Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Biely Kostol

V meste Biely Kostol (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Biely Kostol

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Biely Kostol

Апартаменты

9,6

Апартаменты

Ubytovanie (Apartmán) Апартаменты. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Апартаменты sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Апартаменты má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Апартаменты momentálne evidujeme 18 recenzií.

apartment

9,6

apartment

Ubytovanie (Apartmán) apartment. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Hostia majú k dispozícii balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie apartment sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán apartment momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment 5

9,5

Apartment 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 5. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v obci Biely Kostol a ponúka bezplatné bicykle. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 5 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment 5 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartman 502

Apartman 502

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 502. Apartman 502 sa nachádza v obci Biely Kostol, 35 km od Senca. Ubytovanie Apartman 502 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Biely Kostol

Mesto Biely Kostol sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Biely Kostol.