Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunajská Streda

V meste Dunajská Streda (Slovensko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunajská Streda

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunajská Streda

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytovanie (Privát) Ambiente. Privát Ambiente sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Bol postavený v roku 2017 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ambiente má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ambiente momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Relax. Apartmány Relax sa nachádzajú v Dunajskej Strede a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu a prístup do záhrady s... Ubytovanie Apartments Relax sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartments Relax momentálne evidujeme 72 recenzií.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytovanie (Penzión) Villa La Via ***. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa La Via *** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa La Via *** momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartment ANNO

9,8

Apartment ANNO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANNO. Apartment ANNO sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Apartment ANNO sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment J&D. Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment J&D má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment J&D momentálne evidujeme 36 recenzií.

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence sa nachádza v Dunajskej Strede. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Lake Residence sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lake Residence má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lake Residence momentálne evidujeme 53 recenzií.

Domček u Komorníka

9,7

Domček u Komorníka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Komorníka. Domček u komorníka je situovaný v obci Veľké Dvorníky, 200 metrov od Dunajskej Stredy. Ubytovanie Domček u Komorníka sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Domček u Komorníka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Domček u Komorníka momentálne evidujeme 23 recenzií.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytovanie (Penzión) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie New York Pension sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Dunajskej Strede. Ubytovanie Apartmány Diana sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Diana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Diana momentálne evidujeme 98 recenzií.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánový dom Villa Ephélia sa nachádza len 50 metrov od termálneho kúpaliska Dunajská Streda, ktoré ponúka rôzne bazény, tobogány, sauny, wellness... Ubytovanie Villa Ephélia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Ephélia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Ephélia momentálne evidujeme 347 recenzií.

Villa Garden

9,4

Villa Garden

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Garden. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Garden má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Villa Garden momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartman Sandal

9,4

Apartman Sandal

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sandal. Apartmán Sandal sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartman Sandal sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Sandal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Sandal momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytovanie (Penzión) Villa Rosa. Villa Rosa sa nachádza v centre Dunajskej Stredy, len 3 km od termálneho parku. Má ružovú záhradu a letnú terasu s grilom. Ubytovanie Villa Rosa sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Rosa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Rosa momentálne evidujeme 125 recenzií.

Villa Dunaj

9,2

Villa Dunaj

Ubytovanie (Penzión) Villa Dunaj. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v Dunajskej Strede. Ubytovanie Villa Dunaj sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Tibor Skarba

9,1

Ubytovanie Tibor Skarba

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Tibor Skarba. Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, kompletne vybavenou kuchyňou a balkónom. Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Tibor Skarba má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Termál

8,9

Apartmány Termál

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Termál. Apartmány Termál sa nachádzajú v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji a ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum. Ubytovanie Apartmány Termál sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Termál má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány Termál momentálne evidujeme 436 recenzií.

Hotel Thermalpark

8,7

Hotel Thermalpark

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermalpark. Hotel Thermalpark sídli v pokojnej časti Dunajskej Stredy, menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Hotel Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Thermalpark má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Thermalpark momentálne evidujeme 428 recenzií.

Penzion Fortune

8,6

Penzion Fortune

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortune. Penzión Fortune sa nachádza len 50 metrov od termálnych kúpeľov v Dunajskej Strede a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Penzion Fortune sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Fortune má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Fortune momentálne evidujeme 297 recenzií.

Penzion Nevada

8,5

Penzion Nevada

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nevada. Penzión Nevada sa nachádza v Dunajskej Strede, 2,5 km od Thermalparku Dunajská Streda a 8 km od okruhu Slovakia Ring. Ubytovanie Penzion Nevada sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Nevada má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Nevada momentálne evidujeme 502 recenzií.

Penzión Thermalpark

8,2

Penzión Thermalpark

Ubytovanie (Dovolenkový park) Penzión Thermalpark. Penzión Thermalpark ponúka bezplatný priamy prístup k vnútorným a vonkajším termálnym bazénom vo vodnom parku v Dunajskej Strede. Ubytovanie Penzión Thermalpark sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Thermalpark má celkové hodnotenie 8,2. Pre Dovolenkový park Penzión Thermalpark momentálne evidujeme 87 recenzií.

Hotel Legend

8

Hotel Legend

Ubytovanie (Hotel) Hotel Legend. Hotel Legend sa nachádza na okraji Dunajskej Stredy, 1 km od centra mesta a 200 metrov od autobusovej zastávky. Ubytovanie Hotel Legend sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Legend má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Legend momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Therma

7,8

Hotel Therma

Ubytovanie (Hotel) Hotel Therma. V hoteli Therma môžete relaxovať v kúpeľnej časti s rôznymi bazénmi, 3 saunami, vírivkou a tepidáriom. Ubytovanie Hotel Therma sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Therma má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Therma momentálne evidujeme 144 recenzií.

Penzión Bihari

7,6

Penzión Bihari

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bihari. Penzión Bihari sa nachádza v Dunajskej Strede a má bar. Klimatizované izby s výhľadom na mesto majú k dispozícii šatníkovú skriňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Bihari sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Bihari má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzión Bihari momentálne evidujeme 240 recenzií.

Penzion Julia

7,4

Penzion Julia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Julia. Penzión Julia sa nachádza v meste Dunajská Streda a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Julia sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Julia má celkové hodnotenie 7,4. Pre Penzión Penzion Julia momentálne evidujeme 16 recenzií.

Ubytovňa TERMAL

6,9

Ubytovňa TERMAL

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovňa TERMAL. Ubytovňa TERMAL sa nachádza v obci Dunajská Streda, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka vonkajší a krytý bazén. Ubytovanie Ubytovňa TERMAL sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovňa TERMAL má celkové hodnotenie 6,9. Pre Chata v prírode Ubytovňa TERMAL momentálne evidujeme 47 recenzií.

AKA turistická ubytovňa

6,7

AKA turistická ubytovňa

Ubytovanie (Penzión) AKA turistická ubytovňa. Turistická ubytovňa AKA sa nachádza v Dunajskej Strede, priamo v areáli termálneho parku Dunajská Streda. Ubytovanie AKA turistická ubytovňa sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie AKA turistická ubytovňa má celkové hodnotenie 6,7. Pre Penzión AKA turistická ubytovňa momentálne evidujeme 34 recenzií.

Niedermarkt M. Kukucin Two

Niedermarkt M. Kukucin Two

Ubytovanie (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin Two. Featuring a casino, Niedermarkt M. Kukucin Two offers accommodation in Dunajská Streda with free WiFi and city views. Ubytovanie Niedermarkt M. Kukucin Two sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Niedermarkt M. Kukucin Two nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

New York Apartment A

New York Apartment A

Ubytovanie (Apartmán) New York Apartment A. Featuring a garden and a terrace, New York Apartment A provides accommodation in Dunajská Streda with free WiFi and garden views. Ubytovanie New York Apartment A sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New York Apartment

New York Apartment

Ubytovanie (Apartmán) New York Apartment. Ubytovanie New York Apartment sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie New York Apartment sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua

Aqua

Ubytovanie (Penzión) Aqua. Aqua has a garden and a terrace in Dunajská Streda. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Aqua sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kondé Apartments B

Kondé Apartments B

Ubytovanie (Apartmán) Kondé Apartments B. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments B has a balcony. The air-conditioned accommodation is 50 km from Nitra. Ubytovanie Kondé Apartments B sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flower apartman

Flower apartman

Ubytovanie (Apartmán) Flower apartman. Ubytovacie zariadenie Flower apartman sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a na mesto. Ubytovanie Flower apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Flower apartman nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

RELAX and SUN

RELAX and SUN

Ubytovanie (Apartmán) RELAX and SUN. Ubytovacie zariadenie RELAX and SUN sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie RELAX and SUN sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kondé Apartments C

Kondé Apartments C

Ubytovanie (Apartmán) Kondé Apartments C. Situated in Dunajská Streda, Kondé Apartments features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kondé Apartments C sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Niedermarkt M. Kukucin One

Niedermarkt M. Kukucin One

Ubytovanie (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin One. Apartmán Niedermarkt M. Kukucin One sa nachádza v Dunajskej Strede, 21 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Niedermarkt M. Kukucin One sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Niedermarkt M. Kukucin One nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán - Nóra

Apartmán - Nóra

Ubytovanie (Penzión) Apartmán - Nóra. Apartmán Nóra sa nachádza v Dunajskej Strede, 41 km od Bratislavy. Ponúka vám gril a zariadenia na vodné športy. Ubytovanie Apartmán - Nóra sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Penzión Apartmán - Nóra nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman - rodinný dom Judy

Apartman - rodinný dom Judy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman - rodinný dom Judy. Apartman - rodinný dom Judy is located in Dunajská Streda and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 22 km from Veľký Meder. Ubytovanie Apartman - rodinný dom Judy sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartman - rodinný dom Judy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Kondé Apartments D

Kondé Apartments D

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kondé Apartments D. Ubytovacie zariadenie Kondé Apartments sa nachádza v Dunajskej Strede. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Kondé Apartments D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfortable apartment in Old Town

Comfortable apartment in Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Comfortable apartment in Old Town. Set 1.1 km from St. Michael's Gate in Bratislava, Comfortable apartment in Old Town offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Comfortable apartment in Old Town sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HannaLak

HannaLak

Ubytovanie (Apartmán) HannaLak. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, HannaLak has a balcony. The apartment features city views and is 21 km from Veľký Meder. Ubytovanie HannaLak sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán HannaLak nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda. With a garden and a terrace, Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is located in Dunajská Streda. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Patrik Apartment Šamorín sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Slávik Apartment

Slávik Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Slávik Apartment. Slávik Apartment is located in Dunajská Streda. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Slávik Apartment sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Niedermarkt Centrum

Niedermarkt Centrum

Ubytovanie (Apartmán) Niedermarkt Centrum. Niedermarkt Centrum is located in Dunajská Streda and offers a bar and a casino. The accommodation is 21 km from Veľký Meder. Ubytovanie Niedermarkt Centrum sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán Niedermarkt Centrum nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Kemping-dunajskastreda

Kemping-dunajskastreda

Ubytovanie (Kemping) Kemping-dunajskastreda. Kemping-dunajskastreda sa nachádza v Dunajskej Strede, 41 km od mesta Mosonmagyaróvár. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kemping-dunajskastreda sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PERLA zimmer frei

PERLA zimmer frei

Ubytovanie (Penzión) PERLA zimmer frei. Ubytovacie zariadenie PERLA zimmer frei sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie PERLA zimmer frei sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Majer Biffár

Chalupa Majer Biffár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Majer Biffár. Chalupa Majer Biffár sa nachádza pri obci Jahodná. Počas pobytu môžete zdarma využívať bicykle a parkovisko. Ubytovanie Chalupa Majer Biffár sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie EMILY

Ubytovanie EMILY

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie EMILY. Ubytovanie EMILY sa nachádza v Dunajskej Strede, 22 km od Veľkého Medera. Ponúka reštauráciu a výhľad na mesto. Ubytovanie Ubytovanie EMILY sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kondé Apartments A

Kondé Apartments A

Ubytovanie (Apartmán) Kondé Apartments A. Kondé Apartments “A” is set in Dunajská Streda. Guests can enjoy the free WiFi. Bratislava is 42 km from the apartment. Ubytovanie Kondé Apartments A sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dunajská Streda

Mesto Dunajská Streda sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Dunajská Streda.