Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bellova Ves

V meste Bellova Ves (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bellova Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bellova Ves

Nová rezidencia s parkovanim

9,5

Nová rezidencia s parkovanim

Ubytovanie Nová rezidencia s parkovanim. Boasting city views, Nová rezidencia s parkovanim provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Kosice Train Station. Ubytovanie Nová rezidencia s parkovanim sa nachádza v meste Bellova Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Centrum s parkovaním

9,4

Apartmán Centrum s parkovaním

Ubytovanie Apartmán Centrum s parkovaním. Apartmán Centrum s parkovaním sa nachádza v Košiciach 1,6 km od Dómu sv. Alžbety, 4 km od Steel Arény a 32 km od Kojšovskej hole. Ubytovanie Apartmán Centrum s parkovaním sa nachádza v meste Bellova Ves (Slovensko - Košický kraj).

Rezidencia Bellova

7

Rezidencia Bellova

Ubytovanie Rezidencia Bellova. Situated in Košice, 1.6 km from Cathedral of St. Elizabeth and 4 km from Steel Arena, Rezidencia Bellova offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Rezidencia Bellova sa nachádza v meste Bellova Ves (Slovensko - Košický kraj).

Rodinný včelí majer

Rodinný včelí majer

Ubytovanie (Farma) Rodinný včelí majer. Ubytovacie zariadenie Rodinný včelí majer, ktoré sa nachádza v Bellovej Vsi, ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady s detským ihriskom. Ubytovanie Rodinný včelí majer sa nachádza v meste Bellova Ves (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie na Majeri

Ubytovanie na Majeri

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie na Majeri. Ubytovanie na Majeri sa nachádza v obci Bellova Ves a ponúka záhradu. V kempingu nechýba terasa. Ubytovanie Ubytovanie na Majeri sa nachádza v meste Bellova Ves (Slovensko - Trnavský kraj). Pre Kemping Ubytovanie na Majeri nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bellova Ves

Mesto Bellova Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Bellova Ves.