Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Senica

V meste Senica (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Senica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Senica

family cottage

9,8

family cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) family cottage. Ubytovanie family cottage sa nachádza v Senici. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Chata má terasu. Ubytovanie family cottage sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie family cottage má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode family cottage momentálne evidujeme 10 recenzií.

Útulný apartmán - Cosy apartment

9,7

Útulný apartmán - Cosy apartment

Ubytovanie Útulný apartmán - Cosy apartment. Located 9 km from Penati Golf Resort, 40 km from Chateau Krakovany and 43 km from Chateau Jaslovské Bohunice, Útulný apartmán - Cosy apartment provides... Ubytovanie Útulný apartmán - Cosy apartment sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

Grand Hotel Senica

9

Grand Hotel Senica

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Senica. Hotel ponúka reštauráciu, kúpeľné a wellness centrum, bar, bezplatné Wi-Fi, spoločenskú miestnosť, službu organizácie výletov a úschovňu batožiny. Ubytovanie Grand Hotel Senica sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Grand Hotel Senica má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Grand Hotel Senica momentálne evidujeme 276 recenzií.

Hotel Arli

8,5

Hotel Arli

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arli. Tento moderný hotel sa nachádza 200 metrov od centra mesta Senica a verejného kúpaliska. Ubytovanie Hotel Arli sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Arli má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Arli momentálne evidujeme 305 recenzií.

Hotel Branc

8,5

Hotel Branc

Ubytovanie (Hotel) Hotel Branc. Hotel Branč sa nachádza priamo v centre mesta Senica a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vlastnú... Ubytovanie Hotel Branc sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Branc má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Branc momentálne evidujeme 110 recenzií.

Hotel Senica

8,1

Hotel Senica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Senica. Hotel Senica sa nachádza v Senici a kúpeľné mesto Smrdáky je od neho vzdialené 8 km. Ubytovanie Hotel Senica sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Hotel Senica má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Senica momentálne evidujeme 93 recenzií.

Kongresové Centrum A Grand Café Senica

7,8

Kongresové Centrum A Grand Café Senica

Ubytovanie (Penzión) Kongresové Centrum A Grand Café Senica. Ubytovanie Kongresové Centrum A Grand Café Senica sa nachádza v meste Senica. Na mieste môžete využívať izbovú službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kongresové Centrum A Grand Café Senica sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Kongresové Centrum A Grand Café Senica má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Kongresové Centrum A Grand Café Senica momentálne evidujeme 79 recenzií.

Koliba Senica

7,6

Koliba Senica

Ubytovanie (Penzión) Koliba Senica. Koliba Senica sa nachádza v Senici a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Všetky izby v penzióne sú zariadené šatníkovou skriňou. Ubytovanie Koliba Senica sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

little Mariana

little Mariana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) little Mariana. Ubytovanie little Mariana so záhradou a terasou sa nachádza v Senici. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie little Mariana sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Dovolenkový dom little Mariana nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Romantická chalúpka s veľkou záhradou

Romantická chalúpka s veľkou záhradou

Ubytovanie (Apartmán) Romantická chalúpka s veľkou záhradou. Romantická chalúpka s veľkou záhradou sa nachádza v Senici a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Romantická chalúpka s veľkou záhradou sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Golf de Luxe

Villa Golf de Luxe

Ubytovanie (Vila) Villa Golf de Luxe. Villa Golf de Luxe sa nachádza v Senici a ponúka ubytovanie so záhradou. Počas pobytu môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi. Súčasťou vily je aj terasa. Ubytovanie Villa Golf de Luxe sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

Family house with fireplace, in ground pool, fire pit and large garden

Family house with fireplace, in ground pool, fire pit and large garden

Ubytovanie Family house with fireplace, in ground pool, fire pit and large garden. Featuring river views, Family house with fireplace, in ground pool, fire pit and large garden provides accommodation with a patio and a coffee machine,... Ubytovanie Family house with fireplace, in ground pool, fire pit and large garden sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

GolfBay Villa

GolfBay Villa

Ubytovanie (Vila) GolfBay Villa. Vila sa nachádza v golfovom rezorte Penati v Senici, priamo pri jazere s výhľadom na golfové ihrisko. Ubytovanie GolfBay Villa sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Vila GolfBay Villa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie Sotina

Ubytovanie Sotina

Ubytovanie Ubytovanie Sotina. Ubytovanie Sotina is located in Senica, 49 km from Health Spa Piestany, 7.8 km from Penati Golf Resort, and 39 km from Chateau Krakovany. Ubytovanie Ubytovanie Sotina sa nachádza v meste Senica (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Senica

Mesto Senica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Senica.