Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrakúň

V meste Vrakúň (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vrakúň

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vrakúň

Amade Château

9,6

Amade Château

Ubytovanie (Hotel) Amade Château. Tento 5-hviezdičkový boutique hotel sa nachádza na Žitnom ostrove v meste Vrakúň a ponúka elegantne zariadené izby, krytý bazén, tradičné turecké kúpele a... Ubytovanie Amade Château sa nachádza v meste Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 241 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Amade Château má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Amade Château momentálne evidujeme 95 recenzií.

St. Florian Restaurant & Pension

8,5

St. Florian Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) St. Florian Restaurant & Pension. Ubytovacie zariadenie St. Florian Restaurant & Pension sídli v bývalej požiarnej stanici v obci Vrakúň. Ubytovanie St. Florian Restaurant & Pension sa nachádza v meste Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie St. Florian Restaurant & Pension má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión St. Florian Restaurant & Pension momentálne evidujeme 90 recenzií.

Pri rieke

8,3

Pri rieke

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Pri rieke. Ubytovanie Pri rieke sa nachádza v obci Vrakúň, 200 metrov od zámku Amade. Dovolenkový dom má terasu. Ubytovanie Pri rieke sa nachádza v meste Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Pri rieke má celkové hodnotenie 8,3. Pre Dovolenkové domy Pri rieke momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytovanie v meste Vrakúň

Mesto Vrakúň sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Vrakúň.