Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Benkova Potôň

V meste Benkova Potôň (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trnavský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trnavský kraj

Luxury style apartment

10

Luxury style apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxury style apartment. Ubytovacie zariadenie Luxury style apartment sa nachádza v Šaštíne v Trnavskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Luxury style apartment sa nachádza v meste Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

KARINA APARTMAN

10

KARINA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmány) KARINA APARTMAN. KARINA APARTMAN is situated in Dunajská Streda. The accommodation is 27 km from Mosonmagyaróvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie KARINA APARTMAN sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Garden Apartman

10

Garden Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Garden Apartman. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Nitra je od ubytovania vzdialená 49 km. Ubytovanie Garden Apartman sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City sa nachádza v Piešťanoch, 400 metrov od kúpeľov Piešťany a 3,8 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Royal City Apartment sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Royal City Apartment má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Royal City Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Hanah

10

Hanah

Ubytovanie (Apartmán) Hanah. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Hanah features a balcony. Ubytovanie Hanah sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

XLSuite

10

XLSuite

Ubytovanie (Apartmány) XLSuite. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v Piešťanoch, 700 metrov od kúpeľov a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytovanie XLSuite sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie XLSuite má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány XLSuite momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytovanie (Penzión) Villa Vodicka. Villa Vodička sa nachádza v Piešťanoch, len 1 minútu chôdze od kúpeľov Piešťany a ponúka záhradu. Ubytovanie Villa Vodicka sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Vodicka má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión Villa Vodicka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytovanie (Privát) Ambiente. Privát Ambiente sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka terasu. Bol postavený v roku 2017 a poskytuje klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Ambiente má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Ambiente momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Relax. Apartmány Relax sa nachádzajú v Dunajskej Strede a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu a prístup do záhrady s... Ubytovanie Apartments Relax sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartments Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartments Relax momentálne evidujeme 72 recenzií.

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Ubytovacie zariadenie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v Piešťanoch a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romantic. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v Piešťanoch, 1,2 km od kúpeľov Piešťany a 5 km od Kaštieľa v Moravanoch nad Váhom. Ubytovanie Apartment Romantic sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Romantic má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Romantic momentálne evidujeme 13 recenzií.

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v Trnave a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Nájdete ho 30 km od Senca. Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan sa nachádza v Šamoríne, len 1,6 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Platan sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Platan má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Platan momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartament TT10 Botanicka

9,8

Apartament TT10 Botanicka

Ubytovanie (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trnave. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto. Pezinok je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartament TT10 Botanicka sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytovanie Apartment TT7 sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment TT7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment TT7 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Residence Šamorín. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v Šamoríne, 2,1 km od športového komplexu X-bionic Sphere. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Residence Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Residence Šamorín má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Residence Šamorín momentálne evidujeme 31 recenzií.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytovanie (Penzión) Villa La Via ***. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Villa La Via *** sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa La Via *** má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa La Via *** momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartment ANNO

9,8

Apartment ANNO

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANNO. Apartment ANNO sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Apartment ANNO sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

family cottage

9,8

family cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) family cottage. Ubytovanie family cottage sa nachádza v Senici. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Chata má terasu. Ubytovanie family cottage sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie family cottage má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode family cottage momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment J&D. Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v Dunajskej Strede a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, príslušenstvo na grilovanie, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartment J&D sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment J&D má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment J&D momentálne evidujeme 36 recenzií.

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oldtown Apartment. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v Trnave. Apartmán sídli v budove z roku 2018 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Oldtown Apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Oldtown Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Oldtown Apartment momentálne evidujeme 9 recenzií.

AgroPenzion 7divov

9,8

AgroPenzion 7divov

Ubytovanie (Penzión) AgroPenzion 7divov. Ubytovacie zariadenie AgroPenzion 7divov sa nachádza v Dolnej Krupej a ponúka záhradu a bar. Ubytovanie AgroPenzion 7divov sa nachádza v meste Dolná Krupá (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie AgroPenzion 7divov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión AgroPenzion 7divov momentálne evidujeme 72 recenzií.

Garden & Pool apartment

9,7

Garden & Pool apartment

Ubytovanie (Apartmán) Garden & Pool apartment. Located in Trnava, Garden & Pool apartment provides accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Garden & Pool apartment sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Šamorín - apartment in the center - free parking

9,7

Šamorín - apartment in the center - free parking

Ubytovanie (Apartmán) Šamorín - apartment in the center - free parking. Šamorín - apartment in the center - free parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytovanie Šamorín - apartment in the center - free parking sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence sa nachádza v Dunajskej Strede. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Lake Residence sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Lake Residence má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lake Residence momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartment Puma v centre Piešťan

9,7

Apartment Puma v centre Piešťan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puma v centre Piešťan. Set in Piešťany, within 200 metres of Health Spa Piestany and 2. Ubytovanie Apartment Puma v centre Piešťan sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartmán Šamorín sa nachádza v Šamoríne. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Šamorín sa nachádza v meste Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Šamorín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Šamorín momentálne evidujeme 71 recenzií.

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Horizon. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v Trnave a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Horizon sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartment Horizon má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Horizon momentálne evidujeme 8 recenzií.

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Scandic apartmany. Ubytovanie Scandic apartmány sa nachádza vo Veľkom Mederi, má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Scandic apartmany sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Scandic apartmany má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Scandic apartmany momentálne evidujeme 59 recenzií.

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytovanie (Penzión) Penzion Club. Penzión Club sa nachádza v centre Skalice, v oblasti známej svojimi vinicami, ktorý svojim hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Penzion Club sa nachádza v meste Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzion Club má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Club momentálne evidujeme 131 recenzií.

White Innk city center studio

9,7

White Innk city center studio

Ubytovanie (Apartmány) White Innk city center studio. Ubytovanie White Innk city center studio s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Trnave v Trnavskom kraji. Ubytovanie White Innk city center studio sa nachádza v meste Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytovanie (Penzión) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie New York Pension sa nachádza v meste Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Amelie con piscina

9,7

Villa Amelie con piscina

Ubytovanie (Vila) Villa Amelie con piscina. Vila Amelie con piscina sa nachádza v obci Dolné Lovčice a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Villa Amelie con piscina sa nachádza v meste Dolné Lovčice (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Amelie con piscina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vila Villa Amelie con piscina momentálne evidujeme 14 recenzií.

Villa Anna

9,7

Villa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Anna. Vila Anna sa nachádza v obci Moravany nad Váhom, 15 minút chôdze od kúpeľov Piešťany s termálnymi prameňmi, ktoré sú k dispozícii po celý rok. Ubytovanie Villa Anna sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Anna má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Villa Anna momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzión Petrov grunt

9,7

Penzión Petrov grunt

Ubytovanie (Penzión) Penzión Petrov grunt. Penzión Petrov grunt sa nachádza v Košútoch a hosťom ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzión Petrov grunt sa nachádza v meste Košúty (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Penzión Petrov grunt má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Petrov grunt momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula sa nachádza v obci Veľký Meder, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartman Levandula sa nachádza v meste Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartman Levandula má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Levandula momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartmán Centroom

9,7

Apartmán Centroom

Ubytovanie (Privát) Apartmán Centroom. Apartmán Centroom sa nachádza v centre mesta Piešťany, hneď vedľa nákupného centra Aupark a len 5 minút chôdze od Kúpeľného ostrova. Ubytovanie Apartmán Centroom sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Apartmán Centroom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmán Centroom momentálne evidujeme 86 recenzií.

Vinárstvo Nový Život

9,7

Vinárstvo Nový Život

Ubytovanie (Apartmán) Vinárstvo Nový Život. Vinárstvo Nový Život sa nachádza v obci Nový Život a ponúka spoločný salónik. Klimatizované ubytovanie sa nachádza 45 km od Veľkého Medera. Ubytovanie Vinárstvo Nový Život sa nachádza v meste Nový Život (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Vinárstvo Nový Život má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vinárstvo Nový Život momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartman Duna

9,7

Apartman Duna

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Duna. Apartmán Duna sa nachádza v Piešťanoch 400 metrov od kúpeľov Piešťany a 2,7 km od zámku Moravany nad Váhom. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Ubytovanie Apartman Duna sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Historický objekt Ailit

9,7

Historický objekt Ailit

Ubytovanie (Privát) Historický objekt Ailit. Historický objekt Ailit sa nachádza v Podbranči a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu s detským ihriskom a výhľad do záhrady. Ubytovanie Historický objekt Ailit sa nachádza v meste Podbranč (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Historický objekt Ailit má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Historický objekt Ailit momentálne evidujeme 11 recenzií.

Zuckmann Villa

9,7

Zuckmann Villa

Ubytovanie (Apartmány) Zuckmann Villa. Vila Zuckmann sa nachádza v centre Piešťan a ponúka vám reštauráciu, terasu a ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Zuckmann Villa sa nachádza v meste Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Zuckmann Villa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zuckmann Villa momentálne evidujeme 76 recenzií.