Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľké Úľany

V meste Veľké Úľany (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Veľké Úľany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Veľké Úľany

Apartman 2 na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

10

Apartman 2 na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

Ubytovanie Apartman 2 na Hlavnej ulici, Veľké Úľany. Offering garden views, Apartman 2 na Hlavnej ulici, Veľké Úľany is an accommodation set in Veľké Úľany, 21 km from Tomášov Manor House and 46 km from... Ubytovanie Apartman 2 na Hlavnej ulici, Veľké Úľany sa nachádza v meste Veľké Úľany (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Walter

9,6

Penzión Walter

Ubytovanie (Penzión) Penzión Walter. Penzión Walter je rodinne orientovaný penzión nachádzajúci sa v obci Veľké Úľany, časť Nové Osady, len 2 km od golfového strediska Sedín a 7 km od... Ubytovanie Penzión Walter sa nachádza v meste Veľké Úľany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Walter má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Walter momentálne evidujeme 69 recenzií.

Kerkira pub&restaurant

7,9

Kerkira pub&restaurant

Ubytovanie Kerkira pub&restaurant. Located in Veľké Úľany, Kerkira pub&restaurant offers accommodation with a terrace or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a... Ubytovanie Kerkira pub&restaurant sa nachádza v meste Veľké Úľany (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Veľké Úľany

Mesto Veľké Úľany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Veľké Úľany.