Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunajská Streda

V meste Dunajská Streda (Slovensko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunajská Streda

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunajská Streda

KARINA APARTMAN

10

KARINA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmány) KARINA APARTMAN. KARINA APARTMAN is situated in Dunajská Streda. The accommodation is 27 km from Mosonmagyaróvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie KARINA APARTMAN sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Garden Apartman

10

Garden Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Garden Apartman. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Nitra je od ubytovania vzdialená 49 km. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Hanah

10

Hanah

Ubytovanie (Apartmán) Hanah. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Hanah features a balcony. Ubytovanie Hanah sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytovanie (Privát) Ambiente. Privát Ambiente sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Bol postavený v roku 2017 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ambiente má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ambiente momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Relax. Apartmány Relax sa nachádzajú v Dunajskej Strede a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu a prístup do záhrady s... Ubytovanie Apartments Relax sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartments Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartments Relax momentálne evidujeme 72 recenzií.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytovanie (Penzión) Villa La Via ***. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa La Via *** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa La Via *** momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartment ANNO

9,8

Apartment ANNO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANNO. Apartment ANNO sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Apartment ANNO sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment J&D. Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment J&D má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment J&D momentálne evidujeme 36 recenzií.

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence sa nachádza v Dunajskej Strede. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Lake Residence sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Lake Residence má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lake Residence momentálne evidujeme 53 recenzií.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytovanie (Penzión) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie New York Pension sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán

9,6

Apartmán

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán. Set in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Apartmán features a terrace. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Dunajskej Strede. Ubytovanie Apartmány Diana sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Diana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Diana momentálne evidujeme 98 recenzií.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánový dom Villa Ephélia sa nachádza len 50 metrov od termálneho kúpaliska Dunajská Streda, ktoré ponúka rôzne bazény, tobogány, sauny, wellness... Ubytovanie Villa Ephélia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Ephélia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Ephélia momentálne evidujeme 347 recenzií.

Villa Garden

9,4

Villa Garden

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Garden. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Garden má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Villa Garden momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartman Sandal

9,4

Apartman Sandal

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sandal. Apartmán Sandal sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartman Sandal sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman Sandal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Sandal momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytovanie (Penzión) Villa Rosa. Villa Rosa sa nachádza v centre Dunajskej Stredy, len 3 km od termálneho parku. Má ružovú záhradu a letnú terasu s grilom. Ubytovanie Villa Rosa sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Rosa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Rosa momentálne evidujeme 125 recenzií.

Villa Dunaj

9,2

Villa Dunaj

Ubytovanie (Penzión) Villa Dunaj. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v Dunajskej Strede. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie Tibor Skarba

9,1

Ubytovanie Tibor Skarba

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Tibor Skarba. Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, kompletne vybavenou kuchyňou a balkónom. Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba momentálne evidujeme 12 recenzií.

Dovolenkový dom priamo na brehu

9

Dovolenkový dom priamo na brehu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom priamo na brehu. Ubytovacie zariadenie Dovolenkový dom priamo na brehu sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločenskou... Ubytovanie Dovolenkový dom priamo na brehu sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Termál

8,9

Apartmány Termál

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Termál. Apartmány Termál sa nachádzajú v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji a ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum. Ubytovanie Apartmány Termál sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Termál má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány Termál momentálne evidujeme 436 recenzií.

Hotel Thermalpark

8,7

Hotel Thermalpark

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermalpark. Hotel Thermalpark sídli v pokojnej časti Dunajskej Stredy, menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Hotel Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Thermalpark má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Thermalpark momentálne evidujeme 428 recenzií.

Jasmina

8,6

Jasmina

Ubytovanie (Vila) Jasmina. Ubytovacie zariadenie Jasmina so záhradou sa nachádza v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji. Ubytovanie Jasmina sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Fortune

8,6

Penzion Fortune

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortune. Penzión Fortune sa nachádza len 50 metrov od termálnych kúpeľov v Dunajskej Strede a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Penzion Fortune sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Fortune má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Fortune momentálne evidujeme 297 recenzií.

Penzion Nevada

8,5

Penzion Nevada

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nevada. Penzión Nevada sa nachádza v Dunajskej Strede, 2,5 km od Thermalparku Dunajská Streda a 8 km od okruhu Slovakia Ring. Ubytovanie Penzion Nevada sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Nevada má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Nevada momentálne evidujeme 502 recenzií.

Penzión Thermalpark

8,2

Penzión Thermalpark

Ubytovanie (Dovolenkový park) Penzión Thermalpark. Penzión Thermalpark ponúka bezplatný priamy prístup k vnútorným a vonkajším termálnym bazénom vo vodnom parku v Dunajskej Strede. Ubytovanie Penzión Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Thermalpark má celkové hodnotenie 8,2. Pre Dovolenkový park Penzión Thermalpark momentálne evidujeme 87 recenzií.

Hotel Legend

8

Hotel Legend

Ubytovanie (Hotel) Hotel Legend. Hotel Legend sa nachádza na okraji Dunajskej Stredy, 1 km od centra mesta a 200 metrov od autobusovej zastávky. Ubytovanie Hotel Legend sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Legend má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Legend momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Therma

7,8

Hotel Therma

Ubytovanie (Hotel) Hotel Therma. V hoteli Therma môžete relaxovať v kúpeľnej časti s rôznymi bazénmi, 3 saunami, vírivkou a tepidáriom. Ubytovanie Hotel Therma sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Therma má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Therma momentálne evidujeme 144 recenzií.

Penzión Bihari

7,6

Penzión Bihari

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bihari. Penzión Bihari sa nachádza v Dunajskej Strede a má bar. Klimatizované izby s výhľadom na mesto majú k dispozícii šatníkovú skriňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Bihari sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Bihari má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzión Bihari momentálne evidujeme 240 recenzií.

Ubytovňa TERMAL

6,9

Ubytovňa TERMAL

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovňa TERMAL. Ubytovňa TERMAL sa nachádza v obci Dunajská Streda, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka vonkajší a krytý bazén. Ubytovanie Ubytovňa TERMAL sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovňa TERMAL má celkové hodnotenie 6,9. Pre Chata v prírode Ubytovňa TERMAL momentálne evidujeme 47 recenzií.

Kondé Apartments B

Kondé Apartments B

Ubytovanie (Apartmán) Kondé Apartments B. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments B has a balcony. The air-conditioned accommodation is 50 km from Nitra. Ubytovanie Kondé Apartments B sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Aqua

Aqua

Ubytovanie (Penzión) Aqua. Aqua has a garden and a terrace in Dunajská Streda. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Aqua sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

New York Apartment A

New York Apartment A

Ubytovanie (Apartmán) New York Apartment A. Featuring a garden and a terrace, New York Apartment A provides accommodation in Dunajská Streda with free WiFi and garden views. Ubytovanie New York Apartment A sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

New York Apartment

New York Apartment

Ubytovanie (Apartmán) New York Apartment. Ubytovanie New York Apartment sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie New York Apartment sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Nico

Apartman Nico

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nico. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Apartman Nico has a balcony. The air-conditioned accommodation is 49 km from Nitra. Ubytovanie Apartman Nico sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Niedermarkt M. Kukucin Two

Niedermarkt M. Kukucin Two

Ubytovanie (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin Two. Featuring a casino, Niedermarkt M. Kukucin Two offers accommodation in Dunajská Streda with free WiFi and city views. Ubytovanie Niedermarkt M. Kukucin Two sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Niedermarkt M. Kukucin Two nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Korzó Apartments

Korzó Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Korzó Apartments. Korzó Apartments is located in Dunajská Streda. The accommodation is 29 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Korzó Apartments sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Kondé Apartments C

Kondé Apartments C

Ubytovanie (Apartmán) Kondé Apartments C. Situated in Dunajská Streda, Kondé Apartments features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kondé Apartments C sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

RELAX and SUN

RELAX and SUN

Ubytovanie (Apartmán) RELAX and SUN. Ubytovacie zariadenie RELAX and SUN sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie RELAX and SUN sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Flower apartman

Flower apartman

Ubytovanie (Apartmán) Flower apartman. Ubytovacie zariadenie Flower apartman sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a na mesto. Ubytovanie Flower apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Flower apartman nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Velvet Apartments

Velvet Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Velvet Apartments. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Velvet Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Velvet Apartments sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Kondé Apartments D

Kondé Apartments D

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kondé Apartments D. Ubytovacie zariadenie Kondé Apartments sa nachádza v Dunajskej Strede. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Kondé Apartments D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Comfortable apartment in Old Town

Comfortable apartment in Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Comfortable apartment in Old Town. Set 1.1 km from St. Michael's Gate in Bratislava, Comfortable apartment in Old Town offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Comfortable apartment in Old Town sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartman - rodinný dom Judy

Apartman - rodinný dom Judy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman - rodinný dom Judy. Apartman - rodinný dom Judy is located in Dunajská Streda and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 22 km from Veľký Meder. Ubytovanie Apartman - rodinný dom Judy sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Apartman - rodinný dom Judy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Niedermarkt M. Kukucin One

Niedermarkt M. Kukucin One

Ubytovanie (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin One. Apartmán Niedermarkt M. Kukucin One sa nachádza v Dunajskej Strede, 21 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Niedermarkt M. Kukucin One sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Niedermarkt M. Kukucin One nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Dunajská Streda

Mesto Dunajská Streda sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Dunajská Streda.