Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Galanta

V meste Galanta (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Galanta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Galanta

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta sa nachádza v centre Galanty, 5 minút jazdy od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House sa nachádza v Galante a ponúka bar, bezplatné Wi-Fi, nonstop službu recepcie a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie House sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie House má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytovanie House momentálne evidujeme 48 recenzií.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti na okraji Galanty, 3 km od centra mesta a asi 25 km od Nitry a Trnavy. Ubytovanie Hotel Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Galanta má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Galanta momentálne evidujeme 496 recenzií.

New Apartman Atis

8,8

New Apartman Atis

Ubytovanie (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytovanie New Apartman Atis sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restauracia Toldi. Penzión a Reštaurácia Toldi sa nachádza v obci Matúškovo, len 5 minút jazdy od Galanty a ponúka individuálne zariadené izby s TV a chladničkou. Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion a Restauracia Toldi momentálne evidujeme 68 recenzií.

M-Holding penzión

7,2

M-Holding penzión

Ubytovanie (Penzión) M-Holding penzión. M-Holding penzión sa nachádza v Galante a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie M-Holding penzión sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ziadny

Ziadny

Ubytovanie (Penzión) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytovanie Ziadny sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata 39

Chata 39

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 39. Chata 39 sa nachádza v Galante a ponúka terasu. Sídli v budove z roku 2004 a môžete v nej využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata 39 sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Chata v prírode Chata 39 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Galanta

Mesto Galanta sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Galanta.