Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šaštín

V meste Šaštín (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šaštín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šaštín

Luxusný Apartman Kocka na Poschodí

10

Luxusný Apartman Kocka na Poschodí

Ubytovanie Luxusný Apartman Kocka na Poschodí. Offering a garden and garden view, Luxusný Apartman Kocka na Poschodí is located in Šaštín, 40 km from Chateau Valtice and 21 km from Penati Golf Resort. Ubytovanie Luxusný Apartman Kocka na Poschodí sa nachádza v meste Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Luxury style apartment

10

Luxury style apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxury style apartment. Ubytovacie zariadenie Luxury style apartment sa nachádza v Šaštíne v Trnavskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Luxury style apartment sa nachádza v meste Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovňa KARPATIA*

Ubytovňa KARPATIA*

Ubytovanie Ubytovňa KARPATIA*. Ubytovňa KARPATIA* is located in Šaštín, 39 km from Chateau Valtice and 21 km from Penati Golf Resort. Ubytovanie Ubytovňa KARPATIA* sa nachádza v meste Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Kocka

Apartmán Kocka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kocka. Apartmán Kocka sa nachádza v Šaštíne a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Valtice sú vzdialené 47 km. Ubytovanie Apartmán Kocka sa nachádza v meste Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Šaštín

Mesto Šaštín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Šaštín.