Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Biely Kostol

V meste Biely Kostol (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Biely Kostol

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Biely Kostol

Апартаменты

9,6

Апартаменты

Ubytovanie (Apartmán) Апартаменты. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Апартаменты sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Апартаменты má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Апартаменты momentálne evidujeme 18 recenzií.

apartment

9,6

apartment

Ubytovanie (Apartmán) apartment. Toto ubytovanie sa nachádza v Bielom Kostole, 35 km od Senca. Hostia majú k dispozícii balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie apartment sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán apartment momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment 5

9,5

Apartment 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 5. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v obci Biely Kostol a ponúka bezplatné bicykle. Ubytovanie Apartment 5 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment 5 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment 5 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán 501

9

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Biely Kostol v Trnavskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Piešťany sú od ubytovania vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman 502

Apartman 502

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 502. Apartman 502 sa nachádza v obci Biely Kostol, 35 km od Senca. Ubytovanie Apartman 502 sa nachádza v meste Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Biely Kostol

Mesto Biely Kostol sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Biely Kostol.