penzión Oáza sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Oáza má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Oáza momentálne evidujeme 300 recenzií.

Apartament Arboria

8,6

Apartament Arboria

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Arboria. Apartament Arboria sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Apartmán je vzdialený 31 km od Pezinka. Ubytovanie Apartament Arboria sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Marriot

8,4

Penzion Marriot

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marriot. Penzión Marriot sa nachádza v Trnave. Ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizované izby. Každá izba je vybavená písacím stolom a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Marriot sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Marriot má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Marriot momentálne evidujeme 103 recenzií.

Hotel Premier

8,4

Hotel Premier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier sa nachádza v pokojnej časti centra Trnavy, hneď vedľa synagógy a len 200 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Premier sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Premier má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Premier momentálne evidujeme 854 recenzií.

Apartment TT8

8,4

Apartment TT8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT8. Apartmán TT8 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialený 29 km od Senca. Ubytovanie Apartment TT8 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Lux

8,3

Penzión Lux

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Lux. Penzión Lux sa nachádza na okraji Trnavy a je ľahko dostupný z diaľnice D1. Ubytovanie Penzión Lux sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lux má celkové hodnotenie 8,3. Pre Bed and breakfast Penzión Lux momentálne evidujeme 111 recenzií.

IMPIQ Hotel

8,3

IMPIQ Hotel

Ubytovanie (Hotel) IMPIQ Hotel. Nový a moderne zariadený hotel Impiq sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti centra mesta. Ubytovanie IMPIQ Hotel sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie IMPIQ Hotel má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel IMPIQ Hotel momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Panorama

8,1

Penzion Panorama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panorama. Penzión Panorama sa nachádza v Trnave. Hostia tu majú k dispozícii klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Panorama sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panorama má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Panorama momentálne evidujeme 104 recenzií.

Hotel Barbakan

8,1

Hotel Barbakan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbakan. Hotel Barbakan sídli v historickej budove v historickom centre mesta a ponúka à la carte reštauráciu, klimatizované izby a suity so súkromnými kúpeľňami a... Ubytovanie Hotel Barbakan sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Barbakan má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Barbakan momentálne evidujeme 94 recenzií.

Penzion Holiday

7,9

Penzion Holiday

Ubytovanie (Penzión) Penzion Holiday. Penzión Holiday sa nachádza v centre historickej Trnavy. Je vzdialený len 200 metrov od malebnej Katedrály sv. Jána Krstiteľa a gotického Kostola sv. Ubytovanie Penzion Holiday sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Holiday má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Holiday momentálne evidujeme 379 recenzií.

Hotel Max Plaza

7,9

Hotel Max Plaza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Max Plaza. Hotel Max Plaza sa nachádza v centre Trnavy, 400 metrov od katedrály Jána Krstiteľa a 450 metrov od Trojičného námestia. Ubytovanie Hotel Max Plaza sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Max Plaza má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Max Plaza momentálne evidujeme 158 recenzií.

Hotel SPECTRUM

7,8

Hotel SPECTRUM

Ubytovanie (Hotel) Hotel SPECTRUM. Hotel Spectrum sa nachádza v Trnave a ponúka vám priestranné moderne zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel SPECTRUM sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SPECTRUM má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel SPECTRUM momentálne evidujeme 634 recenzií.

Penzión Grand

7,7

Penzión Grand

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Grand. Penzión Grand sa nachádza 500 metrov od historického námestia v Trnave, v tichej bočnej ulici. Ponúka 2 izby a 2 apartmány, kde strávite pokojnú noc. Ubytovanie Penzión Grand sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Grand má celkové hodnotenie 7,7. Pre Bed and breakfast Penzión Grand momentálne evidujeme 84 recenzií.

apartmán jeruzalemská

7,7

apartmán jeruzalemská

Ubytovanie (Apartmán) apartmán jeruzalemská. Apartmán jeruzalemská sa nachádza v Trnave a ponúka spoločný lounge a terasu. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 39 km od Pezinka. Ubytovanie apartmán jeruzalemská sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

place of white & wood

7,5

place of white & wood

Ubytovanie (Penzión) place of white & wood. Ubytovanie place of white & wood sa nachádza v Trnave. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a služby nonstop recepcie. Ubytovanie place of white & wood sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie place of white & wood má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión place of white & wood momentálne evidujeme 7 recenzií.

Sheyly´s

7,4

Sheyly´s

Ubytovanie (Hotel) Sheyly´s. Hotel Sheyly's je situovaný priamo v centre mesta, len 300 metrov od pešej zóny a trnavskej železničnej stanice. Ubytovanie Sheyly´s sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Sheyly´s má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Sheyly´s momentálne evidujeme 174 recenzií.

Apartment Na Hlinach 2

Apartment Na Hlinach 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Na Hlinach 2. Ubytovanie Apartment Na Hlinach 2 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Pezinok je vzdialený 40 km. Ubytovanie Apartment Na Hlinach 2 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Botanika2

Apartment Botanika2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Botanika2. Situated in Trnava, Apartment Botanika2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 31 km from Senec. Ubytovanie Apartment Botanika2 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PINK Apartment

PINK Apartment

Ubytovanie (Apartmán) PINK Apartment. Boasting accommodation with a terrace, PINK Apartment is located in Trnava. The apartment has garden views and is 45 km from Bratislava. Ubytovanie PINK Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmen Hospodarska

Apartmen Hospodarska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmen Hospodarska. Apartmen Hospodarska is situated in Trnava. The accommodation is 44 km from Bratislava. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Apartmen Hospodarska sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio v Malom Rime

Studio v Malom Rime

Ubytovanie (Apartmán) Studio v Malom Rime. Byt v Malom Ríme sa nachádza v Trnave. Tento apartmán ponúka ubytovanie s terasou. Súčasťou apartmánu je kuchyňa. Ubytovanie Studio v Malom Rime sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment TT6

Apartment TT6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT6. Apartmán TT6 sa nachádza v Trnave a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie s výhľadom na mesto je vzdialené 30 km od Senca. Ubytovanie Apartment TT6 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment TT6 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

RELAX ubytovacie sluzby

RELAX ubytovacie sluzby

Ubytovanie (Penzión) RELAX ubytovacie sluzby. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Navštíviť môžete záhradu a terasu. Všetky izby v penzióne sú vybavené šatníkovou... Ubytovanie RELAX ubytovacie sluzby sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel u Brány

Hotel u Brány

Ubytovanie (Hotel) Hotel u Brány. Hotel u Brány sa nachádza v Trnave a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou každej izby je balkón. V ubytovaní podávajú raňajky formou bufetu. Ubytovanie Hotel u Brány sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión SESSLER ***

Penzión SESSLER ***

Ubytovanie (Penzión) Penzión SESSLER ***. Penzión SESSLER ***, nachádzajúci sa v Trnave, ponúka záhradu, bar, spoločný salónik a gril. Ubytovanie Penzión SESSLER *** sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión SESSLER *** nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Ubytovanie (Apartmán) Moderný apartmán v historickom centre Trnavy. Moderný apartmán v historickom centre Trnavy sa nachádza v Trnave. Ubytovanie má balkón. V apartmáne máte k dispozícii TV s plochou obrazovkou a 1 spálňu. Ubytovanie Moderný apartmán v historickom centre Trnavy sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LONDON Boutique hotel & Restaurant

LONDON Boutique hotel & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) LONDON Boutique hotel & Restaurant. Located in Trnava, LONDON Boutique hotel & Restaurant has a restaurant, a bar and a terrace. This 3-star hotel offers free WiFi. Ubytovanie LONDON Boutique hotel & Restaurant sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 1620yr Trnava

Apartments 1620yr Trnava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 1620yr Trnava. Apartments 1620 yr. Trnava is situated in Trnava. Complimentary WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Apartments 1620yr Trnava sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Trnava

Mesto Trnava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 37 hotelov a ubytovanie v meste Trnava.