Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Biely Kostol

V meste Biely Kostol (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Biely Kostol

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Biely Kostol

Апартаменты

9,6

Апартаменты

Ubytovanie (Apartmán) Апартаменты. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Апартаменты sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Апартаменты má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Апартаменты momentálne evidujeme 18 recenzií.

apartment

9,6

apartment

Ubytovanie (Apartmán) apartment. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Hostia majú k dispozícii balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie apartment sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán apartment momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment 5

9,5

Apartment 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 5. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v obci Biely Kostol a ponúka bezplatné bicykle. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment 5 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment 5 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán 501

9

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Biely Kostol v Trnavskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Piešťany sú od ubytovania vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman 502

Apartman 502

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 502. Apartman 502 sa nachádza v obci Biely Kostol, 35 km od Senca. Ubytovanie Apartman 502 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán 92

Apartmán 92

Ubytovanie Apartmán 92. Situated in Biely Kostol and only 43 km from Health Spa Piestany, Apartmán 92 features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán 92 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Biely Kostol

Mesto Biely Kostol sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Biely Kostol.