Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holíč

V meste Holíč (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Holíč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Holíč

Hotel Air

9

Hotel Air

Ubytovanie (Penzión) Hotel Air. Hotel Air sa nachádza v pokojnej lokalite v centre Holíča, 500 metrov od hradu Holíč a 8 km od historického mesta Skalica. Ubytovanie Hotel Air sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Air má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hotel Air momentálne evidujeme 125 recenzií.

Sebe apartments 1

8,7

Sebe apartments 1

Ubytovanie Sebe apartments 1. Set in Holíč, 38 km from Chateau Valtice and 38 km from Lednice Chateau, Sebe apartments 1 offers air conditioning. Ubytovanie Sebe apartments 1 sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

HOTEL SAN

8,2

HOTEL SAN

Ubytovanie (Hotel) HOTEL SAN. HOTEL SAN sa nachádza v Holíči a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie HOTEL SAN sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

Sebe apartments 2

8

Sebe apartments 2

Ubytovanie Sebe apartments 2. Situated in Holíč, 38 km from Chateau Valtice, Sebe apartments 2 features a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Sebe apartments 2 sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Schiffelova

Penzión Schiffelova

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Schiffelova. Penzión Schiffelova sa nachádza v Holíči v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión Schiffelova sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Kátovská

Penzión Kátovská

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Kátovská. Penzión Kátovská so spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Holíči. Ubytovanie je vzdialené 38 km od Nitry. Ubytovanie Penzión Kátovská sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Harmónia

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v obci Holíč. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v meste Holíč (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Holíč

Mesto Holíč sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Holíč.