Hľadať

Ubytovanie

Apartman TILL Apartmán

Pri Derni, 924 01 Galanta, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartman TILL. Ubytovacie zariadenie Apartman TILL s terasou sa nachádza v Galante v Trnavskom kraji. Ubytovanie Apartman TILL sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytovania Apartman TILL

Ubytovanie je vzdialené 44 km od Piešťan a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste. Najbližšie letisko je Letisko Bratislava, ktoré je od ubytovania Apartman TILL vzdialené 41 km. Ubytovacie zariadenie Apartman TILL s terasou sa nachádza v Galante v Trnavskom kraji. Bratislava sa nachádza 48 km a Nitra 28 km od apartmánu. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Tento apartmán má jedálenský priestor, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a je vybavený satelitnou TV s plochou obrazovkou.

Iná ubytovanie v meste Galanta

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta sa nachádza v centre Galanty, 5 minút jazdy od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House sa nachádza v Galante a ponúka bar, bezplatné Wi-Fi, nonstop službu recepcie a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie House sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie House má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytovanie House momentálne evidujeme 48 recenzií.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti na okraji Galanty, 3 km od centra mesta a asi 25 km od Nitry a Trnavy. Ubytovanie Hotel Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Galanta má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Galanta momentálne evidujeme 496 recenzií.

New Apartman Atis

8,8

New Apartman Atis

Ubytovanie (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytovanie New Apartman Atis sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restauracia Toldi. Penzión a Reštaurácia Toldi sa nachádza v obci Matúškovo, len 5 minút jazdy od Galanty a ponúka individuálne zariadené izby s TV a chladničkou. Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion a Restauracia Toldi momentálne evidujeme 68 recenzií.

M-Holding penzión

7,2

M-Holding penzión

Ubytovanie (Penzión) M-Holding penzión. M-Holding penzión sa nachádza v Galante a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie M-Holding penzión sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ziadny

Ziadny

Ubytovanie (Penzión) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytovanie Ziadny sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Turistická ubytovňa Galanta

Turistická ubytovňa Galanta

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Galanta. Turistická ubytovňa Galanta is offering accommodation in Galanta. The units will provide guests with a wardrobe and a kettle. Ubytovanie Turistická ubytovňa Galanta sa nachádza v meste Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).