Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holíč

V meste Holíč (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Holíč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Holíč

Hotel Air

9

Hotel Air

Ubytovanie (Penzión) Hotel Air. Hotel Air sa nachádza v pokojnej lokalite v centre Holíča, 500 metrov od hradu Holíč a 8 km od historického mesta Skalica. Ubytovanie Hotel Air sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Air má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hotel Air momentálne evidujeme 125 recenzií.

HOTEL SAN

8,2

HOTEL SAN

Ubytovanie (Hotel) HOTEL SAN. HOTEL SAN sa nachádza v Holíči a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie HOTEL SAN sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GAS Truck centrum

8,1

GAS Truck centrum

Ubytovanie (Motel) GAS Truck centrum. Ubytovanie GAS Truck centrum sa nachádza v Holíči. K dispozícii tu máte službu nonstop recepcie a reštauráciu. Ubytovanie GAS Truck centrum sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie GAS Truck centrum má celkové hodnotenie 8,1. Pre Motel GAS Truck centrum momentálne evidujeme 122 recenzií.

Penzión Schiffelova

Penzión Schiffelova

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Schiffelova. Penzión Schiffelova sa nachádza v Holíči v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión Schiffelova sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 633 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kátovská

Penzión Kátovská

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Kátovská. Penzión Kátovská so spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Holíči. Ubytovanie je vzdialené 38 km od Nitry. Ubytovanie Penzión Kátovská sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 615 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Harmónia

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v obci Holíč. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Holíč

Mesto Holíč sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Holíč.