Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hlohovec

V meste Hlohovec (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hlohovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hlohovec

Frašták apartment

9,8

Frašták apartment

Ubytovanie Frašták apartment. Ubytovacie zariadenie Frašták apartment sa nachádza približne 29 km od Agrokomplexu Nitra. Ponúka ubytovanie s balkónom, kávovarom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Frašták apartment sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo

9

Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo. Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo sa nachádza v Hlohovci a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba v penzióne má balkón. Ubytovanie Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo momentálne evidujeme 5 recenzií.

Jašter na Starej hore

8,9

Jašter na Starej hore

Ubytovanie (Penzión) Jašter na Starej hore. Penzión Jašter na Starej hore sa nachádza v Hlohovci. Ponúka reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Jašter na Starej hore sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Meduza Wellness Spa

8,9

Meduza Wellness Spa

Ubytovanie Meduza Wellness Spa. Featuring a garden, private pool and garden views, Meduza Wellness Spa is set in Hlohovec. Ubytovanie Meduza Wellness Spa sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Jelen

8,3

Hotel Jelen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jelen. Hotel Jeleň sídli v historickej budove na hlavnom námestí v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Trnavy a Nitry. Ubytovanie Hotel Jelen sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Jelen má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Jelen momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Stofing

7,7

Hotel Stofing

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stofing. Hotel Stofing je vzdialený len 5 minút chôdze od centra Hlohovca a 5 km od európskej cesty E75. Ubytovanie Hotel Stofing sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Stofing má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Stofing momentálne evidujeme 142 recenzií.

Penzion Pompano

7,1

Penzion Pompano

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pompano. Penzión Pompano sa nachádza v centre Hlohovca a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV a minibarom. Ubytovanie Penzion Pompano sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Pompano má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzion Pompano momentálne evidujeme 19 recenzií.

SNP 873/23 - Hlohovec

SNP 873/23 - Hlohovec

Ubytovanie (Apartmán) SNP 873/23 - Hlohovec. SNP 873/23 - Hlohovec is located in Hlohovec. The air-conditioned accommodation is 28 km from Trnava. Ubytovanie SNP 873/23 - Hlohovec sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Apartmán SNP 873/23 - Hlohovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo. Ubytovanie v súkromí, Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v Hlohovci a ponúka terasu. K dispozícii je tu súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Penzión Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Renata

Penzion Renata

Ubytovanie (Privát) Penzion Renata. Penzión Renáta sa nachádza v Hlohovci, 28 km od Trnavy a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je tu terasa. Ubytovanie Penzion Renata sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Group

Group

Ubytovanie (Apartmán) Group. Situated in Hlohovec in the Trnavský kraj region, Group has a balcony. The accommodation is 17 km from Trnava. Ubytovanie Group sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion M.L.K

Penzion M.L.K

Ubytovanie (Penzión) Penzion M.L.K. Situated in Hlohovec, Penzion M.L.K offers a bar and free WiFi. Guests can make use of a terrace. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Penzion M.L.K sa nachádza v meste Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Hlohovec

Mesto Hlohovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Hlohovec.