Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Galanta

V meste Galanta (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Galanta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Galanta

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

10

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

Ubytovanie Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany. Offering garden views, Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany is an accommodation situated in Galanta, 21 km from Tomášov Manor House and 46 km from Ondrej... Ubytovanie Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment in the city centre

9,6

Apartment in the city centre

Ubytovanie Apartment in the city centre. Offering a terrace and quiet street view, Apartment in the city centre is located in Galanta, 39 km from Tomášov Manor House and 41 km from Agrokomplex... Ubytovanie Apartment in the city centre sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Neva

9,6

Apartman Neva

Ubytovanie Apartman Neva. Set in Galanta in the Trnavský kraj region, Apartman Neva features a balcony. Ubytovanie Apartman Neva sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta sa nachádza v centre Galanty, 5 minút jazdy od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartman TILL

9,1

Apartman TILL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman TILL. Ubytovacie zariadenie Apartman TILL s terasou sa nachádza v Galante v Trnavskom kraji. Ubytovanie Apartman TILL sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House sa nachádza v Galante a ponúka bar, bezplatné Wi-Fi, nonstop službu recepcie a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie House sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie House má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytovanie House momentálne evidujeme 48 recenzií.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti na okraji Galanty, 3 km od centra mesta a asi 25 km od Nitry a Trnavy. Ubytovanie Hotel Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Galanta má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Galanta momentálne evidujeme 496 recenzií.

New Apartman Atis

8,8

New Apartman Atis

Ubytovanie (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytovanie New Apartman Atis sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restauracia Toldi. Penzión a Reštaurácia Toldi sa nachádza v obci Matúškovo, len 5 minút jazdy od Galanty a ponúka individuálne zariadené izby s TV a chladničkou. Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion a Restauracia Toldi momentálne evidujeme 68 recenzií.

M-Holding penzión

7,2

M-Holding penzión

Ubytovanie (Penzión) M-Holding penzión. M-Holding penzión sa nachádza v Galante a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie M-Holding penzión sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ziadny

Ziadny

Ubytovanie (Penzión) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytovanie Ziadny sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Turistická ubytovňa Galanta

Turistická ubytovňa Galanta

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Galanta. Turistická ubytovňa Galanta is offering accommodation in Galanta. The units will provide guests with a wardrobe and a kettle. Ubytovanie Turistická ubytovňa Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Galanta

Mesto Galanta sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Galanta.