Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banka

V meste Banka (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banka

Chata Jakub - Červená Veža

9,7

Chata Jakub - Červená Veža

Ubytovanie Chata Jakub - Červená Veža. Chata Jakub - Červená Veža sa nachádza v Banke 2,9 km od Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany, 45 km od Agrokomplexu Nitra a 3,8 km od kaštieľa v... Ubytovanie Chata Jakub - Červená Veža sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

Sunset House Piešťany Červená Veža

8,3

Sunset House Piešťany Červená Veža

Ubytovanie Sunset House Piešťany Červená Veža. Featuring a garden, Sunset House Piešťany Červená Veža is located in Banka, within 3.7 km of Health Spa Piestany and 45 km of Agrokomplex Nitra. Ubytovanie Sunset House Piešťany Červená Veža sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel KOREKT

8

Hotel KOREKT

Ubytovanie Hotel KOREKT. Hotel KOREKT sa nachádza v obci Banka 4 km od Kúpeľov Piešťany. Ubytovanie Hotel KOREKT sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

villa Pšenek benessere

7,3

villa Pšenek benessere

Ubytovanie villa Pšenek benessere. Situated in Piešťany, 3 km from Health Spa Piestany, villa Pšenek benessere provides accommodation with a garden, free private parking, a bar and barbecue... Ubytovanie villa Pšenek benessere sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Jozef

Penzion Jozef

Ubytovanie (Vila) Penzion Jozef. Penzión Jozef so záhradou sa nachádza v obci Banka v Trnavskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Súčasťou vily je aj terasa. Ubytovanie Penzion Jozef sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

Pension Julia

Pension Julia

Ubytovanie (Vila) Pension Julia. Ubytovacie zariadenie Pension Julia sa nachádza v obci Banka a ponúka gril, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a úschovňu batožiny. Ubytovanie Pension Julia sa nachádza v meste Banka (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Banka

Mesto Banka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Banka.