Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunajská Streda

V meste Dunajská Streda (Slovensko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunajská Streda

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunajská Streda

Atrium apartman

10

Atrium apartman

Ubytovanie Atrium apartman. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Atrium apartman features a patio. Ubytovanie Atrium apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

KARINA APARTMAN

10

KARINA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmány) KARINA APARTMAN. KARINA APARTMAN is situated in Dunajská Streda. The accommodation is 27 km from Mosonmagyaróvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie KARINA APARTMAN sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Garden Apartman

10

Garden Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Garden Apartman. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Nitra je od ubytovania vzdialená 49 km. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

REVON Business apartment Dunajska

10

REVON Business apartment Dunajska

Ubytovanie REVON Business apartment Dunajska. Set right in the centre of Bratislava, REVON Business apartment Dunajska features accommodation with garden views, just 1 km from St. Michael's Gate and 2. Ubytovanie REVON Business apartment Dunajska sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hanah

10

Hanah

Ubytovanie (Apartmán) Hanah. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Hanah features a balcony. Ubytovanie Hanah sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Aqua Relax apartman

10

Aqua Relax apartman

Ubytovanie Aqua Relax apartman. Offering garden views, Aqua Relax apartman is an accommodation situated in Dunajská Streda, 37 km from Tomášov Manor House and 46 km from Ondrej Nepela... Ubytovanie Aqua Relax apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Anita

10

Apartman Anita

Ubytovanie Apartman Anita. Featuring quiet street views, Apartman Anita provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 30 km from Tomášov Manor House. Ubytovanie Apartman Anita sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Flower apartman

10

Flower apartman

Ubytovanie Flower apartman. Featuring garden views, Flower apartman provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 36 km from Tomášov Manor House. Ubytovanie Flower apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytovanie (Privát) Ambiente. Privát Ambiente sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Bol postavený v roku 2017 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ambiente má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ambiente momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Relax. Apartmány Relax sa nachádzajú v Dunajskej Strede a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu a prístup do záhrady s... Ubytovanie Apartments Relax sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartments Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartments Relax momentálne evidujeme 72 recenzií.

Elegant Escape apartment I - City Centre

9,8

Elegant Escape apartment I - City Centre

Ubytovanie Elegant Escape apartment I - City Centre. Situated 1.1 km from St. Michael's Gate and 2.6 km from Ondrej Nepela Arena in the centre of Bratislava, Elegant Escape apartment I - City Centre features... Ubytovanie Elegant Escape apartment I - City Centre sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytovanie (Penzión) Villa La Via ***. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa La Via *** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa La Via *** momentálne evidujeme 61 recenzií.

Bohemian

9,8

Bohemian

Ubytovanie Bohemian. Bohemian is situated in Šamorín, 16 km from Tomášov Manor House, 23 km from Ondrej Nepela Arena, as well as 24 km from UFO Observation Deck. Ubytovanie Bohemian sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Jediný domček Veľký Meder

9,8

Jediný domček Veľký Meder

Ubytovanie Jediný domček Veľký Meder. Jediný domček Veľký Meder sa nachádza vo Veľkom Mederi 24 km od baziliky v meste Győr a Amadeovského kaštieľa. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Ubytovanie Jediný domček Veľký Meder sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment ANNO

9,8

Apartment ANNO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANNO. Apartment ANNO sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Apartment ANNO sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment J&D. Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment J&D má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment J&D momentálne evidujeme 36 recenzií.

Galéria šťastia DS, balneológia

9,8

Galéria šťastia DS, balneológia

Ubytovanie Galéria šťastia DS, balneológia. With Tomášov Manor House reachable in 37 km, Galéria šťastia DS, balneológia features accommodation, a restaurant, a private beach area, pool with a view... Ubytovanie Galéria šťastia DS, balneológia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence sa nachádza v Dunajskej Strede. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Lake Residence sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Lake Residence má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lake Residence momentálne evidujeme 53 recenzií.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytovanie (Penzión) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie New York Pension sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Rivapark

9,7

Rivapark

Ubytovanie Rivapark. Ubytovacie zariadenie Rivapark sa nachádza v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji. Ubytovacie jednotky disponujú balkónom. Ubytovanie Rivapark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Bratislava Downtown Retreat

9,7

Bratislava Downtown Retreat

Ubytovanie Bratislava Downtown Retreat. Ubytovacie zariadenie Bratislava Downtown Retreat sa nachádza na ideálnom mieste v centre Starého Mesta a ponúka záhradu, terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Bratislava Downtown Retreat sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán

9,6

Apartmán

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán. Set in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Apartmán features a terrace. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Gradus

9,6

Apartment Gradus

Ubytovanie Apartment Gradus. Apartment Gradus sa nachádza v Dunajskej Strede 45 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu a 47 km od vyhliadkovej plošiny UFO. Ubytovanie Apartment Gradus sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Dunajskej Strede. Ubytovanie Apartmány Diana sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Diana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Diana momentálne evidujeme 98 recenzií.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánový dom Villa Ephélia sa nachádza len 50 metrov od termálneho kúpaliska Dunajská Streda, ktoré ponúka rôzne bazény, tobogány, sauny, wellness... Ubytovanie Villa Ephélia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Ephélia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Ephélia momentálne evidujeme 347 recenzií.

Maja apartman

9,5

Maja apartman

Ubytovanie Maja apartman. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Maja apartman features a balcony. Ubytovanie Maja apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Víkendový dom Hlboká

9,4

Víkendový dom Hlboká

Ubytovanie Víkendový dom Hlboká. Víkendový dom Hlboká, a property with a garden, is located in Dunajská Streda, 46 km from Ondrej Nepela Arena, 48 km from UFO Observation Deck, as well as... Ubytovanie Víkendový dom Hlboká sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Garden

9,4

Villa Garden

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Garden. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Garden má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Villa Garden momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartman Sandal

9,4

Apartman Sandal

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sandal. Apartmán Sandal sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartman Sandal sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman Sandal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Sandal momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytovanie (Penzión) Villa Rosa. Villa Rosa sa nachádza v centre Dunajskej Stredy, len 3 km od termálneho parku. Má ružovú záhradu a letnú terasu s grilom. Ubytovanie Villa Rosa sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Rosa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Rosa momentálne evidujeme 125 recenzií.

CITY CENTER apartment with nice view

9,3

CITY CENTER apartment with nice view

Ubytovanie CITY CENTER apartment with nice view. CITY CENTER apartment with nice view is situated right in the heart of Bratislava, just 700 metres from St. Michael's Gate and 2. Ubytovanie CITY CENTER apartment with nice view sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmány Silvia

9,3

Apartmány Silvia

Ubytovanie Apartmány Silvia. Set in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region and Tomášov Manor House reachable within 37 km, Apartmány Silvia offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmány Silvia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Zafír

9,3

Zafír

Ubytovanie Zafír. Ubytovacie zariadenie Zafír sa nachádza v Dunajskej Strede 35 km od Kaštieľ Tomáš. Ponúka výhľad do záhrady. Ubytovanie Zafír sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Dunaj

9,2

Villa Dunaj

Ubytovanie (Penzión) Villa Dunaj. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v Dunajskej Strede. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie Tibor Skarba

9,1

Ubytovanie Tibor Skarba

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Tibor Skarba. Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, kompletne vybavenou kuchyňou a balkónom. Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba momentálne evidujeme 12 recenzií.

BeKiVi apartmány

9,1

BeKiVi apartmány

Ubytovanie BeKiVi apartmány. Set in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, BeKiVi apartmány offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie BeKiVi apartmány sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Dovolenkový dom priamo na brehu

9

Dovolenkový dom priamo na brehu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom priamo na brehu. Ubytovacie zariadenie Dovolenkový dom priamo na brehu sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločenskou... Ubytovanie Dovolenkový dom priamo na brehu sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Termál

8,9

Apartmány Termál

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Termál. Apartmány Termál sa nachádzajú v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji a ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum. Ubytovanie Apartmány Termál sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmány Termál má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány Termál momentálne evidujeme 436 recenzií.

Hotel Thermalpark

8,7

Hotel Thermalpark

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermalpark. Hotel Thermalpark sídli v pokojnej časti Dunajskej Stredy, menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Hotel Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Thermalpark má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Thermalpark momentálne evidujeme 428 recenzií.

Jasmina

8,6

Jasmina

Ubytovanie (Vila) Jasmina. Ubytovacie zariadenie Jasmina so záhradou sa nachádza v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji. Ubytovanie Jasmina sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Fortune

8,6

Penzion Fortune

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortune. Penzión Fortune sa nachádza len 50 metrov od termálnych kúpeľov v Dunajskej Strede a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Penzion Fortune sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Fortune má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Fortune momentálne evidujeme 297 recenzií.

Penzion Nevada

8,5

Penzion Nevada

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nevada. Penzión Nevada sa nachádza v Dunajskej Strede, 2,5 km od Thermalparku Dunajská Streda a 8 km od okruhu Slovakia Ring. Ubytovanie Penzion Nevada sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Nevada má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Nevada momentálne evidujeme 502 recenzií.

Dom Erika

8,5

Dom Erika

Ubytovanie Dom Erika. Dom Erika is situated in Dunajská Streda, 41 km from Győr Basilica, 42 km from Győr Town Hall, as well as 48 km from Mojmírovce Manor House. Ubytovanie Dom Erika sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Like a Feather by AtelierFOR

8,5

Like a Feather by AtelierFOR

Ubytovanie Like a Feather by AtelierFOR. Situated in the centre of Bratislava, just 1.2 km from St. Michael's Gate and 2. Ubytovanie Like a Feather by AtelierFOR sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzión Oázis

8,5

Penzión Oázis

Ubytovanie Penzión Oázis. Penzión Oázis provides free WiFithroughout the property and rooms with air conditioning in Dunajská Streda. Ubytovanie Penzión Oázis sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Thermalpark Dunajská Streda

8,3

Apartmán Thermalpark Dunajská Streda

Ubytovanie Apartmán Thermalpark Dunajská Streda. Boasting city views, Apartmán Thermalpark Dunajská Streda features accommodation with a patio and a kettle, around 35 km from Tomášov Manor House. Ubytovanie Apartmán Thermalpark Dunajská Streda sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Thermalpark

8,2

Penzión Thermalpark

Ubytovanie (Dovolenkový park) Penzión Thermalpark. Penzión Thermalpark ponúka bezplatný priamy prístup k vnútorným a vonkajším termálnym bazénom vo vodnom parku v Dunajskej Strede. Ubytovanie Penzión Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Thermalpark má celkové hodnotenie 8,2. Pre Dovolenkový park Penzión Thermalpark momentálne evidujeme 87 recenzií.

Black HUT pension&restaurant ***

8

Black HUT pension&restaurant ***

Ubytovanie Black HUT pension&restaurant ***. Situated in Dunajská Streda, within 38 km of Tomášov Manor House and 47 km of Ondrej Nepela Arena, Black HUT pension&restaurant *** features accommodation... Ubytovanie Black HUT pension&restaurant *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Dunajská Streda

Mesto Dunajská Streda sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Dunajská Streda.